Bodrum Marmaris Dalyan Fethiye Turu

Bodrum Marmaris Dalyan Fethiye TuruBodrum Marmaris Dalyan Fethiye TuruBodrum Marmaris Dalyan Fethiye TuruBodrum Marmaris Dalyan Fethiye TuruBodrum Marmaris Dalyan Fethiye TuruBodrum Marmaris Dalyan Fethiye TuruBodrum Marmaris Dalyan Fethiye TuruBodrum Marmaris Dalyan Fethiye TuruBodrum Marmaris Dalyan Fethiye TuruBodrum Marmaris Dalyan Fethiye Turu


Hayallerinizdeki tatilin kapılarını aralayın ve Türkiye'nin muhteşem güzelliklerini keşfedin. Bodrum'dan başlayıp Marmaris, Dalyan ve Fethiye'ye uzanan bu tur, unutulmaz anılar biriktirmeniz için sizi bekliyor. #Hayat Gezince Güzel

  • İlk Gün Restoranda Kahvaltı
  • Tüm Komisyon İndirimleri
  • Hediye Müze Kart
  • Yemekli Gökova Tekne Turu
  • Akyaka Azmak Kanal Turu
  • Yemekli Dalyan Tekne Turu Milli Park - Otopark Girişleri

Bodrum'un bembeyaz evleri ve tarih kokan sokakları, Gümüşlük'ün huzur veren atmosferi, Gökova'nın sakin koyları, Sedir Adası'nın kendine has havası, Akyaka'nın doğal güzellikleri, Marmaris'in canlı atmosferi, Dalyan'ın eşsiz doğası ve tarihi zenginlikleri, İztuzu Plajı'nın koruma altındaki kumsalları,  Saklıkent Kanyonu'nun etkileyici doğası... Hepsi bir arada gerçekten unutulmaz bir deneyim sunuyor. Bu rotada seyahat etmek, doğanın ve tarihin büyüsüne kapılmak için mükemmel bir fırsat gibi görünüyor. #Hayat Gezince Güzel

Tur Tarihleri:

19-24 Temmuz / 29 Ağustos – 3 Eylül 2024

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: ANKARA- BODRUM

Akşam saat 21:30'da Sıhhiye Sezenler Sokak, Atatürk Lisesi önünden Bodrum’a hareket ediyoruz. Ankara dışından ve tur güzergahında bulunan şehirlerden turumuza katılım sağlayacak olan misafirlerimizin olması durumunda tur güzergahını değiştirmeyecek şekilde belirlenmiş noktalardan binecek misafirlerimizi de alarak Afyon, Aydın yolu üzerinden gerekli molalarla Bodrum’a varıyoruz.

Ortalama Km: 700
Konaklama: GECE YOLCULUĞU
2. Gün: ZEKİ MÜREN MÜZE EVİ-BODRUM KALESİ SUALTI ARKEOLOJİ MÜZESİ-GÜMÜŞLÜK

Sabah saatlerinde alacağımız kahvaltı sonrası Halikarnas Balıkçısı’nı selamlayarak Bodrum’a giriş yapıyoruz. İlk olarak Zeki Müren’in Müze Evi’ni geziyoruz. Ardından Türkiye’de konusunda tek ve Dünya’nın sayılı müzeleri arasında yer alan ve en eski deniz batıklarının yanı sıra Kraliçe Ada’nın da ziyaretçileri adeta tarihin tozlu sayfalarından gelerek selamladığı Bodrum Kalesi ve Sualtı Arkeoloji Müzesi’ni gezdikten sonra meşhur Bodrum sokaklarında ve Barlar Sokağı’nda alışveriş ve öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardından Bodrum’un sembollerinden Yel değirmenlerinde kısa bir fotoğraf molası veriyoruz. Fotoğraf molamız sonrası Bodrum’un ışıltısı belki de olmazsa olmazı Gümüşlük'e doğru hareket ediyoruz. Gümüşlük ‘de Batık Şehir kalıntılarının üzerinden yürüyerek su üzerinde yürüme deneyimi yaşayarak ulaşacağımız Tavşan Adası, günümüze serinlik ve orijinallik katacak. Güneşin akşam kızıllığını gümüş rengi suların üzerine düşürmesiyle sonlanan günün ardından akşam yemeği ve konaklama için otelimize hareket ediyoruz.

Ortalama Km: 100
Konaklama: Muğla Otel, Milas Otel vb.
3. Gün: GÖKOVA KÖRFEZİ TÜM GÜN TEKNE TURU (Yemekli)- SEDİR ADASI- AZMAK ÇAY

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından, Gökova Körfezi’nin önce seyir tepesinden harika fotoğraflarını çekiyoruz. Ardından Akyaka’ya hareket ediyoruz. Tüm gün sürecek olan yemekli Gökova tekne turumuza katılıyoruz. Cennet koyların tadını çıkarıyor ve akvaryum gibi koyları dolaşıyoruz. Yüzme molalarımızın olduğu tekne turumuzun duraklarından bir tanesi de Sedir Adası oluyor. Burada verilecek serbest zamanda adanın meşhur altın renkli kumlarından oluşan plajında güneşlenebilir, cam gibi berrak sularında yüzebilirsiniz. Teknemizde hazırlanan öğle yemeğimizi de aldıktan sonra gün boyu mavinin bin tonunda kulaç atmaya devam ediyoruz. Teknemizden iniyoruz ve hemen ardından Azmak Çayı’nda bir küçük tekne turu daha yapıyoruz. Sualtında gördüklerinizin sizi heyecanlandıracağına eminiz. Türkiye’nin sakin şehirlerinden olan şirin belde Akyaka’da kısa bir serbest zaman veriyoruz. Vereceğimiz serbest zaman sonrası aracımızla eski Aşıklar Yolu’ndan geçiyoruz. Burayı da anılarımıza ve hafızalarımıza kaydedip Marmaris Marina’da vereceğimiz serbest zamanın ardından belirtilen yer ve saatte buluşarak akşam yemeği ve konaklama için otelimize hareket ediyoruz.

Ortalama Km: 200
Konaklama: BC Spa Hotel
4. Gün: TÜM GÜN DALYAN YEMEKLİ TEKNE TURU -İZTUZU PLAJI – ÇAMUR BANYOSU

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından, Dalyan’da bizleri bekleyen teknemize yerleşip faydalarını Kleopatra’dan bildiğimiz Çamur Banyoları ve Kaplıcalarına gidiyoruz. Burada geçireceğimiz keyifli dakikaların ardından daha gençleşmiş ve tazelenmiş bir ciltle buradan ayrılıyoruz ve teknemizle öğle yemeğimizi almak üzere restoranımıza geçiyoruz. Yemek için vereceğimiz serbest zaman sonrası, Kaunos Kral Mezarları’nı seyrederek eşsiz manzaralı Dalyan kanal turu ile nesli tükenme tehlikesiyle karşı karşıya olan, dünyaca ünlü Caretta Carettaların yaşam alanı ve yumurtlama yerlerinden biri olan, Türkiye’nin ve dünyanın en güzel kumsallarından İztuzu Plajı’na hareket ediyoruz. Rehberimizin anlatımı ve yönlendirmeleri sonrasında gün boyu deniz, kum ve güneş molası veriyoruz. Burada tercihinize bağlı tatlı suda yada tuzlu suda yüzme fırsatı bulabilirsiniz. Dileyen misafirlerimiz dönüşte Mavi Yengeç’in (extra) tadına bakabilirler. Belirlenen saatte akşam yemeği ve konaklama için otelimize hareket ediyoruz.

Ortalama Km: 20
Konaklama: BC Spa Hotel
5. Gün: BELCEKIZ-ÖLÜDENİZ (Yüzme Molası) YAKAPARK-SAKLIKENT KANYONU-ANKARA

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından ilk olarak Belcekız Plajı’na hareket ediyoruz. Burada vereceğimiz serbest zaman içerisinde dileyen misafirlerimiz dünyanın en güzel plajları arasında yer alan Ölüdeniz’de yüzme şansı da buluyoruz. Yüzme molamız sonrası belirtilen saatte buluşup aracımıza geçerek öğle yemeği için seçtiğimiz restoranımızın olduğu Yakapark’a gidiyoruz. Yemekten sonra Saklıkent Kanyonu’na hareket ediyoruz. Bir rivayete göre bir çobanın keçisini kaybedip onu arayışı sürecinde keşfedilmiş, 17 km. uzunluğunda olan Saklıkent Kanyonu’nun hikayesini rehberimizden dinliyoruz. Burada dileyen konuklarımız kanyonda kısa bir yürüyüş yapabilirler. (Dileyen misafirlerimiz verilen serbest zamanı rafting yaparak yada kanyon suyu kenarındaki kafelerde serinleyerek değerlendirebilirler.) Saklıkent gezimiz sonrasında Ankara’ya dönüş yoluna geçiyoruz.

Ortalama Km: 140
Konaklama: DÖNÜŞ YOLCULUĞU
6. Gün: ANKARA
Yolda verilecek molalar sonrası sabah erken saatlerde Ankara’ya varıyoruz. Bir başka Seyahat53 turunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Ortalama Km: 615Konaklama: DÖNÜŞ YOLCULUĞU

EK BİLGİLER

Turlarımız karayolu ile 1300 km mesafe kat eden bölgelere 28 kişi ve üzeri sayıyı geçmesi durumunda otobüs ile seyahat edecektir.Karayolu ile 1300 km ve altı bölgelere; 28-46 kişi aralığında (yol otobüse uygun olması şartı ile) otobüs,20-28 kişi aralığında (yol Midibüse uygun olması şartı ile) midibüs,10-19 kişi aralığında minibüs ile seyahat edecektir. Belirtilen sayıların oluşmaması durumunda ,acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Bu durumun tur hareket etmeden önce misafirlere mesaj, sms yada telefonla bilgisi verilir.
Hareket saati baz alınarak haftalık turlarımız için (5 gün ve üzeri konaklamalı) 5 gün, Yarı haftalık turlarımız için (3 veya 4 gece konaklamalı) 4 gün, Haftasonu turlarımız için (bir veya iki gece konaklamalı) 2 gün ve Günübirlik turlarımız için (konaklamasız) 18 saat önce misafirlere mesaj, sms yada telefon yoluyla iptal bilgisi verilir. İptal hesaplaması, turun hareket saati baz alınarak yapılır.
Araç yerleşme planında sağ, sol veya koridor, cam kenarı garantisi verilmez sadece koltuk numarası garantisi verilir.
Araç marka ve model belirtilmez. Acente gerektiğinde araç değişikliği yapabilir.
Turlarımız paket tur olup tur esnasında kullanılmayan ulaşım, transfer, konaklama, çevre gezileri, yemek vb. gibi hakların iadesi gerçekleştirilmez.
Fiyatlarımız kesin kayıt esnasında sabitlenir. Acentemiz, kesin tarihine kadar fiyatlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Turlarımızda kademeli fiyat uygulaması mevcuttur. Doluluk oranına göre fiyatlar değişmektedir.
Zorunlu Seyahat Sigortası; yasada belirtilen seyahat sigortası koşulları geçerlidir.
İptal Güvence Paketi; haftalık veya yarı haftalık turlarda 3. Ayın 30’una kadar yapılan rezervasyonlarda 144 saat önceden misafir tarafından gerekçesiz yapılan iptallerde hiç kesinti yapılmadan ücretin tamamının iade edilmesini kapsar.
Otellerden ayrılış saatleri ve Tur Programında meydana gelebilecek değişiklikler Rehber tarafından ayarlanacaktır.
Tura katılan misafirlerimizin, kişisel sağlık sorunları (kronik hastalıklar vb.) gibi nedenlerden sürekli kullandıkları ilaçları ve sağlık raporlarını yanlarında bulundurmaları ve konuyla ilgili rehbere bilgi vermeleri önerilir. Tura çıkarken bölgenin coğrafi yapısına ve mevsime uygun kıyafetler seçilmelidir. (Spor ayakkabısı, güneş gözlüğü, yağmurluk, kalın bir hırka, sırt çantası) getirebilirsiniz.
Programda yazılı olan fakat resmi tatiller ve özel günler nedeniyle kapalı olan veya ani kapanma kararı alınan müze, ören yerleri vb. yerlerin ziyaret edilememesinden firmamız sorumlu değildir.
Mola yerleri yol güzergahındaki dinlenme tesisleri ya da benzinlikler olarak rehber tarafından belirlenir, bu tesislerdeki yoğunluk tadilat vb. gibi nedenlerle ortaya çıkan hizmet kalitesindeki aksaklıklardan firmamız sorumlu değildir.
Misafirlerimizin rehber tarafından belirlenen buluşma saati ve yerine geç kalmaları durumunda programın aksamaması adına rehber programa devam edecektir. Geç kalan misafirlerimizin ise, bir sonraki ziyaret noktasına kendi imkanları ile gidecekleri düşünülecektir.
Rehber gerekli gördüğü taktirde hava durumu, yol durumu vb. gibi nedenlerle programda gün içerisinde gezilecek noktaların sırasında veya günler arasında değişiklik yapabilir.
0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. Otellerde yapılacak 3 kişilik konaklamalarda her otelde 3 ayrı yatak verilememektedir. Genel olarak 3 kişilik odalarda 1 büyük yatak ve 1 ek yatak organize edilmektedir.
Turlarımızda koltuk oturma planlaması rezervasyon sırasına göre yapılmakta olup rotasyon (koltuk değişimi) uygulamamız bulunmamaktadır.
Trafik Kanunu gereğince araçta bulunulan tüm seyahat sürecinde emniyet kemeri takılması zorunlu olup, aksi haldeki durumlarda şirketimiz sorumlu değildir.
0-2 Yaş Çocuk ücretsizdir talep edilmemesi durumunda araçta koltuk verilmemektedir. 3-6 Yaş Çocuk için ödenen yalnız KOLTUK ücreti olup, tur aracı dışında diğer hizmetleri kapsamamaktadır. Çocuk yaşı indirimleri minimum 2 yetişkin yanında geçerlidir. 1 yetişkin yanında çocuk indirimi uygulanmamaktadır ve iki yetişkin olarak hesaplanmaktadır. Bildirilen çocuk yaşlarının doğruluğu ve yanlışlık durumunda oluşabilecek ücret farklılıkları misafirin sorumluluğundadır.
Grup İndirimleri Hakkında: Tur öncesi, tur kaydını yaptırmadan önce bir araya gelmiş ve tur kaydını toplu bir şekilde yaptırmaya gelen gruplarımız için geçerli olan indirim koşulları aşağıdaki gibidir: GÜNÜBİRLİK TURLARDA; ‘’16’’ Kişide ‘’1’’ Kişi, ‘’32’’ Kişide ‘’2’’ Kişi, 44 Kişide ‘’3’’ Kişi ÜCRETSİZ olarak katılım sağlayabilir. HAFTASONU ve HAFTALIK TURLARDA; ‘’22’’ Kişide ‘’1 Kişi’’, ‘’44’’ Kişide ‘’2’’ Kişi ÜCRETSİZ olarak katılım sağlayabilir. NOT: Tur hareket saatine kadar oluşturulmayan grup indirimleri geçersizdir.
3 Gece ve üzeri konaklamalı turlarımızda 18-65 yaş arası Müze Kartı olmayan misafirlerimize MÜZE KART otobüste dağıtılarak hediye edilecektir.


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#40
LOKASYON:
Ege - Akdeniz (Ankara çıkışlı)
YEMEK:
4 Sabah, 2 Öğle, 3 Akşam
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van   
BULUŞMA:
21:30 Sıhhiye Sezenler Atatürk Lisesi Önü
21:35 Milli Kütüphane Önü
21:40 Armada Önü
21:45 Ümitköy Köprüsü
21:50 Mesa Koru Karşısı (Anse Otoparkı)
NOT: Bu turumuza Ankara dışından katılacak misafirlerimiz, tur güzergâhındaki her il havaalanı ve otobüs terminallerinden katılabilirler ( Tur öncesi Satış Ekibimizle Görüşülmesi Gerekmektedir!)
BİTİŞ:
Biniş noktaları ile aynı noktalarda inilebilir.
İPTAL POLİTİKASI:
1. Yurt içi turlarda (Uçaklı ve indirimli turlarda iade yapılmaz) tur başlangıç tarihinden en az 35 gün ve öncesinde müşteri gerekçe göstermeksizin turu iade ve iptal hakkına sahiptir. Son 34 günden sonraki iptallerde tur toplamının % 65’nı iade alabilir. Bu halde, acente tarafından kayıt evrakları müşteriden teslim alınarak ücreti kısmı iade edilir. Turun başlangıcına 20 gün ve daha az zaman kala müşteri turun iptal ve iadesini isteyemez. Buna rağmen Müşteri turun iptalini istediği takdirde, tur ücretinin tamamı müşteriden tahsil edilir. Kapalı gruplar için ayrıca ek sözleşme yapılır. (Bu madde İptal pirimi ödeyen misafirler için geçerli değildir. uçak ücreti iade edilmez )
2. Müşteri tarafından acenteye beyan edilen, sözleşme ve eklerinde yazılı telefon numaraları, elektronik posta adresleri ve ikamet adresleri, yasal bildirim adresleri olup bu numara ve adreslere yapılacak tüm bildirimler, reklam amaçlı da olabilir bu konularda müşterinin ve adına ürünü satın aldığı arkadaşının izni alınmış sayılarak usulüne uygun olarak yapılmış kabul edilecektir. Bu bildirimlerin, bilgi eksikliği veya adres değişikliği nedeniyle yapılamaması halinde dahi bildirim yapılmış kabul edilir.
3. Tur programı, sözleşmenin ayrılmaz bir parçası olup müşteri, tur programını imzalayarak kabul etmiş sayılır. Müşteri sözleşmeyi ve eklerini imzalayıp, tur bedelini veya ilk taksitini ödediği tarihte kesin kayıt yapmış kabul edilir. Taraflar, sözleşmeden doğan yükümlülüklerini gereği ifa edeceklerdir. Müşteri kendi adına kayıt ettirdiği kişilerin de sözleşmeye uyacaklarını taahhüt eder. Sözleşmede imzası bulunmayan ancak geziye katılan müşteriler, kendi adlarına görevlendirdikleri müşterinin işbu sözleşmeyi ve eklerini imzalamasıyla sözleşme hükümlerini kabul ve taahhüt etmiş sayılırlar. Müşteriler ve beraberlerindekiler, rehber talimatlarına, sözleşmeye ve eklerine uygun hareket etmeyi taahhüt ve kabul eder. Müşterilerin, Rehbere bildirimde bulunmadan ve yönlendirmelerine aykırı düşecek şekilde, bireysel olarak gruptan ayrılmaları, kısa bir süre için dahi olsa gruptan bağımsız hareket etmeleri sözleşmeye aykırı olup, bu halde müşterilerin uğrayabileceği zararlardan acente sorumlu değildir. Müşterilerin, tur esnasında uyumu ve diğer müşterilerin huzurunu bozacak davranışlar sergilemesi halinde bu durum bir tutanakla tespit edilir ve müşterinin tur ile ilişiği kesilerek, geziden ayrılması sağlanır. Bu halde, acentenin hiçbir bedel iade etme sorumluluğu bulunmamaktadır. Rehber, gezi esnasında, hava ve yol koşullarına göre tur programında, programda kullanılan ulaşım araçlarının türünde (örneğin deniz yerine kara ulaşım aracı tercih edilmesi vb. gibi) değişiklik yapabilir ya da Deniz Kara ve Hava araçları yol güzergâhını değiştirebilir. Hareket saatinde hazır bulunmayan, tur otobüsünü veya ara nakil vasıtalarını kaçıran müşteriden tur ücretinin tamamı tahsil edilir. Müşterilerin büyük ebatlı, kokan, akan, veya patlayıcı, yanıcı, diğer müşterileri rahatsız edici bagajları ve her türlü evcil hayvanı asla alınmaz. Kaydedilen müşteri sayısının, turun düzenlenmesi için gerekli müşteri sayısına ulaşmaması veya sözleşmenin hiç veya gereği gibi ifa edilememesinin tüketicinin kusuruna veya mücbir sebebe dayanması halinde bu durum acentenin haklı fesih sebebidir. Bu durumlardan acente sorumlu tutulamaz. Acentenin kusuru ile sorumluluğunu gerektiren hallerde Kütahya Çizelgesi Yönetmeliği uygulanır. Müşterilerin turlarda çekilen video-fotoğrafların gerek rehber gerek müşterilerin herhangi biri tarafından Acente ya verilmesi durumunda Acente herhangi bir reklam çalışmasında bu fotoğraf-videoyu kişilerden izinsiz istediği gibi tasarrufta bulunur.
4. Müşteri acentenin onayı olmadan seyahat hakkını üçüncü kişilere devredemez. Buna rağmen bir devir gerçekleştirilmesi halinde, acentenin devreden ve devralana karşı hiçbir sorumluluğu bulunmaz. Eğer acentenin onayı ile seyahat hakkı 3. Kişilere devredilirse, seyahat hakkını devralan kişi yeni sözleşme ile, sözleşme ve eklerindeki bütün şartları kabul etmiş sayılır. Bu halde, devredenle devralan acenteye karşı müştereken ve müteselsilden sorumlulardır.
5. Programda acente tarafından gezinin iptal şartları bellidir. Ayrıca turun gerçekleşeceği ülkede veya bölgede terör, sel, grev, olumsuz hava koşulları, savaş, terör olayı veya ihtimali, gibi mücbir sebepler ve/veya idari mercilerin tasarruflarının turun gerçekleşmesini imkânsız hale getirebilecek ve/veya programa bağlı kalınmasını engelleyecek olay ve kararların vuku bulması halinde acente, müşteri tarafından kendisine bildirilmiş olan iletişim ve tebligat adreslerine yapılacak bildirim ile müşteriyi haberdar ederek turu iptal, erteleme hakkını saklı tutar.
6. Otelde olağanüstü bir durumun gerçekleşmesi ve yaşanabilecek herhangi bir ciddi aksaklık halinde, acente programda yazılı olan oteli, aynı şartları haiz olan bir emsali ile değiştirme hakkına sahiptir. Müşterilerin önceden yaptırdıkları eşleşmelerden oda arkadaşlarıyla aralarındaki anlaşmazlıklardan acente maddi veya manevi sorumlu değildir.
7. Gezi esnasında yaşanabilecek tur, nakil ve ara nakil araçlarının karışacağı trafik kazaları dahil tüm kazalarda yaşanacak yaralanma, ölüm, kayıp eşya vs. hallerde maddi ve manevi tazminat yükümlülüğü taşıma şirketlerinin ve sigortaların sorumluluğundadır.
8. Turizm Bakanlığı belgeli veya belediye işletme ruhsatlı otellerden, restoranlardan, otobüs, tren,uçak, feribot gibi taşıyıcı şirketlerin ve diğer işletmelerin hatalı işletmelerinden, iptal ve gecikmelerden kaynaklanacak maddi-manevi tazminat taleplerinden bu işletmeler sorumlu olup, acentanın bu kapsamda müşteriye karşı sorumluluğu yoktur. Turlarda otel yönetimi tarafından oda belirlendiğinden, acenta yapılacak odalamalardan memnuniyetsizlik halinde sorumlu tutulamaz.
9. Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında geçerlidir. Otellerde 0-6 Yaş çocuklar için yatak verilmeyebilir. Triple odalarda 3. Yatak normal yatak konforunda olmayabilir. Otel duruma göre 3. Kişi için açılır-kapanır yatak yada çekyat verebilir.
10. Tur programlarında yazılı otellerde bölgede yaşanan yoğunluk durumunda aynı standartlarda olacak şekilde değişiklik yapılabilir. Otellerde odalamalar otel yetkilileri tarafından yapılmakta olup şirketimiz ve personeli ile ilgisi yoktur.
11. Turlarımız rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Paket turda kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. hakların iadesi yapılmaz.
12. Mucbir sebepler (hava muhalefeti, yol durumu, ziyaret yerlerindeki aşırı yoğunluk, her türlü olağanüstü durum vb. gibi) nedeniyle tur programında yazan yerlerin ziyaret edilememesinden şirketimiz sorumlu tutulamaz.
13. Uçaklı turlarımızda ekonomik sınıf kullanılır ve uçak ile ilgili durumlarda havayolu sözleşmesi geçerlidir. İptal Sigortası uçak ulaşımını kapsamamaktadır.
14. Turlarımızda kademeli fiyat politikası uygulanmaktadır. En düşük fiyat kategorisindeki fiyatlar ile turlar ilan edilir, satışlar arttıkça bir sonraki fiyat kategorisine geçilir.
15. 18 yaşını doldurmamış çocukların tura ebeveynlerinden bir yada ikisi ile tura katılmadığı durumlarda yanlarında muvaffakatname bulundurmaları gerekmektedir.
16. Vadeli ödemelerde, tahsilat makbuzunda yazılı vadelerde ödenmeyen taksitlere, gün hesabı yapılmaksızın her ay için % 2 gecikme faizi uygulanır. Taksitlerden birinin vadesinde ödenmemesi halinde, diğer tüm taksitler de muaccel olacaktır. Sözleşme bedelinin ödenmemesi halinde tahsili amacıyla yasal yollara başvurulacaktır. Sözleşme 16 madde ve iki nüsha olarak tanzim edilmiş olup, bir sureti müşteriye verilmiştir. İhtilaf vukuunda, TÜRSAB tahkim kurulu ile Ankara İcra Daireleri ve Mahkemeleri yetkilidir.
17. İptal Güvence Paketi; haftalık haftalık turlarda 144 saat önceden, yarı haftalık turlarda 96 saat önceden,
hafta sonu turlarında 48 saat önceden misafir tarafından gerekçesiz yapılan iptallerde hiç kesinti
yapılmadan ücretin tamamının iade edilmesini kapsar.

TARİH VE FİYATLAR

EKSTRALAR

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.

EK HİZMET VE SERVİSLER
400 TL
İptal/İade Güvencesi #YH (96 saate kadar kesintisiz iptal hakkı! Lütfen Kişi Sayısı Kadar Ekleyiniz.)

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın6 Gün

Lütfen önce tarih seçiniz

11.500TL

en düşük kişi başı


DAHİL OLANLAR:


3 Gece YP Konaklama (Kahvaltı-Akşam Yemeği)
Özel Tur Aracı ile Yolculuk
İlk Gün Tesiste Kahvaltı
Zorunlu Paket Tur Seyahat Sigortası
Profesyonel Rehberlik Hizmeti
Programdaki Çevre Gezileri
Yemekli Gökova Tekne Turu
Akyaka Azmak Kanal Turu
Yemekli Dalyan Tekne Turu
Milli Park - Otopark Girişleri
Müze Kart (3 Gece ve üzeri konaklamalı turlarımıza hediyemizdir)
Tüm Komisyon İndirimleri

HARİÇ OLANLAR:


Otelde Minibar ve Diğer Ekstra Harcamalar
Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretlerİ
Çamur Banyoları Giriş Ücretleri
Plaj Girişleri (Şezlong, Şemsiye vb.) Patara Plajı, İztuzu Plajı Giriş Ücretleri
Tekne Turu Dışındaki 2 Öğle Yemeği
Son Gün Akşam Yemeği
Su, Çay ve Alkollü-Alkolsüz Tüm İçecekler
Dahil Olan Hizmetlerde Belirtilmeyen Tüm Harcamalar