Avantajlarımız


Özel indirim ve fiyatlardan ödeme kolaylıkları ile yararlanma.

Tur fiyatlarımız kesin kayıt esnasında sabitlenir. Satış sonrası yaşanan genel fiyat artışları sebebiyle
ücret talep edilmez.

Seyahat53 Komisyon İndirimlerinden Yararlanma Bazı tur şirketlerinden farklı olarak; turlarımızda misafirlerimizin yapmış oldukları alışverişlerden şirketimiz ve çalışanları tarafından (öğle yemekleri, yayla transferleri, rafting, zipline…vs) kesinlikle komisyon alınmaması ve etiket fiyatları üzerinden indirim sağlanarak kolaylık sunulması. 

Tur satışlarımızda bulunan ‘Zorunlu Seyahat Sigortası’.

Seçim esnekliği ve güvenilir bilgi.

Zahmetsiz, vakit kaybı olmadan, hızlı koordinasyon ile rezervasyon olanakları.

Satış sonrası takip ve sorun çözme kolaylıkları.

Erken rezervasyon ile misafirlerimize; ön koltuklarda seyahat etme, uygun
fiyatlardan yararlanabilme ve her yıl değişiklik gösteren birbirinden farklı imkânlar.

Turlarımızda her zaman bölgenin seçkin otellerinde konaklama avantajı.Turlarımızda konaklanacak olan otellerin programda önceden belirtilmesi ve inceleme fırsatı.

Yurt içi turlarımızda extra tur ve extra tur ücretleri kesinlikle yoktur! (Tur içerisinde tur satılmaz!) Extra tur endişesiyle, turlarda “görmeden dönecek miyim?” stresi yaşamayın, programlarımızda yazan yerlerin tamamını gezeceğinizden emin olun!

Son olarak bizi bir de Google yorumlarımızdan dinleyin :)


SEYAHAT53 KOMİSYON İNDİRİMLERİ NEDİR?

  1. Öğle yemeği dahil olmayan turlarımızda rehberimiz tarafından önerilen restorana gidip yemek yediğinizde ödemiş olduğunuz yemek ücreti üzerinden acentamız, rehberimiz veya kaptanımız kesinlikle komisyon almaz! (Aksinin ispatı durumunda sözleşmemiz gereği işlerine son verilir.) Almadığımız bu komisyonlar misafirlerimize etiket fiyatları üzerinden indirim oranları olarak yansıtılmaktadır.
  2. Herhangi bir programımızda yazan bir alışveriş noktasına gittiğinizde satın almış olduğunuz hediyelik eşya, yiyecek içecek vb. gibi ürünlerden acentamız, rehberimiz veya kaptanımız kesinlikle komisyon almaz! Her alışveriş noktasında etiketlere yansıtılmış farklı komisyon oranları olduğu için bu oranlar misafirlerimize indirim olarak yansıtılmaktadır.
  3. Şirketimiz prensibi gereği turlarda alınan komisyon uygulamasına 1618 sayılı yasanın 29. Ve 30. Maddeleri gereği karşıdır ve bunu eylemlerine yansıtmaktadır.