UÇAK İLE

Doğu Anadolu Balık Göçü Turu (Uçaklı)

Doğu Anadolu Balık Göçü Turu (Uçaklı)Doğu Anadolu Balık Göçü Turu (Uçaklı)Doğu Anadolu Balık Göçü Turu (Uçaklı)


''Balık da uçar mı?'' demeyin ... Uçan Balıkları deli çayda izleyelim... Van Balığı'nın Uçtuğunun Efsane Olmadığına şahit olalım. Van Denizi'nde Gün Batımı Keyfi ise cabası... #Hayat Gezince Güzel

  • Ankara- Van Gidiş-Dönüş Uçak Biletleri Anadolu Jet İle
  • 2 Gece YP Konaklama (Kahvaltı-Akşam Yemeği) Elite World Go Van Edremit Otel
  • Uçakta Kahvaltılık Atıştırmalık Sandviç – Meyve Suyu
  • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
  • İlk Gün Restoranda Yöresel Van Kahvaltısı
  • Gidiş- Dönüş Esenboğa Havalimanı- Sezenler Sokak Transferleri

İnci kefali balığı, özellikle göç dönemlerinde, milyonlarca balığın gruplar halinde hareket ettiği izlenimini veren muazzam bir görsel şölen sunar. Her yıl Van Gölü'nün eşsiz doğal güzellikleriyle buluşan, Van İnci Kefali Göçü Festivali, ziyaretçilere unutulmaz deneyimler sunuyor. Doğanın sesini dinleyin, yerel kültürü keşfedin ve unutulmaz anılar biriktirin! İnci kefallerinin bu muhteşem gösterisini kaçırmayın... #Hayat Gezince Güzel 

Tur Tarihleri:

 24 - 26 Mayıs 2024

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: ANKARA-VAN- ÇAVUŞTEPE KALESİ-GEVAŞ-AKDAMAR ADASI-EDREMİT

Sabah saat uçak saatine göre Sıhhiye Sezenler Sokak Atatürk Lisesi önünde buluşarak Esenboğa Havalimanı’na hareket ediyoruz. Ankara- Van Uçağı ile Van’a iniyoruz. Ferit Melen Havaalanı’nda bizi bekleyen aracımız ve rehberimizle buluşuyoruz. İlk olarak Van’ın eşsiz lezzetlerine sahip yöresel kahvaltısıyla güne başlıyoruz. Kahvaltı sonrasında bir Urartu Kalesi olan Çavuştepe Kalesi’ni geziyoruz. Sonrasında bizim için tutulmuş tekne ile üzerinde Kutsal Haç Kilisesi’nin bulunduğu Akdamar Adası’na geçiyoruz. Bin yüz yıllık geçmişe sahip Akdamar Anıt Müzesi’ni geziyoruz. Badem ağaçları arasında kahve ve çaylarımızı yudumluyoruz. Belirlenen serbest zaman sonrası yine aynı tekne ile karada bizi bekleyen aracımıza geçip Van’ın ilçelerinden Gevaş Sahili’nde bulunan bir restoranda Artos Dağı manzarası eşliğinde dileyen misafirlerimiz Van’a özgü olan İnci Kefalleri’nin tadına bakabilir. Sonrasında Van Kalesi, Van Evleri gezimizi yapıp Van Edremit Sahili’ni gezdikten sonra akşam yemeği ve konaklama için otelimize geçiyoruz. (NOT: Bu turumuza Ankara dışından katılacak misafirlerimiz tur öncesi satış ekibimizle görüşerek diğer illerden katılabilirler).

Ortalama Km: 100

YÖRESEL MEŞHUR VAN KAHVALTISI:

ÖĞLE YEMEĞİ: Bölgenin yöresel lezzetleri (keledoş, ayranaşı, inci kefali,(Van balığı) çılbır, kurutlu köfte) için rehberimiz tarafından anlaşmalı restoranımıza yönlendirme yapılacaktır. (extra)
Konaklama: Elite World Van Go Edremit Hotel vb.
2. Gün: TATVAN-NEMRUT KRATER GÖLÜ-AHLAT -ADİLCEVAZ-İNCİ KEFALİ GÖÇÜ

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında Van’a iki saat uzaklıkta Bitlis’in ilçelerinden Tatvan’a geçiyoruz. Burada bulunan ve Türkiye’nin en büyük krater gölünün bulunduğu Nemrut Dağı’na bizim için ayarlanmış olan transit minibüslerle çıkıyoruz. Yaklaşık iki saatlik Kaldera – Nemrut Krater Gölü gezimizde 2600 metre zirvede Van Gölü ve Krater Gölü manzarasını izliyoruz. Ardından Buhar bacalarına hareket ediyoruz. Burada kayaların içinden çıkan sıcak sulara dokunuyoruz ve bir çay molası verdikten sonra Ilık ve Soğuk göl olarak adlandırılan Mavi ve Yeşil göllere hareket ediyoruz. Bu muhteşem manzaraya Büyük Göl ile devam ediyoruz. Bu unutulmaz doğa gezisinden sonra Tatvan merkezde öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Yemek sonrası yine Bitlis’in ilçelerinden açık hava müzesi gibi bizi karşılayacak olan Ahlat’a geçiyoruz. Sadece Anadolu’da değil Dünya’da da bilinen büyük İslam Mezarlığı olan Selçuklu Mezarlığı Alanı’nı ve o dönemlere ait kümbetleri (Anıt Mezar) geziyoruz. Sonrasında Bitlis’in bir diğer sahil ilçesi olan Adilcevaz’a geçiyoruz. Burada bulunan Osmanlı Eseri olan Zal Paşa Cami’yi gördükten sonra Van’ın Erciş ilçesine hareket ediyoruz. Burada Deliçay üzerinde Van Gölü’nde yaşayan endemik balık türü olan İnci Kefalleri’nin eşsiz göçünü izledikten sonra çay molası veriyoruz. Günün sonunda tüm gün Van Gölü çevresinde tam tur gerçekleştirmiş olduğumuz programımızın ardından akşam yemeği ve konaklama için otelimize geçiyoruz.

Ortalama Km: 400

ÖĞLE YEMEĞİ: Meşhur Abdigor Köfte ve Kavurma için rehberimiz tarafından anlaşmalı restoranımıza yönlendirme yapılacaktır. (extra)
Konaklama: Elite World Van Go Edremit Hotel vb.
3. Gün: MURADİYE ŞELALESİ- VAN KEDİ EVİ- TUŞPA ANTİK KENTİ-URARTU MÜZESİ-

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında Van’ın ilçelerinden olan Muradiye’de bulunan kaynağını Tendürek Dağı’ndan alan Muradiye Şelalesi eşliğinde çay ve kahvelerimizi yudumluyoruz. Sonrasında yine Van’a özgü endemik olan Van Kedileri’ni görmek için Yüzüncü Yıl Üniversitesi’nde bulunan Kedi Villası’na gidiyoruz. Urartuların başkenti Tuşpa Antik Kent gezisi ile programa devam ediyoruz. Van Kalesi karşısındaki büyük Urartu Müzesi’ni gezdikten sonra Van halkının 1915 yılına kadar yaşadıkları eski Van kentini ve burada bulunan Osmanlı Eserleri olan camileri geziyoruz. Ardından yine Van Kalesi yakınlarında olan ‘Arubani Sanatı’ olarak isimlendirilen Ermeni Savat Gümüş ve Urartu Gümüş İşçiliği’nin devam ettirildiği atölyeleri geziyoruz. Belirtilen saatte buluşup yöresel ürünlerin yer aldığı peynir, bal alışverişi için şehir merkezindeki Rus Pazarı için serbest zaman veriyoruz. Ardından bu keyifli turumuzu sonlandırmak üzere Van Ferit Melen Havaalanı’na geçiyoruz. Ankara’ya uçuşumuzu gerçekleştirip Esenboğa Havaalanı’nda bizleri bekleyen aracımız ile Sezenler Sokak Atatürk Lisesi’ne transferimizi gerçekleştiriyoruz. Bir sonraki Seyahat53 turumuzda tekrar görüşmek üzere vedalaşıyoruz. (NOT: Tur tarihinde Van – Ankara Uçak Saatinin 22:00 olarak kalması durumunda Muradiye Şelalesi’ne gidilecektir.)

Ortalama Km: 200

ÖĞLE YEMEĞİ: Bölgenin yöresel lezzetleri (keledoş, ayranaşı, inci kefali,(Van balığı) çılbır, kurutlu köfte) için rehberimiz tarafından anlaşmalı restoranımıza yönlendirme yapılacaktır. (extra)
Konaklama: DÖNÜŞ YOLCULUĞU

EK BİLGİLER

ÖZEL NOTLAR

Turlarımız karayolu ile 1300 km mesafe kat eden bölgelere 28 kişi ve üzeri sayıyı geçmesi durumunda otobüs ile seyahat edecektir.Karayolu ile 1300 km ve altı bölgelere; 28-46 kişi aralığında (yol otobüse uygun olması şartı ile) otobüs,20-28 kişi aralığında (yol Midibüse uygun olması şartı ile) midibüs,10-19 kişi aralığında minibüs ile seyahat edecektir. Belirtilen sayıların oluşmaması durumunda ,acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Bu durumun tur hareket etmeden önce misafirlere mesaj, sms yada telefonla bilgisi verilir.

Hareket saati baz alınarak haftalık turlarımız için (5 gün ve üzeri konaklamalı) 5 gün, Yarı haftalık turlarımız için (3 veya 4 gece konaklamalı) 4 gün, Haftasonu turlarımız için (bir veya iki gece konaklamalı) 2 gün ve Günübirlik turlarımız için (konaklamasız) 18 saat önce misafirlere mesaj, sms yada telefon yoluyla iptal bilgisi verilir. İptal hesaplaması, turun hareket saati baz alınarak yapılır.

Araç yerleşme planında sağ, sol veya koridor, cam kenarı garantisi verilmez sadece koltuk numarası garantisi verilir.

Araç marka ve model belirtilmez. Acente gerektiğinde araç değişikliği yapabilir.

Turlarımız paket tur olup tur esnasında kullanılmayan ulaşım, transfer, konaklama, çevre gezileri, yemek vb. gibi hakların iadesi gerçekleştirilmez.

Fiyatlarımız kesin kayıt esnasında sabitlenir. Acentemiz, kesin tarihine kadar fiyatlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Turlarımızda kademeli fiyat uygulaması mevcuttur. Doluluk oranına göre fiyatlar değişmektedir.

Zorunlu Seyahat Sigortası; yasada belirtilen seyahat sigortası koşulları geçerlidir.

İptal Güvence Paketi; haftalık veya yarı haftalık turlarda 3. Ayın 30’una kadar yapılan rezervasyonlarda 144 saat önceden misafir tarafından gerekçesiz yapılan iptallerde hiç kesinti yapılmadan ücretin tamamının iade edilmesini kapsar.

Otellerden ayrılış saatleri ve Tur Programında meydana gelebilecek değişiklikler Rehber tarafından ayarlanacaktır.

Tura katılan misafirlerimizin, kişisel sağlık sorunları (kronik hastalıklar vb.) gibi nedenlerden sürekli kullandıkları ilaçları ve sağlık raporlarını yanlarında bulundurmaları ve konuyla ilgili rehbere bilgi vermeleri önerilir. Tura çıkarken bölgenin coğrafi yapısına ve mevsime uygun kıyafetler seçilmelidir. (Spor ayakkabısı, güneş gözlüğü, yağmurluk, kalın bir hırka, sırt çantası) getirebilirsiniz.

Programda yazılı olan fakat resmi tatiller ve özel günler nedeniyle kapalı olan veya ani kapanma kararı alınan müze, ören yerleri vb. yerlerin ziyaret edilememesinden firmamız sorumlu değildir.

Mola yerleri yol güzergahındaki dinlenme tesisleri ya da benzinlikler olarak rehber tarafından belirlenir, bu tesislerdeki yoğunluk tadilat vb. gibi nedenlerle ortaya çıkan hizmet kalitesindeki aksaklıklardan firmamız sorumlu değildir.

Misafirlerimizin rehber tarafından belirlenen buluşma saati ve yerine geç kalmaları durumunda programın aksamaması adına rehber programa devam edecektir. Geç kalan misafirlerimizin ise, bir sonraki ziyaret noktasına kendi imkanları ile gidecekleri düşünülecektir.

Rehber gerekli gördüğü taktirde hava durumu, yol durumu vb. gibi nedenlerle programda gün içerisinde gezilecek noktaların sırasında veya günler arasında değişiklik yapabilir.

0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. Otellerde yapılacak 3 kişilik konaklamalarda her otelde 3 ayrı yatak verilememektedir. Genel olarak 3 kişilik odalarda 1 büyük yatak ve 1 ek yatak organize edilmektedir.

Turlarımızda koltuk oturma planlaması rezervasyon sırasına göre yapılmakta olup rotasyon (koltuk değişimi) uygulamamız bulunmamaktadır.

Trafik Kanunu gereğince araçta bulunulan tüm seyahat sürecinde emniyet kemeri takılması zorunlu olup, aksi haldeki durumlarda şirketimiz sorumlu değildir.

0-2 Yaş Çocuk ücretsizdir talep edilmemesi durumunda araçta koltuk verilmemektedir. 3-6 Yaş Çocuk için ödenen yalnız KOLTUK ücreti olup, tur aracı dışında diğer hizmetleri kapsamamaktadır. Çocuk yaşı indirimleri minimum 2 yetişkin yanında geçerlidir. 1 yetişkin yanında çocuk indirimi uygulanmamaktadır ve iki yetişkin olarak hesaplanmaktadır. Bildirilen çocuk yaşlarının doğruluğu ve yanlışlık durumunda oluşabilecek ücret farklılıkları misafirin sorumluluğundadır.

Grup İndirimleri Hakkında: Tur öncesi, tur kaydını yaptırmadan önce bir araya gelmiş ve tur kaydını toplu bir şekilde yaptırmaya gelen gruplarımız için geçerli olan indirim koşulları aşağıdaki gibidir: GÜNÜBİRLİK TURLARDA; ‘’16’’ Kişide ‘’1’’ Kişi, ‘’32’’ Kişide ‘’2’’ Kişi, 44 Kişide ‘’3’’ Kişi ÜCRETSİZ olarak katılım sağlayabilir. HAFTASONU ve HAFTALIK TURLARDA; ‘’22’’ Kişide ‘’1 Kişi’’, ‘’44’’ Kişide ‘’2’’ Kişi ÜCRETSİZ olarak katılım sağlayabilir. NOT: Tur hareket saatine kadar oluşturulmayan grup indirimleri geçersizdir.

3 Gece ve üzeri konaklamalı turlarımızda 18-65 yaş arası Müze Kartı olmayan misafirlerimize MÜZE KART otobüste dağıtılarak hediye edilecektir.


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#77
LOKASYON:
Van (Ankara çıkışlı)
YEMEK:
3 SABAH, 2 AKŞAM
ULAŞIM
Uçak   
BULUŞMA:
Uçak Saatine Göre Sabah Sezenler Sokak Atatürk Lisesi ve Esenboğa Havalimanı Önünde Buluşma
BİTİŞ:
Uçak Saatine Göre Sabah Sezenler Sokak Atatürk Lisesi ve Esenboğa Havalimanı Önünde Ayrılma
İPTAL POLİTİKASI:
1. Yurt içi turlarda (Uçaklı ve indirimli turlarda iade yapılmaz) tur başlangıç tarihinden en az 35 gün ve öncesinde müşteri gerekçe göstermeksizin turu iade ve iptal hakkına sahiptir. Son 34 günden sonraki iptallerde tur toplamının % 65’nı iade alabilir. Bu halde, acente tarafından kayıt evrakları müşteriden teslim alınarak ücreti kısmı iade edilir. Turun başlangıcına 20 gün ve daha az zaman kala müşteri turun iptal ve iadesini isteyemez. Buna rağmen Müşteri turun iptalini istediği takdirde, tur ücretinin tamamı müşteriden tahsil edilir. Kapalı gruplar için ayrıca ek sözleşme yapılır. (Bu madde İptal pirimi ödeyen misafirler için geçerli değildir. uçak ücreti iade edilmez )
2. Müşteri tarafından acenteye beyan edilen, sözleşme ve eklerinde yazılı telefon numaraları, elektronik posta adresleri ve ikamet adresleri, yasal bildirim adresleri olup bu numara ve adreslere yapılacak tüm bildirimler, reklam amaçlı da olabilir bu konularda müşterinin ve adına ürünü satın aldığı arkadaşının izni alınmış sayılarak usulüne uygun olarak yapılmış kabul edilecektir. Bu bildirimlerin, bilgi eksikliği veya adres değişikliği nedeniyle yapılamaması halinde dahi bildirim yapılmış kabul edilir.
3. Tur programı, sözleşmenin ayrılmaz bir parçası olup müşteri, tur programını imzalayarak kabul etmiş sayılır. Müşteri sözleşmeyi ve eklerini imzalayıp, tur bedelini veya ilk taksitini ödediği tarihte kesin kayıt yapmış kabul edilir. Taraflar, sözleşmeden doğan yükümlülüklerini gereği ifa edeceklerdir. Müşteri kendi adına kayıt ettirdiği kişilerin de sözleşmeye uyacaklarını taahhüt eder. Sözleşmede imzası bulunmayan ancak geziye katılan müşteriler, kendi adlarına görevlendirdikleri müşterinin işbu sözleşmeyi ve eklerini imzalamasıyla sözleşme hükümlerini kabul ve taahhüt etmiş sayılırlar. Müşteriler ve beraberlerindekiler, rehber talimatlarına, sözleşmeye ve eklerine uygun hareket etmeyi taahhüt ve kabul eder. Müşterilerin, Rehbere bildirimde bulunmadan ve yönlendirmelerine aykırı düşecek şekilde, bireysel olarak gruptan ayrılmaları, kısa bir süre için dahi olsa gruptan bağımsız hareket etmeleri sözleşmeye aykırı olup, bu halde müşterilerin uğrayabileceği zararlardan acente sorumlu değildir. Müşterilerin, tur esnasında uyumu ve diğer müşterilerin huzurunu bozacak davranışlar sergilemesi halinde bu durum bir tutanakla tespit edilir ve müşterinin tur ile ilişiği kesilerek, geziden ayrılması sağlanır. Bu halde, acentenin hiçbir bedel iade etme sorumluluğu bulunmamaktadır. Rehber, gezi esnasında, hava ve yol koşullarına göre tur programında, programda kullanılan ulaşım araçlarının türünde (örneğin deniz yerine kara ulaşım aracı tercih edilmesi vb. gibi) değişiklik yapabilir ya da Deniz Kara ve Hava araçları yol güzergâhını değiştirebilir. Hareket saatinde hazır bulunmayan, tur otobüsünü veya ara nakil vasıtalarını kaçıran müşteriden tur ücretinin tamamı tahsil edilir. Müşterilerin büyük ebatlı, kokan, akan, veya patlayıcı, yanıcı, diğer müşterileri rahatsız edici bagajları ve her türlü evcil hayvanı asla alınmaz. Kaydedilen müşteri sayısının, turun düzenlenmesi için gerekli müşteri sayısına ulaşmaması veya sözleşmenin hiç veya gereği gibi ifa edilememesinin tüketicinin kusuruna veya mücbir sebebe dayanması halinde bu durum acentenin haklı fesih sebebidir. Bu durumlardan acente sorumlu tutulamaz. Acentenin kusuru ile sorumluluğunu gerektiren hallerde Kütahya Çizelgesi Yönetmeliği uygulanır. Müşterilerin turlarda çekilen video-fotoğrafların gerek rehber gerek müşterilerin herhangi biri tarafından Acente ya verilmesi durumunda Acente herhangi bir reklam çalışmasında bu fotoğraf-videoyu kişilerden izinsiz istediği gibi tasarrufta bulunur.
4. Müşteri acentenin onayı olmadan seyahat hakkını üçüncü kişilere devredemez. Buna rağmen bir devir gerçekleştirilmesi halinde, acentenin devreden ve devralana karşı hiçbir sorumluluğu bulunmaz. Eğer acentenin onayı ile seyahat hakkı 3. Kişilere devredilirse, seyahat hakkını devralan kişi yeni sözleşme ile, sözleşme ve eklerindeki bütün şartları kabul etmiş sayılır. Bu halde, devredenle devralan acenteye karşı müştereken ve müteselsilden sorumlulardır.
5. Programda acente tarafından gezinin iptal şartları bellidir. Ayrıca turun gerçekleşeceği ülkede veya bölgede terör, sel, grev, olumsuz hava koşulları, savaş, terör olayı veya ihtimali, gibi mücbir sebepler ve/veya idari mercilerin tasarruflarının turun gerçekleşmesini imkânsız hale getirebilecek ve/veya programa bağlı kalınmasını engelleyecek olay ve kararların vuku bulması halinde acente, müşteri tarafından kendisine bildirilmiş olan iletişim ve tebligat adreslerine yapılacak bildirim ile müşteriyi haberdar ederek turu iptal, erteleme hakkını saklı tutar.
6. Otelde olağanüstü bir durumun gerçekleşmesi ve yaşanabilecek herhangi bir ciddi aksaklık halinde, acente programda yazılı olan oteli, aynı şartları haiz olan bir emsali ile değiştirme hakkına sahiptir. Müşterilerin önceden yaptırdıkları eşleşmelerden oda arkadaşlarıyla aralarındaki anlaşmazlıklardan acente maddi veya manevi sorumlu değildir.
7. Gezi esnasında yaşanabilecek tur, nakil ve ara nakil araçlarının karışacağı trafik kazaları dahil tüm kazalarda yaşanacak yaralanma, ölüm, kayıp eşya vs. hallerde maddi ve manevi tazminat yükümlülüğü taşıma şirketlerinin ve sigortaların sorumluluğundadır.
8. Turizm Bakanlığı belgeli veya belediye işletme ruhsatlı otellerden, restoranlardan, otobüs, tren,uçak, feribot gibi taşıyıcı şirketlerin ve diğer işletmelerin hatalı işletmelerinden, iptal ve gecikmelerden kaynaklanacak maddi-manevi tazminat taleplerinden bu işletmeler sorumlu olup, acentanın bu kapsamda müşteriye karşı sorumluluğu yoktur. Turlarda otel yönetimi tarafından oda belirlendiğinden, acenta yapılacak odalamalardan memnuniyetsizlik halinde sorumlu tutulamaz.
9. Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında geçerlidir. Otellerde 0-6 Yaş çocuklar için yatak verilmeyebilir. Triple odalarda 3. Yatak normal yatak konforunda olmayabilir. Otel duruma göre 3. Kişi için açılır-kapanır yatak yada çekyat verebilir.
10. Tur programlarında yazılı otellerde bölgede yaşanan yoğunluk durumunda aynı standartlarda olacak şekilde değişiklik yapılabilir. Otellerde odalamalar otel yetkilileri tarafından yapılmakta olup şirketimiz ve personeli ile ilgisi yoktur.
11. Turlarımız rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Paket turda kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. hakların iadesi yapılmaz.
12. Mucbir sebepler (hava muhalefeti, yol durumu, ziyaret yerlerindeki aşırı yoğunluk, her türlü olağanüstü durum vb. gibi) nedeniyle tur programında yazan yerlerin ziyaret edilememesinden şirketimiz sorumlu tutulamaz.
13. Uçaklı turlarımızda ekonomik sınıf kullanılır ve uçak ile ilgili durumlarda havayolu sözleşmesi geçerlidir. İptal Sigortası uçak ulaşımını kapsamamaktadır.
14. Turlarımızda kademeli fiyat politikası uygulanmaktadır. En düşük fiyat kategorisindeki fiyatlar ile turlar ilan edilir, satışlar arttıkça bir sonraki fiyat kategorisine geçilir.
15. 18 yaşını doldurmamış çocukların tura ebeveynlerinden bir yada ikisi ile tura katılmadığı durumlarda yanlarında muvaffakatname bulundurmaları gerekmektedir.
16. Vadeli ödemelerde, tahsilat makbuzunda yazılı vadelerde ödenmeyen taksitlere, gün hesabı yapılmaksızın her ay için % 2 gecikme faizi uygulanır. Taksitlerden birinin vadesinde ödenmemesi halinde, diğer tüm taksitler de muaccel olacaktır. Sözleşme bedelinin ödenmemesi halinde tahsili amacıyla yasal yollara başvurulacaktır. Sözleşme 16 madde ve iki nüsha olarak tanzim edilmiş olup, bir sureti müşteriye verilmiştir. İhtilaf vukuunda, TÜRSAB tahkim kurulu ile Ankara İcra Daireleri ve Mahkemeleri yetkilidir.

TARİH VE FİYATLAR

EKSTRALAR

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.

EK HİZMET VE SERVİSLER
400 TL
İptal/İade Güvencesi #YH (96 saate kadar kesintisiz iptal hakkı! Lütfen Kişi Sayısı Kadar Ekleyiniz.)

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın3 Gün

Lütfen önce tarih seçiniz

11.050TL

en düşük kişi başı
  %15 İndirim

11.050TL

3 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.DAHİL OLANLAR:


Ankara- Van Gidiş-Dönüş Anadolu Jet Uçak Biletleri
2 Gece YP Konaklama (Kahvaltı-Akşam Yemeği)
Zorunlu Paket Tur Seyahat Sigortası
Uçakta Kahvaltılık Atıştırmalık Sandviç – Meyve Suyu
İlk Gün Restoranda Yöresel Van Kahvaltısı
Profesyonel Rehberlik Hizmeti
Programdaki Çevre Gezileri
Milli Park Girişleri
Otopark Ücretleri
Sezenler Sokak – Esenboğa Havalimanı Gidiş- Dönüş Transferleri
Akdamar Adası Tekne
Nemrut Krater Gölü Transfer
Tüm Komisyon İndirimleri
26 Yıllık Seyahat 53 Tecrübesi ve Güvencesi

HARİÇ OLANLAR:


Öğle Yemekleri
Minibar ve Otellerdeki Diğer Ekstra Harcamalar
Müze vb. Giriş Ücretleri
Dahil Olan Hizmetlerde Belirtilmeyen Tüm Harcamalar