Eliz Hotel Convention Center Thermal Spa & Wellness (Ankara-Kızılcahamam)

Oylanmamış 0 yorum
0/5
Misafirlerin 0% tavsiye ediyor

Açıklama

Eliz Hotel Convetion Center Thermal Spa & Wellness, doğanın derinliklerinden gelen termal su mucizesi ve sahip olduğu imkanlar ile sizlere unutamayacağınız bir konaklama fırsatı sunuyor.

Ankara Kızılcahamam’da konumlanan Eliz Hotel Convetion Center Thermal Spa & Wellness, şehir merkezine 75 km, Esenboğa Havaalanı’na 100 km mesafededir. Tesiste konakladığınız süre boyunca çamur banyosu, solaryum, hamam, spa, masaj gibi olanaklardan yararlanabilirsiniz. Ayrıca tesiste bulunan toplantı salonları, gerekli tüm donanımlarıyla kongre, seminer gibi organizasyonlarınız için uygundur.

Yarım pansiyon konsepti ile hizmet veren tesiste, sabah kahvaltıları ve akşam yemekleri açık büfe olarak sunulmaktadır.

Müsait Odalar

{{room.title}}

{{type.price_html}}
{{total_rooms}}
{{ type.price }}%
{{ formatMoney(type.price) }}
{{total_price_html}}
Toplam Fiyat: {{total_price_html}}
Şimdi öde {{pay_now_price_html}}
Seçtiğiniz tarihte müsait oda yok. Lütfen kritik aramanızı değiştirin

Konaklama Tipi

Yarım Pansiyon

Tesis Özelliği

Su Kaydırağı
Ücretsiz Otopark
Ücretsiz Wifi
Termal Havuz
Kapalı- Açık Otopark
Hamam
Sauna
Buhar Odası

Tesis Teması

Spa

Koşullar

Giriş
Çıkış
Otel Şart ve Koşulları
Spa - Sağlık Hizmetleri
Balneoterapi Mineralli çamur, su ve gaz kaynaklarının bazı hastalıkların tedavilerinde kullanılması yöntemidir. Tesiste bu kapsamda sizlere; • Genel Termal Havuzlar • Özel Aile Termal Havuzları • Termal Küvet • Özel El ve Ayak Küvetleri Mineralli Sıcak Çamur uygulamaları sunulmaktadır. Hidroterapi Teknoloji ve suyun gücü sizin için bir arada. • Cyristal Bath • Aqua 33 Pro Capsul • Jet Duş Fizyoterapi Ağrılarınızı azaltmak, zayıflamak, vücudunuzu sıkılaştırmak ve selülitlerinizden kurtulmak istiyorsanız fizyoterapi uygulamaları sizin için birebir. • Vakum terapi • Elektroterapi • Pressoterapi • Ultrasount terapi
Termal Özellikleri
Termal suyunun sırrı Kaplıca suyu, yani termomineral su,gerek sıcaklığı gerekse içerdiği mineraller bakımından tam anlamıyla bir şifa kaynağı … Kaplıca tedavisi, bu suyun bulunduğu yörelerde iklim faktörünün de etkisiyle kürler halinde yapılan tedavi… Uzman hekimler tarafından takip edilerek uygulandığında mucizeler yaratacak kadar da etkili… Termal Özellikler Nelerdir? Kaynak akım değeri 60 lt/sn, su sıcaklıkları 44-86.5°C ve Ph değeri 7 olan Kızılcahamam kaplıca suları, 8640 kişi/gün/banyo ve temel termal yatak arz kapasitesine sahiptir. Bikarbonatlı, klorürlü, sodyumlu, karbondioksitli ve arsenikli bir bileşime sahip olan termal sular; romatizma, kalp ve kan dolaşımı, sinirsel ve kas yorgunluğu, sinirsel hastalıklar, karaciğer ve safrakesesi, eklem ve kireçlenme rahatsızlıkları, iç salgı sistemi rahatsızlıkları, sindirim sistemi ve beslenme bozukluklarının tedavisinde olumlu etki yapmaktadır.. Termal Suyun Faydaları Nelerdir? Kireçlenmelere bağlı eklem hastalıkları (Osteoartrit) İnflamatuar romatizmal hastalıklar (Ankilozan spondilit, Romatoid artrit) Yumuşak doku romatizmaları (Fibromiyalji sendromu, diğer kas ağrıları) Boyun, sırt, bel ağrıları ve diğer eklem ağrıları Boyun ve bel fıtığı ağrıları Siyatalji Omurga hastalıkları Spor yaralanmaları sonrası Sağlıklı zayıflama programları Termal suyun tedavisinin avantajları; Günlük hayatın oluşturduğu fiziksel ve ruhsal stresten arınırsınız. Yaşadığınız ortamda var olan hastalıklarınız üzerinde olumsuz etkisi bulunan pek çok faktörden uzaklaşırsınız. Tedavi sayesinde uykunuz düzene girer, diyet ve egzersizlerinizde başarıya ulaşırsınız. İş ve aile hayatınızda daha aktif hale gelirsiniz.
Yeme - İçme
Yarım Pansiyon Geçerli konsept saatlerinde: Sabah ve akşam açık büfe yemekler tesisin belirlediği alan ve saatlerde hizmet vermektedir. Belirtilen hizmetler dışındaki tüm hizmetler ücretlidir.
Genel Uyarı ve Önemli Bilgiler
Tesis odalarına giriş saati 14:00 ile başlar, odalardan çıkış saati ise en geç 12:00'dir. Evcil hayvan kabul edilmemektedir. Taze sıkılmış meyve suları, Türk kahvesi ve import içecekler ücretlidir. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır. *Sağlık ve Güzellik Merkezi hizmeti Bay-bayan ayrı olarak kullanım sağlanmaktadır. Karma kullanım alanı yoktur.
Hepsini Göster

Yorumlar

0/5
Oylanmamış
dayalı 0 Yorum
Mükemmel
0
Çok İyi
0
İyi
0
Kötü
0
Çok Kötü
0
Yorum Yok
Yorum yazmak için giriş yapınız
0 ₺ başlayan fiyatlar

Konaklama Tipi

Yarım Pansiyon

Tesis Özelliği

Su Kaydırağı
Ücretsiz Otopark
Ücretsiz Wifi
Termal Havuz
Kapalı- Açık Otopark
Hamam
Sauna
Buhar Odası

Tesis Teması

Spa
başlayan fiyatlar
0 ₺
0 Yorum