İPEKSOY KAPLICA TATİLİ

Oylanmamış 0 yorum
0/5
Misafirlerin 0% tavsiye ediyor

Tur Türü

HAFTASONU TURLARI

Fiyata Dahil Olan Hizmetler / Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Ulaşım
İlk Gün Araçta Sandviç
2 Gece Y.P Konaklama (kahvaltı – akşam yemeği)
1 Gece Canlı Müzikli Eğlence
Termal Havuz, Hamam, Sauna, Buhar Odası
Araç İçi Sıcak-Soğuk İkramlar
Otelde Minibar Kullanımı
Kişisel harcamalar
Spa Masaj Çeşitleri
Tuz Odası
Dahil Olan Hizmetlerde Belirtilmeyen Tüm Harcamalar

Tur Programı

1.GÜN: ANKARA- KURŞUNLU
Sabah saat 07:30'da Sıhhiye Sezenler Sokak'taki Atatürk Lisesi önünde buluşarak Kurşunlu Çankırı’ya doğru yola çıkıyoruz. Araçta kahvaltılık sandviç ve ikramlarımız ile gerekli molalarla İpeksoy Termal Otel’e varıyoruz. Hoş geldin karşılamasının ardından otelimize yerleştikten sonra akşam yemeği saatine kadar kaplıcadan yararlanma imkânı buluyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Akşam yemeğinden sonra dileyen misafirlerimiz termal havuz ve spa alanlarını gece belirlenen saate kadar kullanabilirler.
2.GÜN: İPEKSOY TERMAL OTEL
Otelde alacağımız kahvaltı sonrası tüm gün otelin termal olanaklarından yararlanma imkânı buluyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.
3.GÜN: İPEKSOY TERMAL OTEL- ANKARA
Otelde alacağımız kahvaltının ardından otelin termal olanaklarından faydalanıyoruz. Öğleden sonra otelden çıkış yapıyoruz ve Ankara’ya doğru yola çıkıyoruz. Araçlarımızdaki yerimizi alıp keyifli bir yolculukla gerekli molalar eşliğinde Ankara’ya varıyoruz. Bir başka Seyahat53 turumuzda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Tur Süresi

2 Gece

Ulaşım Tipi

Otobüslü

Sıkça Sorulan Sorular

Özel Notlar
*Turlarımız karayolu ile 1300 km mesafe kat eden bölgelere 28 kişi ve üzeri sayıyı geçmesi durumunda otobüs ile seyahat edecektir. Karayolu ile 1300 km ve altı bölgelere; 28-46 kişi aralığında (yol otobüse uygun olması şartı ile) otobüs,20-28 kişi aralığında (yol Midibüse uygun olması şartı ile) midibüs,10-19 kişi aralığında minibüs ile seyahat edecektir. Belirtilen sayıların oluşmaması durumunda ,acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Bu durumun tur hareket etmeden önce misafirlere mesaj, sms yada telefonla bilgisi verilir.
*Hareket saati baz alınarak haftalık turlarımız için (5 gün ve üzeri konaklamalı) 5 gün, Yarı haftalık turlarımız için (3 veya 4 gece konaklamalı) 4 gün, Haftasonu turlarımız için (bir veya iki gece konaklamalı) 2 gün ve Günübirlik turlarımız için (konaklamasız) 18 saat önce misafirlere mesaj, sms yada telefon yoluyla iptal bilgisi verilir. İptal hesaplaması, turun hareket saati baz alınarak yapılır.
*PCR TEST, HES KODU, AŞI vb. gibi uygulamalarda tur tarihinde İçişleri Bakanlığı’nın güncel genelgesine göre hareket edilecektir.
*Araç yerleşme planında sağ, sol veya koridor, cam kenarı garantisi verilmez sadece koltuk numarası garantisi verilir.
*Araç marka ve model belirtilmez. Acente gerektiğinde araç değişikliği yapabilir.
*Turlarımız paket tur olup tur esnasında kullanılmayan ulaşım, transfer, konaklama, çevre gezileri, yemek vb. gibi hakların iadesi gerçekleştirilmez.
*Otellerden ayrılış saatleri ve Tur Programında meydana gelebilecek değişiklikler Acente Görevlisi tarafından ayarlanacaktır.
*Mola yerleri yol güzergahındaki dinlenme tesisleri ya da benzinlikler olarak rehber tarafından belirlenir, bu tesislerdeki yoğunluk tadilat vb. gibi nedenlerle ortaya çıkan hizmet kalitesindeki aksaklıklardan firmamız sorumlu değildir.
*Acente Görevlisi gerekli gördüğü taktirde hava durumu, yol durumu vb. gibi nedenlerle programda gün içerisinde gezilecek noktaların sırasında veya günler arasında değişiklik yapabilir.
*0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. Otellerde yapılacak 3 kişilik konaklamalarda her otelde 3 ayrı yatak verilememektedir. Genel olarak 3 kişilik odalarda 1 büyük yatak ve 1 ek yatak organize edilmektedir.
*Turlarımızda koltuk oturma planlaması rezervasyon sırasına göre yapılmakta olup rotasyon (koltuk değişimi) uygulamamız bulunmamaktadır.
*Trafik Kanunu gereğince araçta bulunulan tüm seyahat sürecinde emniyet kemeri takılması zorunlu olup, aksi haldeki durumlarda şirketimiz sorumlu değildir.
*0-2 Yaş Çocuk ücretsizdir talep edilmemesi durumunda araçta koltuk verilmemektedir. 3-6 Yaş Çocuk için ödenen yalnız KOLTUK ücreti olup, tur aracı dışında diğer hizmetleri kapsamamaktadır. Çocuk yaşı indirimleri minimum 2 yetişkin yanında geçerlidir. 1 yetişkin yanında çocuk indirimi uygulanmamaktadır ve iki yetişkin olarak hesaplanmaktadır. Bildirilen çocuk yaşlarının doğruluğu ve yanlışlık durumunda oluşabilecek ücret farklılıkları misafirin sorumluluğundadır.

Konaklama Otelleri

1. Gün

İpeksoy Thermal Resort & Spa Hotel (Kurşunlu/ Çankırı) - https://www.ipeksoythermal.com.tr/
2. Gün

İpeksoy Thermal Resort & Spa Hotel (Kurşunlu/ Çankırı) - https://www.ipeksoythermal.com.tr/
3. Gün

DÖNÜŞ YOLCULUĞU -

Yorumlar

0/5
Oylanmamış
dayalı 0 Yorum
Mükemmel
0
Çok İyi
0
İyi
0
Kötü
0
Çok Kötü
0
Yorum Yok
Yorum yazmak için giriş yapınız
1.650 ₺ başlayan fiyatlar

Ekstra Fiyatlar:

({{type.price_type}})
{{type.price_html}}
({{type.price_type}})
{{ type.price }}%
{{ formatMoney(type.price) }}
  • {{total_price_html}}
  • {{pay_now_price_html}}
başlayan fiyatlar
1.650 ₺
0 Yorum