SİZE ÖZEL

Ayvalık Bozcaada Kazdağları Bergama (Kuzey Ege) Turu

Ayvalık Bozcaada Kazdağları Bergama (Kuzey Ege) TuruAyvalık Bozcaada Kazdağları Bergama (Kuzey Ege) TuruAyvalık Bozcaada Kazdağları Bergama (Kuzey Ege) TuruAyvalık Bozcaada Kazdağları Bergama (Kuzey Ege) TuruAyvalık Bozcaada Kazdağları Bergama (Kuzey Ege) Turu


Haydi, Ege'nin Güzelliğine Yelken Açın! #Hayat Gezince Güzel

  • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
  • Bozcaada Feribot Geçiş Ücretleri Dahil
  • Hediye Müze Kart
  • Kazdağları Transfer Ücreti Dahil
  • İlk Gün Restoranda Kahvaltı Dahil
  • Ayvalık’ta Tam Gün Yemekli Tekne Turu Dahil

Adaların Büyüsü: Alibey (Cunda) Adası'nda Hayatın Tadını Çıkarın! Doğanın Kalbinde: Şeytan Sofrası'nda Manzaranın Tadını Çıkarın! Efsanevi Bir Hikaye: Hasan Boğuldu'nun Gizemli Hikayesini Keşfedin! Assos'un Tarihi Dokusunu Keşfedin! Bergama'nın İhtişamı: Tarihin Derinliklerine Yolculuk Yapın! Doğanın Güzelliği: Deniz Molasında Stresi Geride Bırakın!

Tur Tarihleri:

10-15 Temmuz / 14 - 19 Ağustos 2024

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: ANKARA – AYVALIK

Akşam saat 23:00’da Sıhhiye Sezenler Caddesi Atatürk Lisesi önünden, Ayvalık’a hareket ediyoruz. Ankara dışından ve tur güzergahında bulunan şehirlerden turumuza katılım sağlayacak olan misafirlerimizin olması durumunda tur güzergahını değiştirmeyecek şekilde belirlenmiş noktalardan binecek misafirlerimizi de alarak Bursa, Balıkesir üzerinden gerekli molalarla sabah saatlerinde Ayvalık’a ulaşıyoruz.

Ortalama Km: 700
Konaklama: GECE YOLCULUĞU
2. Gün: AYVALIK TEKNE TURU (Yemekli)- ALİBEY (CUNDA) ADASI –ŞEYTAN SOFRASI

Alınacak kahvaltının ardından tüm gün sürecek olan yemekli tekne turumuza çıkıyoruz. Teknenin son durağında Cunda (Alibey) Adası ’na gidiyoruz, adada Taksiyarhis Kilisesi (Rahmi Koç Müzesi), Tarihi Taşkahve’yi görüyor manzara eşliğinde kahvelerimizi yudumluyoruz. Akşam saatlerinde biten tekne turu sonrası meşhur Şeytan Sofrası’na gidiyoruz. Şeytan’ın Ayak İzi’ni, nefis manzaralı Ayvalık Körfezi ve civarını fotoğraflayıp isteyen konuklarımız çaylarını/kahvelerini yudumladıktan sonra akşam yemeği ve konaklama için otelimize hareket ediyoruz.

Ortalama Km: 60
Konaklama: Form Hotel Termal Spa Kazdağları Otel vb.
3. Gün: HASAN BOĞULDU -SÜTÜVEN ŞELALESİ-ADATEPE KÖYÜ- ZEUS ALTARI

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Antik Dönem’de “İda Dağı” olarak adlandırılan mitolojide birçok efsaneye konu olan Kazdağları’nda Sütüven Şelalesi’ni görerek ve Hasan Boğuldu efsanesini dinleyerek gölete doğru yürüyüş yapıyoruz. Muhteşem bir doğa manzarasını fotoğrafladıktan sonra güzergahımız üzerinde 1. Dünya Savaşı'nın sonuna değin Türkler ve Rumlar’ın bir arada yaşadığı, tarihi yüzlerce yıl eskiye giden Adatepe Köyü’nü ziyaret ediyoruz. Köyün Osmanlı Dönemi’nden kalma cami ve mezar taşları bu tarihin tanığıdır. Köyün hemen yanı başında bulunan Zeus Sunağı’nın varlığı köyün çok eski zamanlardan beri insanların yerleşimine sahne olduğunu gösterir. Zeus Altarı'nın bulunduğu yerden tüm Edremit Körfezi'ni, Ayvalık civarındaki adacıkları ve Midilli'yi gören nefes kesici bir manzarayı izliyoruz. Öğle yemeği molamızın ve Tahta Kuşlar Etnografya Müzesi ziyaretinin ardından akşama kadar denizin tadını çıkarabileceğimiz bir plaja gidiyoruz. Belirtilen saatte buluşup akşam yemeği ve konaklama için otelimize geçiyoruz.

Ortalama Km: 80
Konaklama: Form Hotel Termal Spa Kazdağları Otel vb.
4. Gün: GEYİKLİ-BOZCAADA-AYAZMA PLAJI-ASSOS

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Geyikli’ye hareket ediyoruz. Kumsalları, büyüleyici güzellikteki denizi, üzüm bağları ve şarapçılığı ile ünlü Bozcaada’ya hareket ediyoruz. Feribotla adaya geçiyor ve keşfe çıkıyoruz. Akvaryum Koyu ve Ayazma Plajı’nın turkuaz renkli sularında denize girebilme imkânı buluyoruz. Rehberimizin belirlediği saatte buluşarak Alay Bey ve Köprülü Mehmet Paşa Cami'lerini görüp Bozcaada Kalesi’ni geziyoruz. Şarap fabrikası ziyareti ve şarap yapımı hakkında bilgi aldıktan sonra feribot ile Geyikli’ye geçiyoruz. Aristokratların ve Aristoteles’in diyarı Assos’a doğru yola çıkıyoruz. Assos Antik Kenti gezimizi yapıyoruz, Athena Tapınağı dahil birçok kısmını görüyoruz. Ardından akşam yemeği ve konaklama için otelimize geçiyoruz.

Ortalama Km: 200
Konaklama: Form Hotel Termal Spa Kazdağları Otel vb.
5. Gün: BERGAMA - ESKİ FOÇA- DENİZ MOLASI

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası önemli bir İonya şehri olan Kadim kent Bergama’ya gidiyoruz. Zeus Sunağı, Akropol gibi alanlar gezildikten sonra Heredot’un “Onlar kentlerini, bizim yeryüzünde bildiğimiz en güzel gökyüzü ve en güzel iklimde kurdular” şeklinde nitelendirdiği, fok balıklarının diyarı olan ve adını bu balıklardan alan Eski Foça’ya varıyoruz. Eski Foça’da yapacağımız gezide Athena Tapınağı, yel değirmenleri ve Beş Kapılar Kalesi’ni görüyoruz. Ardından Foça’nın muhteşem plajlarının birinde deniz molası veriyoruz. Akşam saatlerine kadar denizin keyfini çıkartıyor ve belirlenen saatte Ankara’ya hareket ediyoruz.

Ortalama Km: 200
Konaklama: DÖNÜŞ YOLCULUĞU
6. Gün:

Sabah saatlerinde dinlenmiş olarak ve keyifli bir yolculuk ile Edremit üzerinden Ankara’ya varıyoruz. Bir başka Seyahat53 organizasyonumuzda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Ortalama Km: 730
Konaklama: DÖNÜŞ YOLCULUĞU

EK BİLGİLER

Turlarımız karayolu ile 1300 km mesafe kat eden bölgelere 28 kişi ve üzeri sayıyı geçmesi durumunda otobüs ile seyahat edecektir.Karayolu ile 1300 km ve altı bölgelere; 28-46 kişi aralığında (yol otobüse uygun olması şartı ile) otobüs,20-28 kişi aralığında (yol Midibüse uygun olması şartı ile) midibüs,10-19 kişi aralığında minibüs ile seyahat edecektir. Belirtilen sayıların oluşmaması durumunda ,acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Bu durumun tur hareket etmeden önce misafirlere mesaj, sms yada telefonla bilgisi verilir.
Hareket saati baz alınarak haftalık turlarımız için (5 gün ve üzeri konaklamalı) 5 gün, Yarı haftalık turlarımız için (3 veya 4 gece konaklamalı) 4 gün, Haftasonu turlarımız için (bir veya iki gece konaklamalı) 2 gün ve Günübirlik turlarımız için (konaklamasız) 18 saat önce misafirlere mesaj, sms yada telefon yoluyla iptal bilgisi verilir. İptal hesaplaması, turun hareket saati baz alınarak yapılır.
Araç yerleşme planında sağ, sol veya koridor, cam kenarı garantisi verilmez sadece koltuk numarası garantisi verilir.
Araç marka ve model belirtilmez. Acente gerektiğinde araç değişikliği yapabilir.
Turlarımız paket tur olup tur esnasında kullanılmayan ulaşım, transfer, konaklama, çevre gezileri, yemek vb. gibi hakların iadesi gerçekleştirilmez.
Fiyatlarımız kesin kayıt esnasında sabitlenir. Acentemiz, kesin tarihine kadar fiyatlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Turlarımızda kademeli fiyat uygulaması mevcuttur. Doluluk oranına göre fiyatlar değişmektedir.
Zorunlu Seyahat Sigortası; yasada belirtilen seyahat sigortası koşulları geçerlidir.
İptal Güvence Paketi; haftalık veya yarı haftalık turlarda 3. Ayın 30’una kadar yapılan rezervasyonlarda 144 saat önceden misafir tarafından gerekçesiz yapılan iptallerde hiç kesinti yapılmadan ücretin tamamının iade edilmesini kapsar.
Otellerden ayrılış saatleri ve Tur Programında meydana gelebilecek değişiklikler Rehber tarafından ayarlanacaktır.
Tura katılan misafirlerimizin, kişisel sağlık sorunları (kronik hastalıklar vb.) gibi nedenlerden sürekli kullandıkları ilaçları ve sağlık raporlarını yanlarında bulundurmaları ve konuyla ilgili rehbere bilgi vermeleri önerilir. Tura çıkarken bölgenin coğrafi yapısına ve mevsime uygun kıyafetler seçilmelidir. (Spor ayakkabısı, güneş gözlüğü, yağmurluk, kalın bir hırka, sırt çantası) getirebilirsiniz.
Programda yazılı olan fakat resmi tatiller ve özel günler nedeniyle kapalı olan veya ani kapanma kararı alınan müze, ören yerleri vb. yerlerin ziyaret edilememesinden firmamız sorumlu değildir.
Mola yerleri yol güzergahındaki dinlenme tesisleri ya da benzinlikler olarak rehber tarafından belirlenir, bu tesislerdeki yoğunluk tadilat vb. gibi nedenlerle ortaya çıkan hizmet kalitesindeki aksaklıklardan firmamız sorumlu değildir.
Misafirlerimizin rehber tarafından belirlenen buluşma saati ve yerine geç kalmaları durumunda programın aksamaması adına rehber programa devam edecektir. Geç kalan misafirlerimizin ise, bir sonraki ziyaret noktasına kendi imkanları ile gidecekleri düşünülecektir.
Rehber gerekli gördüğü taktirde hava durumu, yol durumu vb. gibi nedenlerle programda gün içerisinde gezilecek noktaların sırasında veya günler arasında değişiklik yapabilir.
0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. Otellerde yapılacak 3 kişilik konaklamalarda her otelde 3 ayrı yatak verilememektedir. Genel olarak 3 kişilik odalarda 1 büyük yatak ve 1 ek yatak organize edilmektedir.
Turlarımızda koltuk oturma planlaması rezervasyon sırasına göre yapılmakta olup rotasyon (koltuk değişimi) uygulamamız bulunmamaktadır.
Trafik Kanunu gereğince araçta bulunulan tüm seyahat sürecinde emniyet kemeri takılması zorunlu olup, aksi haldeki durumlarda şirketimiz sorumlu değildir.
0-2 Yaş Çocuk ücretsizdir talep edilmemesi durumunda araçta koltuk verilmemektedir. 3-6 Yaş Çocuk için ödenen yalnız KOLTUK ücreti olup, tur aracı dışında diğer hizmetleri kapsamamaktadır. Çocuk yaşı indirimleri minimum 2 yetişkin yanında geçerlidir. 1 yetişkin yanında çocuk indirimi uygulanmamaktadır ve iki yetişkin olarak hesaplanmaktadır. Bildirilen çocuk yaşlarının doğruluğu ve yanlışlık durumunda oluşabilecek ücret farklılıkları misafirin sorumluluğundadır.
Grup İndirimleri Hakkında: Tur öncesi, tur kaydını yaptırmadan önce bir araya gelmiş ve tur kaydını toplu bir şekilde yaptırmaya gelen gruplarımız için geçerli olan indirim koşulları aşağıdaki gibidir: GÜNÜBİRLİK TURLARDA; ‘’16’’ Kişide ‘’1’’ Kişi, ‘’32’’ Kişide ‘’2’’ Kişi, 44 Kişide ‘’3’’ Kişi ÜCRETSİZ olarak katılım sağlayabilir. HAFTASONU ve HAFTALIK TURLARDA; ‘’22’’ Kişide ‘’1 Kişi’’, ‘’44’’ Kişide ‘’2’’ Kişi ÜCRETSİZ olarak katılım sağlayabilir. NOT: Tur hareket saatine kadar oluşturulmayan grup indirimleri geçersizdir.
3 Gece ve üzeri konaklamalı turlarımızda 18-65 yaş arası Müze Kartı olmayan misafirlerimize MÜZE KART otobüste dağıtılarak hediye edilecektir.


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#41
LOKASYON:
Ege (Ankara çıkışlı)
YEMEK:
4 Sabah, 1 Öğle, 3 Akşam
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van   
BULUŞMA:
23:00 Sıhhiye Sezenler Atatürk Lisesi Önü
23:05 Milli Kütüphane Önü
23:10 Armada Önü
23:15 Ümitköy Köprüsü
23:20 Mesa Koru Karşısı (Anse Otoparkı)
BİTİŞ:
Biniş noktaları ile aynı noktalarda iniş yapılabilir.
İPTAL POLİTİKASI:
1. Yurt içi turlarda (Uçaklı ve indirimli turlarda iade yapılmaz) tur başlangıç tarihinden en az 35 gün ve öncesinde müşteri gerekçe göstermeksizin turu iade ve iptal hakkına sahiptir. Son 34 günden sonraki iptallerde tur toplamının % 65’nı iade alabilir. Bu halde, acente tarafından kayıt evrakları müşteriden teslim alınarak ücreti kısmı iade edilir. Turun başlangıcına 20 gün ve daha az zaman kala müşteri turun iptal ve iadesini isteyemez. Buna rağmen Müşteri turun iptalini istediği takdirde, tur ücretinin tamamı müşteriden tahsil edilir. Kapalı gruplar için ayrıca ek sözleşme yapılır. (Bu madde İptal pirimi ödeyen misafirler için geçerli değildir. uçak ücreti iade edilmez )
2. Müşteri tarafından acenteye beyan edilen, sözleşme ve eklerinde yazılı telefon numaraları, elektronik posta adresleri ve ikamet adresleri, yasal bildirim adresleri olup bu numara ve adreslere yapılacak tüm bildirimler, reklam amaçlı da olabilir bu konularda müşterinin ve adına ürünü satın aldığı arkadaşının izni alınmış sayılarak usulüne uygun olarak yapılmış kabul edilecektir. Bu bildirimlerin, bilgi eksikliği veya adres değişikliği nedeniyle yapılamaması halinde dahi bildirim yapılmış kabul edilir.
3. Tur programı, sözleşmenin ayrılmaz bir parçası olup müşteri, tur programını imzalayarak kabul etmiş sayılır. Müşteri sözleşmeyi ve eklerini imzalayıp, tur bedelini veya ilk taksitini ödediği tarihte kesin kayıt yapmış kabul edilir. Taraflar, sözleşmeden doğan yükümlülüklerini gereği ifa edeceklerdir. Müşteri kendi adına kayıt ettirdiği kişilerin de sözleşmeye uyacaklarını taahhüt eder. Sözleşmede imzası bulunmayan ancak geziye katılan müşteriler, kendi adlarına görevlendirdikleri müşterinin işbu sözleşmeyi ve eklerini imzalamasıyla sözleşme hükümlerini kabul ve taahhüt etmiş sayılırlar. Müşteriler ve beraberlerindekiler, rehber talimatlarına, sözleşmeye ve eklerine uygun hareket etmeyi taahhüt ve kabul eder. Müşterilerin, Rehbere bildirimde bulunmadan ve yönlendirmelerine aykırı düşecek şekilde, bireysel olarak gruptan ayrılmaları, kısa bir süre için dahi olsa gruptan bağımsız hareket etmeleri sözleşmeye aykırı olup, bu halde müşterilerin uğrayabileceği zararlardan acente sorumlu değildir. Müşterilerin, tur esnasında uyumu ve diğer müşterilerin huzurunu bozacak davranışlar sergilemesi halinde bu durum bir tutanakla tespit edilir ve müşterinin tur ile ilişiği kesilerek, geziden ayrılması sağlanır. Bu halde, acentenin hiçbir bedel iade etme sorumluluğu bulunmamaktadır. Rehber, gezi esnasında, hava ve yol koşullarına göre tur programında, programda kullanılan ulaşım araçlarının türünde (örneğin deniz yerine kara ulaşım aracı tercih edilmesi vb. gibi) değişiklik yapabilir ya da Deniz Kara ve Hava araçları yol güzergâhını değiştirebilir. Hareket saatinde hazır bulunmayan, tur otobüsünü veya ara nakil vasıtalarını kaçıran müşteriden tur ücretinin tamamı tahsil edilir. Müşterilerin büyük ebatlı, kokan, akan, veya patlayıcı, yanıcı, diğer müşterileri rahatsız edici bagajları ve her türlü evcil hayvanı asla alınmaz. Kaydedilen müşteri sayısının, turun düzenlenmesi için gerekli müşteri sayısına ulaşmaması veya sözleşmenin hiç veya gereği gibi ifa edilememesinin tüketicinin kusuruna veya mücbir sebebe dayanması halinde bu durum acentenin haklı fesih sebebidir. Bu durumlardan acente sorumlu tutulamaz. Acentenin kusuru ile sorumluluğunu gerektiren hallerde Kütahya Çizelgesi Yönetmeliği uygulanır. Müşterilerin turlarda çekilen video-fotoğrafların gerek rehber gerek müşterilerin herhangi biri tarafından Acente ya verilmesi durumunda Acente herhangi bir reklam çalışmasında bu fotoğraf-videoyu kişilerden izinsiz istediği gibi tasarrufta bulunur.
4. Müşteri acentenin onayı olmadan seyahat hakkını üçüncü kişilere devredemez. Buna rağmen bir devir gerçekleştirilmesi halinde, acentenin devreden ve devralana karşı hiçbir sorumluluğu bulunmaz. Eğer acentenin onayı ile seyahat hakkı 3. Kişilere devredilirse, seyahat hakkını devralan kişi yeni sözleşme ile, sözleşme ve eklerindeki bütün şartları kabul etmiş sayılır. Bu halde, devredenle devralan acenteye karşı müştereken ve müteselsilden sorumlulardır.
5. Programda acente tarafından gezinin iptal şartları bellidir. Ayrıca turun gerçekleşeceği ülkede veya bölgede terör, sel, grev, olumsuz hava koşulları, savaş, terör olayı veya ihtimali, gibi mücbir sebepler ve/veya idari mercilerin tasarruflarının turun gerçekleşmesini imkânsız hale getirebilecek ve/veya programa bağlı kalınmasını engelleyecek olay ve kararların vuku bulması halinde acente, müşteri tarafından kendisine bildirilmiş olan iletişim ve tebligat adreslerine yapılacak bildirim ile müşteriyi haberdar ederek turu iptal, erteleme hakkını saklı tutar.
6. Otelde olağanüstü bir durumun gerçekleşmesi ve yaşanabilecek herhangi bir ciddi aksaklık halinde, acente programda yazılı olan oteli, aynı şartları haiz olan bir emsali ile değiştirme hakkına sahiptir. Müşterilerin önceden yaptırdıkları eşleşmelerden oda arkadaşlarıyla aralarındaki anlaşmazlıklardan acente maddi veya manevi sorumlu değildir.
7. Gezi esnasında yaşanabilecek tur, nakil ve ara nakil araçlarının karışacağı trafik kazaları dahil tüm kazalarda yaşanacak yaralanma, ölüm, kayıp eşya vs. hallerde maddi ve manevi tazminat yükümlülüğü taşıma şirketlerinin ve sigortaların sorumluluğundadır.
8. Turizm Bakanlığı belgeli veya belediye işletme ruhsatlı otellerden, restoranlardan, otobüs, tren,uçak, feribot gibi taşıyıcı şirketlerin ve diğer işletmelerin hatalı işletmelerinden, iptal ve gecikmelerden kaynaklanacak maddi-manevi tazminat taleplerinden bu işletmeler sorumlu olup, acentanın bu kapsamda müşteriye karşı sorumluluğu yoktur. Turlarda otel yönetimi tarafından oda belirlendiğinden, acenta yapılacak odalamalardan memnuniyetsizlik halinde sorumlu tutulamaz.
9. Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında geçerlidir. Otellerde 0-6 Yaş çocuklar için yatak verilmeyebilir. Triple odalarda 3. Yatak normal yatak konforunda olmayabilir. Otel duruma göre 3. Kişi için açılır-kapanır yatak yada çekyat verebilir.
10. Tur programlarında yazılı otellerde bölgede yaşanan yoğunluk durumunda aynı standartlarda olacak şekilde değişiklik yapılabilir. Otellerde odalamalar otel yetkilileri tarafından yapılmakta olup şirketimiz ve personeli ile ilgisi yoktur.
11. Turlarımız rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Paket turda kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. hakların iadesi yapılmaz.
12. Mucbir sebepler (hava muhalefeti, yol durumu, ziyaret yerlerindeki aşırı yoğunluk, her türlü olağanüstü durum vb. gibi) nedeniyle tur programında yazan yerlerin ziyaret edilememesinden şirketimiz sorumlu tutulamaz.
13. Uçaklı turlarımızda ekonomik sınıf kullanılır ve uçak ile ilgili durumlarda havayolu sözleşmesi geçerlidir. İptal Sigortası uçak ulaşımını kapsamamaktadır.
14. Turlarımızda kademeli fiyat politikası uygulanmaktadır. En düşük fiyat kategorisindeki fiyatlar ile turlar ilan edilir, satışlar arttıkça bir sonraki fiyat kategorisine geçilir.
15. 18 yaşını doldurmamış çocukların tura ebeveynlerinden bir yada ikisi ile tura katılmadığı durumlarda yanlarında muvaffakatname bulundurmaları gerekmektedir.
16. Vadeli ödemelerde, tahsilat makbuzunda yazılı vadelerde ödenmeyen taksitlere, gün hesabı yapılmaksızın her ay için % 2 gecikme faizi uygulanır. Taksitlerden birinin vadesinde ödenmemesi halinde, diğer tüm taksitler de muaccel olacaktır. Sözleşme bedelinin ödenmemesi halinde tahsili amacıyla yasal yollara başvurulacaktır. Sözleşme 16 madde ve iki nüsha olarak tanzim edilmiş olup, bir sureti müşteriye verilmiştir. İhtilaf vukuunda, TÜRSAB tahkim kurulu ile Ankara İcra Daireleri ve Mahkemeleri yetkilidir.
17. İptal Güvence Paketi; haftalık haftalık turlarda 144 saat önceden, yarı haftalık turlarda 96 saat önceden,
hafta sonu turlarında 48 saat önceden misafir tarafından gerekçesiz yapılan iptallerde hiç kesinti
yapılmadan ücretin tamamının iade edilmesini kapsar.

TARİH VE FİYATLAR

EKSTRALAR

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.

EK HİZMET VE SERVİSLER
400 TL
İptal/İade Güvencesi #YH (96 saate kadar kesintisiz iptal hakkı! Lütfen Kişi Sayısı Kadar Ekleyiniz.)

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın6 Gün

Lütfen önce tarih seçiniz

10.400TL

en düşük kişi başı


DAHİL OLANLAR:


Özel Tur Aracı İle Yolculuk
3 Gece YP Konaklama (Kahvaltı-Akşam Yemeği)
Profesyonel Rehberlik Hizmeti
İlk Gün Restoranda Kahvaltı
Zorunlu Paket Tur Seyahat Sigortası
Programdaki Çevre Gezileri
Bozcaada Feribot Geçiş Ücretleri
Kazdağları Transfer Ücretleri
Ayvalık’ta Tam Gün Yemekli Tekne Turu
Milli Park – Otopark Ücretleri
Müze Kart (3 Gece ve üzeri konaklamalı turlarımıza hediyemizdir)
Tüm Komisyon İndirimleri

HARİÇ OLANLAR:


Oteldeki Minibar ve Diğer Ekstra Harcamalar
Öğle yemekleri
Müze Kart Geçmeyen Yerlerde Giriş Ücretleri
Su, Çay ve Alkollü Alkolsüz Tüm İçecekler
Plajlarda Yemek - Sezlong – Şemsiye Ücretleri
Bergama Akropol Teleferik Ücreti
Assos Minibüsleri
Bozcaada Limanı- Ayazma Plajı Minibüsler
Son Gün Akşam Yemeği
Dahil Olan Hizmetlerde Belirtilmeyen Tüm Harcamalar