KIBRIS TURU

Oylanmamış 0 yorum
0/5
Misafirlerin 0% tavsiye ediyor

Süre

3 Gün

Tur Türü

YURTDIŞI TURLARI

Fiyata Dahil Olan Hizmetler / Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Ankara – Lefkoşa / Lefkoşa
Ankara Pegasus Havayolları Gidiş-Dönüş Uçak Bileti
5* Otelde 2 Gece Herşey Dahil Konseptinde Konaklama
Lefkoşe Ercan Havalimanı – Otel Ercan Havalimanı Transferleri
Çevre Gezileri (Girne, Mağusa, Kapalı Maraş)
Gezilerde Profesyonel Rehberlik Hizmeti
Seyahat Sağlık Sigortası
Sezenler Sokak – Esenboğa Havalimanı Gidiş- Dönüş Transferleri
Şahsi Harcamalar
Gezi Programlarındaki Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
Programda Spesifik Olarak Belirtilmeyen Hususlar
Dahil Olan Hizmetlerde Belirtilmeyen Tüm Harcamalar

Tur Programı

1 GÜN:ANKARA – LEFKOŞA – GAZİMAGUSA – GİRNE
Sabah saat 05:00 ‘da Sezenler Sokak Atatürk Lisesi önünde buluşup Esenboğa Havalimanı’na hareket ediyoruz. Havaalanına gelen misafirlerimizle de saat 06:00’da Esenboğa Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde buluşuyoruz. Saat 07:45’de Pegasus Havayollarına ait PC 1881 sefer sayılı uçağı ile Kıbrıs’a hareket ediyoruz. (Türkiye Cumhuriyeti geçerli fotoğraflı yeni kimlik kartınız ile Kıbrıs’a seyahat edebilirsiniz. Pasaport gerekli değildir.) Yerel saat ile saat 08:55’te Lefkoşa Ercan Havalimanı’na varıyoruz. (Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde Kış Saati Uygulaması Olup, Uçuşlardaki Saat Farklılıkları Bundan Kaynaklanmaktadır.) Havalimanında bulunan aracımız ile buluşup Lefkoşa-Gazimagusa ve Kapalı Maraş gezilerimize başlıyoruz. İlk olarak Lefkoşa’da Boğaz Şehitliği görüldükten sonra tadilatta bulunan ve ziyarete açıldığı taktirde Barbarlık Müzesi’ni geziyoruz. Daha sonra panoramik olarak Yeşil Hat , Ledra Palas Hotel, Sınır Kapısı, Cumhurbaşkanlığı Sarayı, Tarihi Girne Kapısı görülecektir. Gezilerimiz sonrası Gazimagusa’ya hareket ediyoruz. Gazimagusa’ya varışımızın ardından kale içinde yemek ve alışveriş molası için serbest zaman veriyoruz. Verilecek serbest zaman sonrası St. Barnabas İkon ve Arkeloji Müzesi, Magusa Kalesi, Venedik Surları, Lala Mustafa Paşa Cami, Namık Kemal’in Zindanı ve 47 yıl sonra ziyarete açılan Kapalı Maraş ziyareti yapılacaktır. Gezilerimiz sonrası Girne’de bulunan otelimize hareket ediyoruz. Otelimize varışımızın ardından odalarımıza yerleşiyoruz ve akşam yemeğine kadar serbest zaman veriyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Vuni Palace Hotel Spa & Convention' de.
2 GÜN: GİRNE
Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından otelimizde tam gün serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz otelimizin kapalı havuz, spa, hamam ve saunasından yararlanabilirler. Akşam yemeği ve konaklama Vuni Palace Hotel Spa & Convention' da.
3 GÜN: GİRNE – BEŞPARMAK – LEFKOŞA – ANKARA
Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından odalarımızı boşaltarak otelimizden ayrılıyoruz. Kıbrıs’a veda günümüzde Girne – Beşparmak – Şehitlikler turumuzu gerçekleştiriyoruz. İlk olarak Bellapais Manastırı’nı gördükten sonra Çıkarma Plajı, Karaoğlanoğlu Şehitliği, Yat Limanı ve Girne Kalesi’ni geziyoruz. Gezilerimiz sonrası Girne merkezde verilecek serbest zamanın ardından Ercan Havalimanı’na hareket ediyoruz. Havalimanına varış ve bilet işlemlerimizden sonra saat 20:55’de Pegasus Havayolları’na ait PC 1884 sefer sayılı uçağı ile Ankara’ya hareket ediyoruz. Türkiye saat ile saat 22:05’te Esenboğa Havalimanı’na ulaşıyoruz. Dileyen misafirlerimizin Esenboğa Havalimanı’ndan Sezenler Sokak transferini gerçekleştiriyoruz.
7.490 ₺ başlayan fiyatlar

Ekstra Fiyatlar:

({{type.price_type}})
{{type.price_html}}
({{type.price_type}})
{{ type.price }}%
{{ formatMoney(type.price) }}
  • {{total_price_html}}
  • {{pay_now_price_html}}

Tur Süresi

2 Gece

Ulaşım Tipi

Uçaklı

Sıkça Sorulan Sorular

BILGILENDIRME
*Turlarımız karayolu ile 1300 km mesafe kat eden bölgelere 28 kişi ve üzeri sayıyı geçmesi durumunda otobüs ile seyahat edecektir.Karayolu ile 1300 km ve altı bölgelere; 28-46 kişi aralığında (yol otobüse uygun olması şartı ile) otobüs,20-28 kişi aralığında (yol Midibüse uygun olması şartı ile) midibüs,10-19 kişi aralığında minibüs ile seyahat edecektir. Belirtilen sayıların oluşmaması durumunda ,acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Bu durumun tur hareket etmeden önce misafirlere mesaj, sms yada telefonla bilgisi verilir.

*Hareket saati baz alınarak haftalık turlarımız için (5 gün ve üzeri konaklamalı) 5 gün, Yarı haftalık turlarımız için (3 veya 4 gece konaklamalı) 4 gün, Haftasonu turlarımız için (bir veya iki gece konaklamalı) 2 gün ve Günübirlik turlarımız için (konaklamasız) 18 saat önce misafirlere mesaj, sms yada telefon yoluyla iptal bilgisi verilir. İptal hesaplaması, turun hareket saati baz alınarak yapılır.
*Araç yerleşme planında sağ, sol veya koridor, cam kenarı garantisi verilmez sadece koltuk numarası garantisi verilir.
*Araç marka ve model belirtilmez. Acente gerektiğinde araç değişikliği yapabilir.
*Tura katılan misafirlerimizin, kişisel sağlık sorunları (kronik hastalıklar vb.) gibi nedenlerden sürekli kullandıkları ilaçları ve sağlık raporlarını yanlarında bulundurmaları ve konuyla ilgili rehbere bilgi vermeleri önerilir. Tura çıkarken bölgenin coğrafi yapısına ve mevsime uygun kıyafetler seçilmelidir. (Spor ayakkabısı, güneş gözlüğü, yağmurluk, kalın bir hırka, sırt çantası) getirebilirsiniz.
*Programda yazılı olan fakat resmi tatiller ve özel günler nedeniyle kapalı olan veya ani kapanma kararı alınan müze, ören yerleri vb. yerlerin ziyaret edilememesinden firmamız sorumlu değildir.
*Mola yerleri yol güzergahındaki dinlenme tesisleri ya da benzinlikler olarak rehber tarafından belirlenir, bu tesislerdeki yoğunluk tadilat vb. gibi nedenlerle ortaya çıkan hizmet kalitesindeki aksaklıklardan firmamız sorumlu değildir.
*Misafirlerimizin rehber tarafından belirlenen buluşma saati ve yerine geç kalmaları durumunda programın aksamaması adına rehber programa devam edecektir. Geç kalan misafirlerimizin ise, bir sonraki ziyaret noktasına kendi imkanları ile gidecekleri düşünülecektir.
*Rehber gerekli gördüğü taktirde hava durumu, yol durumu vb. gibi nedenlerle programda gün içerisinde gezilecek noktaların sırasında veya günler arasında değişiklik yapabilir.
*Turlarımızda koltuk oturma planlaması rezervasyon sırasına göre yapılmakta olup rotasyon (koltuk değişimi) uygulamamız bulunmamaktadır.
*Trafik Kanunu gereğince araçta bulunulan tüm seyahat sürecinde emniyet kemeri takılması zorunlu olup, aksi haldeki durumlarda şirketimiz sorumlu değildir.
*0-2 Yaş Çocuk ücretsizdir talep edilmemesi durumunda araçta koltuk verilmemektedir. 3-6 Yaş Çocuk için ödenen yalnız KOLTUK ücreti olup, tur aracı dışında diğer hizmetleri kapsamamaktadır. Çocuk yaşı indirimleri minimum 2 yetişkin yanında geçerlidir.
*Grup İndirimleri Hakkında: Tur öncesi, tur kaydını yaptırmadan önce bir araya gelmiş ve tur kaydını toplu bir şekilde yaptırmaya gelen gruplarımız için geçerli olan indirim koşulları aşağıdaki gibidir: GÜNÜBİRLİK TURLARDA; ‘’16’’ Kişide ‘’1’’ Kişi, ‘’32’’ Kişide ‘’2’’ Kişi, 44 Kişide ‘’3’’ Kişi ÜCRETSİZ olarak katılım sağlayabilir. HAFTASONU ve HAFTALIK TURLARDA; ‘’22’’ Kişide ‘’1 Kişi’’, ‘’44’’ Kişide ‘’2’’ Kişi ÜCRETSİZ olarak katılım sağlayabilir. NOT: Tur hareket saatine kadar oluşturulmayan grup indirimleri geçersizdir.
* İptal İade Koşulları: İptal (Katılımcı Tarafından Fesih)- Tur hareket tarihinden 30 günden fazla bir süre kalmış ise fesih (iptal) taleplerinde uçak bileti harici iade yapılır. – Tur hareket tarihinden 30 günden az ve 7 günden fazla bir süre kalmış ise fesih (iptal) taleplerinde % 50 tur ücreti kesinti yapılır. – Tur hareket tarihinden 7 günden az bir süre kalmış ise fesih (iptal) taleplerinde iade yapılmaz.
*Kredi Kartı ile ödeme yapılmış ise kart komisyon ücreti tur satın alandan kesilir.
*Tur iade ödemelerinde, ödeme yapılan para birimi dikkate alınır. İadelerde banka havale/ eft ücretleri iade edilenden kesilir.
* UÇUŞ PROGRAMI: GİDİŞ 16/04/2023 Pazar PC1881 Ankara – Lefkoşa Biniş 07:45, İniş 08:55 – DÖNÜŞ 18/04/2023 Salı PC1884 Lefkoşa – Ankara Biniş 20:55, İniş 22:05
* KKTC’ ye girişlerde yalnızca pasaport veya YENİ ÇİPLİ TC NÜFUS CÜZDANLARI geçerlidir.
* 15 Yaşından küçük çocukların da kimliklerinde fotoğraf olması zorunludur.
* Ehliyet belgesi KKTC’ ne giriş için geçersiz olup, adada araç kiralama için zorunludur.
* 18 Yaşından küçük misafirlerin anne veya babasından ayrı olması halinde “muvaffakatname” belgesi ile girişi zorunludur.
* 18 Yaş altındaki çocuklarda “muvaffakatname” olsa bile anne veya babasız adaya giriş yapamaz.

-- Sabah Gidiş Akşam Dönüş Gün Kaybı Olmadan

16/04/2023 Paz PC1881 Ankara – Lefkoşa 07:45 08:55
18/04/2023 Sal PC1884 Lefkoşa – Ankara 20:55 22:05
HAREKET NOKTALARI
Sıhhiye Sezenler Atatürk Lisesi Önü
Esenboğa Havalimanı

Konaklama Otelleri

1. Gün

Vuni Palace Hotel Spa & Convention - https://www.vunipalacehotel.com/
2. Gün

Vuni Palace Hotel Spa & Convention - https://www.vunipalacehotel.com/
3. Gün

DÖNÜŞ YOLCULUĞU -

Yorumlar

0/5
Oylanmamış
dayalı 0 Yorum
Mükemmel
0
Çok İyi
0
İyi
0
Kötü
0
Çok Kötü
0
Yorum Yok
Yorum yazmak için giriş yapınız
başlayan fiyatlar
7.490 ₺
0 Yorum