Acapulco Resort Convention Spa Hotel (Kıbrıs-Girne)

Oylanmamış 0 yorum
0/5
Misafirlerin 0% tavsiye ediyor

Açıklama

En keyifli ve rahat Kıbrıs tatili için ailece tercihlerinizi Acapulco Resort Convention Spa Hotel’den yana yapabilirsiniz.

Tam bir aile oteli seçerek tatilinizi boyunca eğlenmek ve dinlenmek isterseniz, Tam Pansiyon Plus ve Yarım Pansiyon� sistemi ile hizmet veren Acapulco Resort Convention Spa Hotel’i seçebilirsiniz. Rahat oda seçenekleri sunan Kıbrıs otelinde casino, fitness, spa, hamam, masaj, sauna, jakuzi, tenis kortu, hemşire, lunapark, soft animasyon, aquapark, A’La Carte restoran, şezlong, açık havuz, kapalı havuz bulunmaktadır. 24 saat oda servisi ile her zaman en iyi hizmeti alabilirsiniz. Deniz bisikleti, kano gibi su sporlarında yapabilir, çocuklarınızda lunaparkta keyifli zaman geçirebilir.

Denize sıfır konumlu olan Acapulco Resort Convention Spa Hotel, Ercan Havalimanı'na 30 km ve şehir merkezine 8 km mesafede yer almaktadır.

Müsait Odalar

{{room.title}}

{{type.price_html}}
{{total_rooms}}
{{ type.price }}%
{{ formatMoney(type.price) }}
{{total_price_html}}
Toplam Fiyat: {{total_price_html}}
Şimdi öde {{pay_now_price_html}}
Seçtiğiniz tarihte müsait oda yok. Lütfen kritik aramanızı değiştirin

Konaklama Tipi

Tam Pansiyon
Yarım Pansiyon

Tesis Özelliği

Deniz Kenarı
Plaj
Animasyon
A La Carte Restoran
Spa
Fitness Merkezi
Özel Plaj
Ücretsiz Wifi
Aquapark
Hamam
Sauna
Buhar Odası
Şezlong
Minder
Plaj Havlusu
Özel Plaj

Tesis Teması

Spa

Koşullar

Giriş
Çıkış
Otel Şart ve Koşulları
Yeme - İçme
KIŞ DÖNEMİ Tam Pansiyon Plus � SUNSET Restaurantta Sabah, öğlen ve akşam açık büfe yemek ve bu yemeklerde alınacak limitsiz yerli alkollü veya alkolsüz PREMIKS içecekler dahildir.� Diğer tüm Bar ve Restaurantlar extra olarak ücretlendirilecektir. YAZ DÖNEMİ Tam Pansiyon Plus Geçerli konsept saatlerinde:Sunset Restaurant'ta, sabah, öğle ve akşam açık büfe yemek ve bu yemeklerde alınacak limitsiz yerli alkollü veya alkolsüz Premiks içecekler, tesis genelinde alınan internet, küçük şişe su, Ana bina ve Pine Court 2 lobilerinde alınacak demleme çay fiyatlara dahildir. Diğer tüm bar ve restaurantlar extra olarak ücretlendirilecektir. Yarım Pansiyon Geçerli konsept saatlerinde:Sunset Restaurantta, sabah ve akşam açık büfe biçiminde yemek dahildir. İçecekler ve diğer tüm bar ve restaurantlar extra olarak ücretlendirilecektir.
Genel Uyarı ve Önemli Bilgiler
Kıbrıs’a seyahatinizi sorunsuz ve daha keyifli geçirmek için; ülkeye giriş çıkışlar ile ilgili bilmeniz gereken detayları 0850 466 77 44 numaralı çağrı merkezimizden direkt öğrenebilirsiniz. Kıbrıs’ta sevdikleriniz ile güzel bir tatil planlarken bunlara dikkat etmelisiniz; • Bu otel için yer alan fiyatlar, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için geçerlidir, diğer ülke vatandaşları için yapacağınız rezervasyonlarda, direkt olarak 0850 466 77 44 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. • 18 yaşından küçük misafirlerimizin annesi ile seyahat ediyor ise babasından, babası ile seyahat ediyor ise annesinden, üçüncü bir kişi ile seyahat ediyor ise hem annesinden hem de babasından muvafakat name yani izin belgesi alması zorunludur. Aksi takdirde Kıbrıs’a giriş yapamaz. • Alınacak olan izin belgesinin noter onaylı veya resmi makamlar tarafından verilmiş olması gerekmektedir. 24 Kaydıraklı Kıbrıs'ın en büyük aqua parkı hizmet vermektedir. Sonsuzluk havuzu 17 yaş ve üzeri misafirlere hizmet vermektedir. ***Oda iptal sigartası özel dönemleri kapsamamaktadır. AŞILI KİŞİ 02.08.2021 tarihi itibariyle Türkiye’den KKTC’ye karantinasız giriş yapmak isteyen TC vatandaşları için 2. doz aşısının üzerinden 14 gün geçmiş olması gerekmektedir. HASTALIĞI GEÇİRMİŞ KİŞİ Seyahat öncesi 30-180 gün arasında pozitif PCR testi sonucu ibraz etmesi gerekmektedir. Bu kişiler aşılı kişi kapsamında değerlendirilecektir. 18 Yaş Üstü Tüm Yolcular için; - 2 doz aşı olmuş ya da hastalığı geçirmiş de olsa tüm yolculardan 0-72 saat aralığında negatif PCR test sonucu talep edilmektedir. Çocuk Yolcular için; - 0 - 5,99 Yaş:Herhangi bir test talep edilmemektedir. - 6 - 17,99 Yaş:Girişten önceki 0-72 saat aralığında PCR Testlerini yaptırmaları gerekmektedir.
Plaj - Havuz Özellikleri
Denize sıfır konumlanmış olan tesisin kendine ait plajı bulunmaktadır. Kumsal özelliği incekumdur. Sonsuzluk havuzu 17 yaş ve üzeri misafirlere hizmet vermektedir.
Hepsini Göster

Yorumlar

0/5
Oylanmamış
dayalı 0 Yorum
Mükemmel
0
Çok İyi
0
İyi
0
Kötü
0
Çok Kötü
0
Yorum Yok
Yorum yazmak için giriş yapınız
0 ₺ başlayan fiyatlar

Konaklama Tipi

Tam Pansiyon
Yarım Pansiyon

Tesis Özelliği

Deniz Kenarı
Plaj
Animasyon
A La Carte Restoran
Spa
Fitness Merkezi
Özel Plaj
Ücretsiz Wifi
Aquapark
Hamam
Sauna
Buhar Odası
Şezlong
Minder
Plaj Havlusu
Özel Plaj

Tesis Teması

Spa
başlayan fiyatlar
0 ₺
0 Yorum