Hakkımızda


Türkiye Seyahat Acentaları Birliğinin 4313 No'lu A grubu seyahat acentesi belgesine sahip acentemiz 1 Eylül 1997 tarihinden beri siz değerli misafirlerine hizmet vermektedir. Amacımız, siz değerli misafirlerimize vermiş olduğumuz hizmeti gün geçtikçe, tecrübelerimiz ile harmanlayarak getirebileceğimiz en üst noktaya taşımaktır.


Ülkemiz, kıyı turizminin yanı sıra, sağlık ve termal turizm, kış turizmi, dağ ve doğa turizmi, mavi yolculuklar ve bunun gibi birçok turizm türleri açısından eşsiz olanaklara sahiptir. Seyahat 53 Turizm olarak, sizlerin tercihlerini de göz önünde bulundurarak iç ve dış turizmde siz değerli misafirlerimiz için ekonomik ve kaliteli turistik ürünleri, sizlerin beğenisine sunuyoruz. Hazırladığımız turlarda, Ülkemizin ve Dünyanın doğal, tarihi ve kültürel değerlerini sizlere tanıtmayı planladık. Bu planları yaparken, misafir memnuniyetini ve hizmet kalitemizi en üst seviyede tutmayı hedefledik. Sizlere, dört mevsim tatil hizmeti vermeyi, sizleri gürültülü şehir yaşamından uzaklaşarak doğayla buluşturmayı hedefledik. Sizleri doğanın kalbindeki sağlık kaynaklarına götürmeyi hedefledik.

Yurtdışı paket programlarımızın yanı sıra, Dünyanın neresine gitmek isterseniz sizlere istediğiniz bölgelerde konaklama ve ulaşım imkanları da sağlamaktayız. Sizlere özel sizinle beraber sizin istekleriniz doğrultusunda program hazırlayarak istediğiniz şekilde tatilinizi geçirmenizi sağlamaktayız.


Hayat Gezince Güzel sloganımız ile siz değerli misafirlerimize 27 yıldır kaliteli hizmet vermeye devam ediyoruz. Her geçen gün artan misafir kitlemize ve mutlu Seyahat 53 ailesine sizleri de katmak bizi çok memnun edecektir.