Susesi Luxury Resort (Antalya-Belek)

Oylanmamış 0 yorum
0/5
Misafirlerin 0% tavsiye ediyor

Açıklama

Susesi Luxury Resort ile hayal ettiğiniz tatili yaşayacaksınız. Bu yılın en iyi tatili için seçimlerinizi şimdi yapmalı ve fırsatları değerlendirmelisiniz.

Susesi Hotel Antalya Havaalanına 35 km ve şehir merkezine 40 km mesafededir. Ultra Herşey Dahil sistem ile misafirlerini konuk eden otelde sabah, öğle ve akşam yemekleri açık büfe sunulmaktadır.

Tam bir çocuk dostu olan tesis aynı zamanda balayı çiftleri içinde özel seçenekler sunmaktadır. Tesis bünyesinde açık havuz, aqua park, hamam, sauna, spa ve masaj hizmetleri bulunmaktadır. Ayrıca kum plajı ile deniz, kum ve güneşin keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.

Özel talep hizmet uygulamaları:
Misafirlerin talepleri doğrultusunda aşağıda bulunan hizmetlerden ücretli olarak yararlanabilirler.
- SPA merkezi ürün ve hizmetleri,
- Golf Organizasyonları,
- Fitness antrenörü,
- Harici telefon görüşmeleri,
- Çamaşırhane ve Kuru temizleme hizmeti,
- Fotoğraf hizmetleri,
- Mağazalardan tedarik edilecek tüm ürün ve hizmetler

Susesi Luxury Resort ‘Kongre Merkezi’
Otel binasından ayrı olarak inşa edilmiş, 6600 m²’lik kongre merkezi, en büyüğü 1800 m², 8.20 m yüksekliğinde ve 3’e bölünebilen İstanbul Salonu olmak üzere, farklı büyüklükteki toplam 17 adet toplantı salonu ile hizmet vermektedir.
Kongre merkezimizin ayrıcalıkları:
-3600 m² gün ışığı alan fuaye
- Toplantı salonları ve fuaye alanından odalara, ana restorana, lobi ve dış alanlara direkt geçiş imkanı
- Üst fuaye alanından alt fuaye alanına yürüyen merdiven, asansör, döner yol ve merdiven ile ulaşım imkanı
- Grup girişleri için dizayn edilmiş özel resepsiyon ve check-in alanı
- Salon ve fuaye alanına direkt geçiş sağlayan servis yolu
- Araç lansmanları için İstanbul Salonu ve fuaye alanına binek araç ve minibüs giriş imkanı
- İstanbul Salonu ve kongre merkezi fuaye alanında banket aktiviteleri için kullanılan özel mutfak ve bar bölümü
- Talep doğrultusunda teknik ekipman desteği

Müsait Odalar

{{room.title}}

{{type.price_html}}
{{total_rooms}}
{{ type.price }}%
{{ formatMoney(type.price) }}
{{total_price_html}}
Toplam Fiyat: {{total_price_html}}
Şimdi öde {{pay_now_price_html}}
Seçtiğiniz tarihte müsait oda yok. Lütfen kritik aramanızı değiştirin

Konaklama Tipi

Ultra Her Şey Dahil

Tesis Özelliği

Mavi Bayraklı Plaj
Deniz Kenarı
Su Parkı
Plaj
Disko / Gece Kulübü
Mini Club
Su Kaydırağı
Animasyon
A La Carte Restoran
Fitness Merkezi
Özel Plaj
Açık Yüzme Havuzu
Aquapark
Hamam
Sauna
Buhar Odası
Şezlong
Minder
Plaj Havlusu
Şemsiye
Kum-Çakıl Plaj
Özel Plaj

Koşullar

Giriş
Çıkış
Otel Şart ve Koşulları
Spa - Sağlık Hizmetleri
LA CALISSE SPA - ‘La Calisse SPA’ merkezi 4500 m² alan üzerine kurulmuştur. - Ücretli ve ücretsiz olmak üzere 2 bölümden oluşur. - Ücretsiz alanda ısıtmalı olarak 2 kapalı havuz, hamam, 2 adet sauna, buhar odası, dinlenme odası, vitamin bar ve fitness salonu bulunmaktadır. - Ücretli alanda 4 adet VIP oda, 3 cilt ve vücut bakım odası, 2 Ayurveda masaj odası, 3 Bali masaj odası, 2 Thai masaj odası, 12 standart masaj odası, VIP hamam ve VIP dinlenme odası mevcuttur. ÜCRETSİZ HAMAM, SAUNA COVID-19 SALGINI SONA ERENE KADAR KAPALI OLACAKTIR. YÜRÜLÜKTEKİ GENELGELER, YASALAR MÜSAADE ETTİĞİ TAKDİRDE KİŞİSEL OLARAK VE SOSYAL MESAFE KURALLARINA UYGUN OLARAK REZERVASYON İLE HİZMET VERMEK ÜZERE AÇILACAKTIR. KAPALI HAVUZA SOSYAL MESAFE KURALARINA UYGUN OLARAK SINIRLI OLARAK MİSAFİR KABUL EDİLECEK KAPASİTE DOLDUĞUNDA İLAVE MİSAFİR ALINMAYACAKTIR. Ücretli alanda 8 farklı özel konsept uygulanmaktadır: TÜRK HAMAMI konsepti BALİ konsepti THAI konsepti JAPON konsepti HİNDİSTAN konsepti ROYAL konsepti YÜZ VE VÜCUT BAKIMLARI konsepti (Ericson, Sn.Barth firmalarının ürünleri) MAKİNELİ BAKIMLAR konsepti (LPG, CACİ, OKSİJEN makineleri) 4 VIP odasında kişiye özel hamam, sauna, buhar odası ve jakuzi mevcuttur. *** La Calisse SPA 09:00-20:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
Yeme - İçme
Ultra Her Şey Dahil Geçerli konsept saatlerinde: Sabah, öğle ve akşam açık büfe yemekler, gün içerisinde snack, ikramlar, yerli ve bazı yabancı alkollü-alkolsüz içecekler ücretsizdir. Belirtilen hizmetler dışındaki tüm ekstra hizmetler ücretlidir. 07:00 - 11:00 : Kahvaltı 12:30 - 14:30 : Öğle Yemeği 19:00 - 21:30 : Akşam Yemeği 00:00 - 04:00 : Gece Büfesi Snack ve Pastane 09:00 - 11:00 : Köy Kahvaltısı ( Rezervasyonlu / Serpme Kahvaltı ) 16:00 - 20:00 : Pastahane Servisi - Aşiyan 21:30 - 00:00 : Sandviç - Aşiyan 13:00 - 18:00 : Snack - Sandal Food Corner 16:00 - 18:00 : Coffe Break - Sandal Food Corner 12:00 - 16:00 : Snak - Takatuka Snack 11:00 - 16:00 : Gözleme - Tuğra Restaurant Barlar 10:00 - 00.00 : Takatuka Pool Bar 10:00 - 17:00 : İskele Bar 10:00 - 18:00 : Ada Bar 10:00 - 18:00 : Teenage Bar ( Alkolsüz ) 20:00 - 23:00 : Teenage Bar ( Alkolsüz ) 10:00 - 20:00 : Aqua Vitamin Bar 16:00 - 00:00 : Bowling Bar 16:00 - 00:00 : Edward's Sports Bar (Mevcut yayınlanabilen müsabakalarda hizmet vermektedir) 23:00 - 02:00 : The G-Disco *Hayal Lobi ve Sandal Bar 24 saat hizmet vermektedir. - 1 Ana restoran, 6 A’la Carte restoran, 2 Snack restoran, 11 Bar, 1 Pastane ve 1 Çocuk restoranı bulunmaktadır. - Ultra her şey dahil sistemde; açık büfe sunumunda kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği, snack servisi, gece büfesi, 24 saat ücretsiz alkollü ve alkolsüz yerli ve bazı ithal içecek hizmeti sunulmaktadır. Kahvaltı Öğle ve Akşam Yemeği misafir yoğunluğuna ve yasal yükümlülüklere uygun olarak Açık Büfeden, Bizim tarafımızdan Büfeden misafirin seçtiği ürünün Mutfak yahut servis personeli tarafından servis edilmesi şeklinde, Öğle Yemeği ilave olarak Menüden seçmeli A La Carte, Snack türü yiyecekler şeklinde sunulacaktır. - Ana restoranı sosyal Mesafe Kurallarına uygun olarak düzenlenmiştir - Ana restoranda çocuk büfesi, diyet büfesi, şov sunum üniteleri vardır. - Ana restoranda bebek sandalyeleri bulunmaktadır. - Tüm içecekler masaya servis edilmektedir. - Premium içecekler ücretli olarak servis edilmektedir. (18 yaşından küçüklere alkollü içecekler servis edilmemektedir.) - Aşiyan pastanede muhteşem pasta, tuzlu kurabiyeler ve tatlılar, dondurma ve sıcak içecekler sunulmaktadır. - 4207 sayılı tütün ve tütün ürünleri kullanımı yasasına göre, kapalı alanlarda tütün ve tütün ürünleri, elektronik sigara içilemez. COVID-19 SALGINI SÜRESİNCE TÜM YİYECEK İÇECEK ÜNİTELERİ SOSYAL MESAFE KURALLARINA UYGUN OLARAK GENELGELERDE AÇIKLANDIĞI ŞEKİLDE HİMZET VERECEKTİR. DAHA ÖNCEDEN BELİRLENEN MASA SANDALYE YERLERİ, OTURMA VE MASA DÜZENLERİ ALANLARIN KAPASİTELERİ DEĞİŞTİRİLMEYECEKTİR.
Animasyon - Eğlence
Dj performansı Şovlar Dans-müzik gösterileri Dans kursu Havuz oyunları Su sporları Oyun salonu Temalı partiler
Plaj - Havuz Özellikleri
YÜZME HAVUZLARI, PLAJ VE KAYDIRAKLAR SOSYAL MESAFE KURALLARINA UYGUN OLARAK DÜZENLENECEKTİR ALAN / KİŞİ SAYISI HESABINA GÖRE MAKSİMUM KİŞİ SAYISINA ULAŞILDIĞINDA YENİ MİSAFİR KABUL EDİLMEYECEKTİR. YÜZME HAVUZLARDA KİŞİSEL YÜZME MALZEMELERİNİN KULLANIMI YASAKTIR. Denize sıfır konumlanmış tesisin 300 m uzunluğunda kum-çakıl karışık özel plajı ve 1 Adet iskelesi vardır. Plajda ve havuzda wc, duş ve soyunma kabinleri bulunmakta olup şezlong, şemsiye ve havlu kullanımı ücretsizdir. - Havuzların çalışma saatleri 08:00 – 20:00’dir. - Palmiyeli havuz ve Teras havuz açılış tarihleri otel yoğunluğu ve hava şartlarına göre değişiklik gösterebilmektedir. - Genel alanlarda 9948 m³ olmak kaydı ile özel alanlar dahil otelde toplam 12.516 m³’lük su alanı bulunmaktadır. - Aquapark 6 kaydıraklı olup, ‘’Bumerang’’ adlı bant kapalıdır; çalışma saatleri 10:00 – 12:00 / 14:00 – 16:00’dır. 10 yaş altı çocukların ebeveynsiz kullanımına uygun değildir. - Cankurtaran çalışma saatleri 08:00 – 16:00’dır. - Genel alanlarda 9948 m³ olmak kaydı ile özel alanlar dahil otelde toplam 12.516 m³’lük su alanı bulunmaktadır. - Palmiye havuzu ve Göl Evleri havuzu arasında kanal havuzu mevcuttur. - Palmiye havuzunda engelli misafirlerin havuza girişine uygun engelli asansörü bulunmaktadır. CHALET Otelin, havuz ve sahil kenarında olmak üzere toplam 21 adet Chalet’i bulunmaktadır. Kendisine ait çim alanı, rahat minderleri, şezlongları, elektronik kasa ve gün boyu butler servisi bulunmaktadır. Chalet’te sunulan hizmetler: Çay ve kahve ikramı, öğle yemeği (snack menü), gün boyu atıştırmalıklar, taze mevsim meyveleri, sıcak ve soğuk içecekler, dondurma ve limonata ikramı, mis kokulu soğuk havlu, bornoz ve terlik, buzdolabı, telefon, kablosuz internet. - Chalet’ler ücret karşılığı 10:00-18:00 saatleri arasında kiralanmaktadır ve rezervasyonu Misafir İlişkileri Departmanı tarafından yapılmaktadır.
Hepsini Göster

Yorumlar

0/5
Oylanmamış
dayalı 0 Yorum
Mükemmel
0
Çok İyi
0
İyi
0
Kötü
0
Çok Kötü
0
Yorum Yok
Yorum yazmak için giriş yapınız
0 ₺ başlayan fiyatlar

Konaklama Tipi

Ultra Her Şey Dahil

Tesis Özelliği

Mavi Bayraklı Plaj
Deniz Kenarı
Su Parkı
Plaj
Disko / Gece Kulübü
Mini Club
Su Kaydırağı
Animasyon
A La Carte Restoran
Fitness Merkezi
Özel Plaj
Açık Yüzme Havuzu
Aquapark
Hamam
Sauna
Buhar Odası
Şezlong
Minder
Plaj Havlusu
Şemsiye
Kum-Çakıl Plaj
Özel Plaj
başlayan fiyatlar
0 ₺
0 Yorum