SAKİN ŞEHİRLER TURU(GÖYNÜK- MUDURNU) (2023 TUR FİYATLARI VE TARİHLERİMİZ ÇOK YAKINDA AÇIKLANACAKTIR!)

Oylanmamış 0 yorum
0/5
Misafirlerin 0% tavsiye ediyor

Süre

3Gün

Tur Türü

GÜNÜBİRLİK TURLAR

Grup boyutu

46 kişiler

Genel Bakış

Ankara Çıkışlı Günübirlik Sünnet Gölü Mudurnu Göynük Turu; Bolu'nun saklı kalmış güzelliklerini Seyahat 53 farkıyla doyasıya gezebileceğiniz bir program sizleri bekliyor.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler / Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Özel Tur Aracı İle Ulaşım
Araçta Kahvaltılık Sandviç İkramı
Yöresel Öğle Yemeği
Milli Park Giriş Ücretleri
Profesyonel Rehberlik Hizmeti
Programdaki Çevre Gezileri
Araç İçi Sıcak-Soğuk İkramlar
Otopark Ücretleri
Yemek Yanındaki Tüm İçecekler
Şahsi Harcamalar
Müze vb. Giriş Ücretleri
Dahil Olan Hizmetlerde Belirtilmeyen Tüm Harcamalar

Tur Programı

1.GÜN: ANKARA-SÜNNET GÖLÜ-AK ŞEMSETTİN TÜRBESİ-MUDURNU-YILDIRIM BEYAZIT CAMİİ-ANKARA
Sabah 07:00 da Sıhhiye Sezenler Atatürk Lisesi önünde buluşarak hareket ediyoruz. Araçta vereceğimiz sandviç ikramımız ve gerekli molalar eşliğinde Sünnet Gölü’ne varıyoruz. Yemek öncesi ve sonrasında göl etrafında yürüyüş ve fotoğraf çekimi için serbest zaman veriyoruz. Ardından Türkiyedeki Cittaslow yani Sakin Şehirlerin 18. üyesi olan Göynük’te öğle yemeğimizi alıyoruz.Yemekten sonra, Ak Şemsettin Türbesi’ni , Süleyman Paşa Cami ve Hamamı’nı görüyor eski evler ve sokakların gezerken şehrin almış olduğu ünvanının hakkını vermiş olduğunu hissediyoruz. Daha sonra eski Ahilik geleneği şehirlerinden ve yaşamın kolay olduğu kentlerin uluslararası ağı olan Cittaslow yani Sakin Şehir ünvanı taşıyan Türkiye’deki 15. üyesi olan Mudurnu’ya hareket ediyoruz. Mudurnu’da; Yıldırım Beyazıt Cami, hamam ve yörenin en görkemli yapısı Armutçular Evi`ni dışardan görüyoruz. Sonrasında Eski Çarşı’da serbest zaman veriyoruz. Belirtilen saatte buluşup Ankara’ya hareket ediyoruz. Bir başka Seyahat 53 turumuzda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Temalar

Doğa ve Spor

Tur Süresi

Günübirlik

Ulaşım Tipi

Otobüslü

Sıkça Sorulan Sorular

Hareket Noktaları
*07:00 Sıhhiye Sezenler Atatürk Lisesi Önü
*07.05 Milli Kütüphane Önü (Eskişehir Yönü)
*07:10 Armada Önü
*07:15 Ümitköy Köprüsü
*07:20 Mesa Koru Migros (Eskişehir Yönü)
*07:45 Optimum Önü (Eryaman)
Özel Notlar
*Turlarımız karayolu ile 1300 km mesafe kat eden bölgelere 28 kişi ve üzeri sayıyı geçmesi durumunda otobüs ile seyahat edecektir. Karayolu ile 1300 km ve altı bölgelere; 28-46 kişi aralığında (yol otobüse uygun olması şartı ile) otobüs,20-28 kişi aralığında (yol Midibüse uygun olması şartı ile) midibüs,10-19 kişi aralığında minibüs ile seyahat edecektir. Belirtilen sayıların oluşmaması durumunda ,acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Bu durumun tur hareket etmeden önce misafirlere mesaj, sms yada telefonla bilgisi verilir.

*Hareket saati baz alınarak haftalık turlarımız için (5 gün ve üzeri konaklamalı) 5 gün, Yarı haftalık turlarımız için (3 veya 4 gece konaklamalı) 4 gün, Haftasonu turlarımız için (bir veya iki gece konaklamalı) 2 gün ve Günübirlik turlarımız için (konaklamasız) 18 saat önce misafirlere mesaj, sms yada telefon yoluyla iptal bilgisi verilir. İptal hesaplaması, turun hareket saati baz alınarak yapılır.
*Tur kayıtları sırasında misafirlerimizin HES Kodları ve Aşı Kartları alınacaktır. (PCR TEST, HES KODU vb. gibi uygulamalarda tur tarihinde İçişleri Bakanlığı’nın güncel genelgesine göre hareket edilecektir.)
*Tur aracının içerisinde kolonya veya dezenfektan, maske bulundurulacaktır.
*Araç yerleşme planında sağ, sol veya koridor, cam kenarı garantisi verilmez sadece koltuk numarası garantisi verilir.
*Araç marka ve model belirtilmez. Acente gerektiğinde araç değişikliği yapabilir.
*Tura katılan misafirlerimizin, kişisel sağlık sorunları (kronik hastalıklar vb.) gibi nedenlerden sürekli kullandıkları ilaçları ve sağlık raporlarını yanlarında bulundurmaları ve konuyla ilgili rehbere bilgi vermeleri önerilir. Tura çıkarken bölgenin coğrafi yapısına ve mevsime uygun kıyafetler seçilmelidir. (Spor ayakkabısı, güneş gözlüğü, yağmurluk, kalın bir hırka, sırt çantası) getirebilirsiniz.
*Programda yazılı olan fakat resmi tatiller ve özel günler nedeniyle kapalı olan veya ani kapanma kararı alınan müze, ören yerleri vb. yerlerin ziyaret edilememesinden firmamız sorumlu değildir.
*06 Eylül 2021 tarihi itibari ile 2 aşısını olmayan kişiler şehirler arası seyahat edebilmek için seyahat saatinden önceki 48 saat içinde negatif PCR test sonucu ibraz etmekle yükümlüdür. Turlara katılacak misafirlerimiz eğer 1.aşılarını olmuş ve 2.aşı tarihleri gelmemiş ise yine 48 saat öncesine kadar yapılmış negatif PCR test sonucuna sahip olmak zorundadır. Aşı olmuş misafirlerimizin Aşı Kartlarını göstermeleri gerekmektedir. Tur başlamadan önce belgelerin acente görevlilerimize ulaştırılmaması durumunda doğabilecek hak kayıplarından şirketimiz sorumlu değildir. (PCR TEST, HES KODU vb. gibi uygulamalarda tur tarihinde İçişleri Bakanlığı’nın güncel genelgesine göre hareket edilecektir.)
*Mola yerleri yol güzergahındaki dinlenme tesisleri ya da benzinlikler olarak rehber tarafından belirlenir, bu tesislerdeki yoğunluk tadilat vb. gibi nedenlerle ortaya çıkan hizmet kalitesindeki aksaklıklardan firmamız sorumlu değildir.
*Misafirlerimizin rehber tarafından belirlenen buluşma saati ve yerine geç kalmaları durumunda programın aksamaması adına rehber programa devam edecektir. Geç kalan misafirlerimizin ise, bir sonraki ziyaret noktasına kendi imkanları ile gidecekleri düşünülecektir.
*Rehber gerekli gördüğü taktirde hava durumu, yol durumu vb. gibi nedenlerle programda gün içerisinde gezilecek noktaların sırasında veya günler arasında değişiklik yapabilir.
*Turlarımızda koltuk oturma planlaması rezervasyon sırasına göre yapılmakta olup rotasyon (koltuk değişimi) uygulamamız bulunmamaktadır.
*Trafik Kanunu gereğince araçta bulunulan tüm seyahat sürecinde emniyet kemeri takılması zorunlu olup, aksi haldeki durumlarda şirketimiz sorumlu değildir.
*0-2 Yaş Çocuk ücretsizdir talep edilmemesi durumunda araçta koltuk verilmemektedir. 3-6 Yaş Çocuk için ödenen yalnız KOLTUK ücreti olup, tur aracı dışında diğer hizmetleri kapsamamaktadır. Çocuk yaşı indirimleri minimum 2 yetişkin yanında geçerlidir.

Konaklama Otelleri

1. Gün

Yorumlar

0/5
Oylanmamış
dayalı 0 Yorum
Mükemmel
0
Çok İyi
0
İyi
0
Kötü
0
Çok Kötü
0
Yorum Yok
Yorum yazmak için giriş yapınız
0 ₺ başlayan fiyatlar

Ekstra Fiyatlar:

({{type.price_type}})
{{type.price_html}}
({{type.price_type}})
{{ type.price }}%
{{ formatMoney(type.price) }}
  • {{total_price_html}}
  • {{pay_now_price_html}}
başlayan fiyatlar
0 ₺
0 Yorum