SON YERLER!

Hızlı Trenle Günübirlik Sivas Turu

Hızlı Trenle Günübirlik Sivas TuruHızlı Trenle Günübirlik Sivas TuruHızlı Trenle Günübirlik Sivas Turu


Ankara Yüksek Hızlı Tren Garı'nda başlayan bu turumuz, tarih kokan Sivas'ı keşfetmeniz için sizi bekliyor. Trenden indiğiniz an Türkiye'nin kalbindeki etkileyici atmosfere adım atıyorsunuz. Damaklarda unutulmaz Sivas lezzetleri ile tarihe yolculuk yapıyoruz. Hayat Gezince Güzel...

  • Yöresel Öğle Yemeği (Yöresel Sivas Tabağı: Madımak Çorbası, Sivas Köfte, Mumbar, İçli Köfte, Hingel, Mantı, Salata, Ev Yapımı Yoğurt, Kalbura Bastı, Su, Çay.)
  • Kahvaltılık Sandviç- Meyve Suyu İkramı
  • Gidiş- Dönüş Hızlı Tren Biletleri
  • 65 Yaş, 60-64 Yaş, Genç, Öğretmen, Çocuk vb. Tren Bileti İndirimleri
  • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
  • 26 Yıllık Seyahat53 Güvencesi ve Tecrübesi- Tüm Komisyon İndirimleri

Keşfetmenin ve Tarihe Yolculuğun Adı: Sivas Turu oluyor. Sivas tarihi yapıları lezzetleri ve modern müzeleri ile sizi şaşırtacak ve kendisine hayran bırakacak... Bu benzersiz tur, Sivas'ın zengin tarihini, lezzetli mutfağını ve modern müzelerini bir araya getirerek unutulmaz bir deneyim sunuyor. Sivas Turu'na katılın, keşfedin, öğrenin ve bu büyülü şehre hayran kalın! Hayat Gezince Güzel...


(1 kişi sadece 1 indirimden yararlanabilir)


Emekli Tren Bileti İndirimli Fiyat : 2110 ₺; (İndirimlerin yalnızca bir tanesi geçerlidir!)

65 Yaş Üstü Tren Bileti İndirimli Fiyat: 1720 ₺

60-64 Yaş Tren Bileti İndirimli Fiyat: 2060 

Genç(13-26 Yaş)  Tren Bileti İndirimli Fiyat: 2060 

Çocuk (07-12 Yaş) Tren Bileti İndirimli Fiyat: 1720 

Öğretmen Tren Bileti İndirimli Fiyat: 2060 ₺

Basın  Tren Bileti İndirimli Fiyat: 2060 ₺ 


TUR TARİHLERİ:

21 Ocak 2024 / 25 Şubat 2024 / 23 Nisan 2024 / 19 Mayıs 2024 /30 Haziran 2024/ 8 Eylül 2024 / 29 Ekim 2024 / 24 Kasım 2024 / 22 Aralık 2024

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: SİVAS ŞEHİR MÜZELERİ-BURUCİYE- ŞİFAİYE-KONGRE VE ETNOGRAFYA MÜZESİ

Sabah tren saatimize göre Ankara Yüksek Hızlı Tren Garı’nda rehberimizle buluşarak Sivas’a hareket ediyoruz. Yaklaşık 2,5 saat sürecek olan tren yolculuğumuzun ardından Sivas’a ulaşıyoruz. Sivas’ta bizi bekleyen aracımıza geçip Sivas’ın tarihine ışık tutan önemli noktaları keşfetmeye başlıyoruz. İlk olarak Sivas Zanaatkarlar Çarşısı ve Müzesi, Arkeoloji Müze’sini geziyoruz. Ardından Selçuklu Dönemi yemyeşil çinilerinden adını alan meşhur Gök Medrese’ye gidiyoruz. Bu muhteşem yapının tarihini ve süsleme sanatı ile ilgili bilgileri rehberimizden dinleyerek Sivas’a özgü geleneksel mimari ile tanışırken tarihin izlerini adım adım takip ediyoruz. Öğle yemeğinde sizi bekleyen lezzet şöleni damaklarda unutulmaz bir lezzet bırakan Sivas Tabağı ile taçlanıyor. Yerel mutfağın zenginliğini keşfetmemize olanak sağlayan bu nefis moladan sonraki durağımız şehir merkezi oluyor. İlk olarak kentin tarihine, geleneklerine ve kültürüne ışık tutan materyallerin bir araya getirilmesiyle hayata geçirilen Sivas Şehir Müzesi’ni geziyoruz. Sonrasında Cumhuriyet Tarihimizin en önemli başlangıç noktalarından olan Atatürk Kongre ve Etnografya Müzesi’ne gidiyoruz. Ardından gezeceğimiz medreseler; Şifaiye Medresesi, Çifte Minareli Medrese, Buruciye Medresesi ile keyifli gezimize devam ediyoruz. Ardından eğik minaresi ile dikkat çeken Sivas Ulucami’yi görüyoruz. Gezilerimiz sırasında şehir merkezinde yer alan yakın tarihe tanıklık eden eski Madımak Oteli Binası’nı da dışarıdan gördükten sonra Sivas’a veda ederek bu keyifli turu sonlandırmak üzere Sivas Tren Garı’na gidiyoruz. Ortalama 2.5 saatlik yolculukla Ankara’ya ulaşıyoruz. Bir başka Seyahat53 turunda tekrar görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

YÖRESEL ÖĞLE YEMEĞİ MENÜ: Yöresel Sivas Tabağı (Madımak Çorbası, Sivas Köfte, Mumbar, İçli Köfte, Hingel, Mantı, Salata, Ev Yapımı Yoğurt, Kalbura Bastı, Su, Çay.)

(Yöresel restoranımızın ismini satış ofisimizden öğrenebilirsiniz.)
Konaklama: DÖNÜŞ YOLCULUĞU

EK BİLGİLER

ÖZEL NOTLAR

 65 Yaş Üstü Tren Bileti İndirimli Fiyat: 1510 ₺; 60-64 Yaş Tren Bileti İndirimli Fiyat : 1850 ₺; Genç(13-26 Yaş) Tren Bileti İndirimli Fiyat: 1850 ₺; Çocuk (07-12 Yaş) Tren Bileti İndirimli Fiyat :1510 ₺;Öğretmen Tren Bileti İndirimli Fiyat:1850 ₺;Basın Tren Bileti İndirimli Fiyat:1850 ₺, Emekli Tren Bileti İndirimli Fiyat : 2110 ₺; (İndirimlerin yalnızca bir tanesi geçerlidir!)

Turlarımız karayolu ile 1300 km mesafe kat eden bölgelere 28 kişi ve üzeri sayıyı geçmesi durumunda otobüs ile seyahat edecektir.Karayolu ile 1300 km ve altı bölgelere; 28-46 kişi aralığında (yol otobüse uygun olması şartı ile) otobüs,20-28 kişi aralığında (yol Midibüse uygun olması şartı ile) midibüs,10-19 kişi aralığında minibüs ile seyahat edecektir. Belirtilen sayıların oluşmaması durumunda ,acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Bu durumun tur hareket etmeden önce misafirlere mesaj, sms yada telefonla bilgisi verilir.

Hareket saati baz alınarak haftalık turlarımız için (5 gün ve üzeri konaklamalı) 5 gün, Yarı haftalık turlarımız için (3 veya 4 gece konaklamalı) 4 gün, Haftasonu turlarımız için (bir veya iki gece konaklamalı) 2 gün ve Günübirlik turlarımız için (konaklamasız) 18 saat önce misafirlere mesaj, sms yada telefon yoluyla iptal bilgisi verilir. İptal hesaplaması, turun hareket saati baz alınarak yapılır.

Araç yerleşme planında sağ, sol veya koridor, cam kenarı garantisi verilmez sadece koltuk numarası garantisi verilir.

Araç marka ve model belirtilmez. Acente gerektiğinde araç değişikliği yapabilir.

Turlarımız paket tur olup tur esnasında kullanılmayan ulaşım, transfer, konaklama, çevre gezileri, yemek vb. gibi hakların iadesi gerçekleştirilmez.

Fiyatlarımız kesin kayıt esnasında sabitlenir. Acentemiz, kesin tarihine kadar fiyatlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Turlarımızda kademeli fiyat uygulaması mevcuttur. Doluluk oranına göre fiyatlar değişmektedir.

Zorunlu Seyahat Sigortası; yasada belirtilen seyahat sigortası koşulları geçerlidir.

İptal Güvence Paketi; haftalık veya yarı haftalık turlarda 3. Ayın 30’una kadar yapılan rezervasyonlarda 144 saat önceden misafir tarafından gerekçesiz yapılan iptallerde hiç kesinti yapılmadan ücretin tamamının iade edilmesini kapsar.

Otellerden ayrılış saatleri ve Tur Programında meydana gelebilecek değişiklikler Rehber tarafından ayarlanacaktır.

Tura katılan misafirlerimizin, kişisel sağlık sorunları (kronik hastalıklar vb.) gibi nedenlerden sürekli kullandıkları ilaçları ve sağlık raporlarını yanlarında bulundurmaları ve konuyla ilgili rehbere bilgi vermeleri önerilir. Tura çıkarken bölgenin coğrafi yapısına ve mevsime uygun kıyafetler seçilmelidir. (Spor ayakkabısı, güneş gözlüğü, yağmurluk, kalın bir hırka, sırt çantası) getirebilirsiniz.

Programda yazılı olan fakat resmi tatiller ve özel günler nedeniyle kapalı olan veya ani kapanma kararı alınan müze, ören yerleri vb. yerlerin ziyaret edilememesinden firmamız sorumlu değildir.

Mola yerleri yol güzergahındaki dinlenme tesisleri ya da benzinlikler olarak rehber tarafından belirlenir, bu tesislerdeki yoğunluk tadilat vb. gibi nedenlerle ortaya çıkan hizmet kalitesindeki aksaklıklardan firmamız sorumlu değildir.

Misafirlerimizin rehber tarafından belirlenen buluşma saati ve yerine geç kalmaları durumunda programın aksamaması adına rehber programa devam edecektir. Geç kalan misafirlerimizin ise, bir sonraki ziyaret noktasına kendi imkanları ile gidecekleri düşünülecektir.

Rehber gerekli gördüğü taktirde hava durumu, yol durumu vb. gibi nedenlerle programda gün içerisinde gezilecek noktaların sırasında veya günler arasında değişiklik yapabilir.

0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. Otellerde yapılacak 3 kişilik konaklamalarda her otelde 3 ayrı yatak verilememektedir. Genel olarak 3 kişilik odalarda 1 büyük yatak ve 1 ek yatak organize edilmektedir.

Turlarımızda koltuk oturma planlaması rezervasyon sırasına göre yapılmakta olup rotasyon (koltuk değişimi) uygulamamız bulunmamaktadır.

Trafik Kanunu gereğince araçta bulunulan tüm seyahat sürecinde emniyet kemeri takılması zorunlu olup, aksi haldeki durumlarda şirketimiz sorumlu değildir.

0-2 Yaş Çocuk ücretsizdir talep edilmemesi durumunda araçta koltuk verilmemektedir. 3-6 Yaş Çocuk için ödenen yalnız KOLTUK ücreti olup, tur aracı dışında diğer hizmetleri kapsamamaktadır. Çocuk yaşı indirimleri minimum 2 yetişkin yanında geçerlidir. 1 yetişkin yanında çocuk indirimi uygulanmamaktadır ve iki yetişkin olarak hesaplanmaktadır. Bildirilen çocuk yaşlarının doğruluğu ve yanlışlık durumunda oluşabilecek ücret farklılıkları misafirin sorumluluğundadır.

Grup İndirimleri Hakkında: Tur öncesi, tur kaydını yaptırmadan önce bir araya gelmiş ve tur kaydını toplu bir şekilde yaptırmaya gelen gruplarımız için geçerli olan indirim koşulları aşağıdaki gibidir: GÜNÜBİRLİK TURLARDA; ‘’16’’ Kişide ‘’1’’ Kişi, ‘’32’’ Kişide ‘’2’’ Kişi, 44 Kişide ‘’3’’ Kişi ÜCRETSİZ olarak katılım sağlayabilir. HAFTASONU ve HAFTALIK TURLARDA; ‘’22’’ Kişide ‘’1 Kişi’’, ‘’44’’ Kişide ‘’2’’ Kişi ÜCRETSİZ olarak katılım sağlayabilir. NOT: Tur hareket saatine kadar oluşturulmayan grup indirimleri geçersizdir.

3 Gece ve üzeri konaklamalı turlarımızda 18-65 yaş arası Müze Kartı olmayan misafirlerimize MÜZE KART otobüste dağıtılarak hediye edilecektir.AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#83
LOKASYON:
Sivas
YEMEK:
Kahvaltılık Sandviç, Yöresel Öğle Yemeği (Yöresel Sivas Tabağı: Madımak Çorbası, Sivas Köfte, Mumbar, İçli Köfte, Hingel, Mantı, Salata, Ev YapımıYoğurt, Kalbura Bastı, Su, Çay.)
ULAŞIM
Tren   
BULUŞMA:
Ankara Yüksek Hızlı Tren Garı
BİTİŞ:
Ankara Yüksek Hızlı Tren Garı
İPTAL POLİTİKASI:
1. Yurt içi turlarda (Uçaklı ve indirimli turlarda iade yapılmaz) tur başlangıç tarihinden en az 35 gün ve öncesinde müşteri gerekçe göstermeksizin turu iade ve iptal hakkına sahiptir. Son 34 günden sonraki iptallerde tur toplamının % 65’nı iade alabilir. Bu halde, acente tarafından kayıt evrakları müşteriden teslim alınarak ücreti kısmı iade edilir. Turun başlangıcına 20 gün ve daha az zaman kala müşteri turun iptal ve iadesini isteyemez. Buna rağmen Müşteri turun iptalini istediği takdirde, tur ücretinin tamamı müşteriden tahsil edilir. Kapalı gruplar için ayrıca ek sözleşme yapılır. (Bu madde İptal pirimi ödeyen misafirler için geçerli değildir. uçak ücreti iade edilmez )
2. Müşteri tarafından acenteye beyan edilen, sözleşme ve eklerinde yazılı telefon numaraları, elektronik posta adresleri ve ikamet adresleri, yasal bildirim adresleri olup bu numara ve adreslere yapılacak tüm bildirimler, reklam amaçlı da olabilir bu konularda müşterinin ve adına ürünü satın aldığı arkadaşının izni alınmış sayılarak usulüne uygun olarak yapılmış kabul edilecektir. Bu bildirimlerin, bilgi eksikliği veya adres değişikliği nedeniyle yapılamaması halinde dahi bildirim yapılmış kabul edilir.
3. Tur programı, sözleşmenin ayrılmaz bir parçası olup müşteri, tur programını imzalayarak kabul etmiş sayılır. Müşteri sözleşmeyi ve eklerini imzalayıp, tur bedelini veya ilk taksitini ödediği tarihte kesin kayıt yapmış kabul edilir. Taraflar, sözleşmeden doğan yükümlülüklerini gereği ifa edeceklerdir. Müşteri kendi adına kayıt ettirdiği kişilerin de sözleşmeye uyacaklarını taahhüt eder. Sözleşmede imzası bulunmayan ancak geziye katılan müşteriler, kendi adlarına görevlendirdikleri müşterinin işbu sözleşmeyi ve eklerini imzalamasıyla sözleşme hükümlerini kabul ve taahhüt etmiş sayılırlar. Müşteriler ve beraberlerindekiler, rehber talimatlarına, sözleşmeye ve eklerine uygun hareket etmeyi taahhüt ve kabul eder. Müşterilerin, Rehbere bildirimde bulunmadan ve yönlendirmelerine aykırı düşecek şekilde, bireysel olarak gruptan ayrılmaları, kısa bir süre için dahi olsa gruptan bağımsız hareket etmeleri sözleşmeye aykırı olup, bu halde müşterilerin uğrayabileceği zararlardan acente sorumlu değildir. Müşterilerin, tur esnasında uyumu ve diğer müşterilerin huzurunu bozacak davranışlar sergilemesi halinde bu durum bir tutanakla tespit edilir ve müşterinin tur ile ilişiği kesilerek, geziden ayrılması sağlanır. Bu halde, acentenin hiçbir bedel iade etme sorumluluğu bulunmamaktadır. Rehber, gezi esnasında, hava ve yol koşullarına göre tur programında, programda kullanılan ulaşım araçlarının türünde (örneğin deniz yerine kara ulaşım aracı tercih edilmesi vb. gibi) değişiklik yapabilir ya da Deniz Kara ve Hava araçları yol güzergâhını değiştirebilir. Hareket saatinde hazır bulunmayan, tur otobüsünü veya ara nakil vasıtalarını kaçıran müşteriden tur ücretinin tamamı tahsil edilir. Müşterilerin büyük ebatlı, kokan, akan, veya patlayıcı, yanıcı, diğer müşterileri rahatsız edici bagajları ve her türlü evcil hayvanı asla alınmaz. Kaydedilen müşteri sayısının, turun düzenlenmesi için gerekli müşteri sayısına ulaşmaması veya sözleşmenin hiç veya gereği gibi ifa edilememesinin tüketicinin kusuruna veya mücbir sebebe dayanması halinde bu durum acentenin haklı fesih sebebidir. Bu durumlardan acente sorumlu tutulamaz. Acentenin kusuru ile sorumluluğunu gerektiren hallerde Kütahya Çizelgesi Yönetmeliği uygulanır. Müşterilerin turlarda çekilen video-fotoğrafların gerek rehber gerek müşterilerin herhangi biri tarafından Acente ya verilmesi durumunda Acente herhangi bir reklam çalışmasında bu fotoğraf-videoyu kişilerden izinsiz istediği gibi tasarrufta bulunur.
4. Müşteri acentenin onayı olmadan seyahat hakkını üçüncü kişilere devredemez. Buna rağmen bir devir gerçekleştirilmesi halinde, acentenin devreden ve devralana karşı hiçbir sorumluluğu bulunmaz. Eğer acentenin onayı ile seyahat hakkı 3. Kişilere devredilirse, seyahat hakkını devralan kişi yeni sözleşme ile, sözleşme ve eklerindeki bütün şartları kabul etmiş sayılır. Bu halde, devredenle devralan acenteye karşı müştereken ve müteselsilden sorumlulardır.
5. Programda acente tarafından gezinin iptal şartları bellidir. Ayrıca turun gerçekleşeceği ülkede veya bölgede terör, sel, grev, olumsuz hava koşulları, savaş, terör olayı veya ihtimali, gibi mücbir sebepler ve/veya idari mercilerin tasarruflarının turun gerçekleşmesini imkânsız hale getirebilecek ve/veya programa bağlı kalınmasını engelleyecek olay ve kararların vuku bulması halinde acente, müşteri tarafından kendisine bildirilmiş olan iletişim ve tebligat adreslerine yapılacak bildirim ile müşteriyi haberdar ederek turu iptal, erteleme hakkını saklı tutar.
6. Otelde olağanüstü bir durumun gerçekleşmesi ve yaşanabilecek herhangi bir ciddi aksaklık halinde, acente programda yazılı olan oteli, aynı şartları haiz olan bir emsali ile değiştirme hakkına sahiptir. Müşterilerin önceden yaptırdıkları eşleşmelerden oda arkadaşlarıyla aralarındaki anlaşmazlıklardan acente maddi veya manevi sorumlu değildir.
7. Gezi esnasında yaşanabilecek tur, nakil ve ara nakil araçlarının karışacağı trafik kazaları dahil tüm kazalarda yaşanacak yaralanma, ölüm, kayıp eşya vs. hallerde maddi ve manevi tazminat yükümlülüğü taşıma şirketlerinin ve sigortaların sorumluluğundadır.
8. Turizm Bakanlığı belgeli veya belediye işletme ruhsatlı otellerden, restoranlardan, otobüs, tren,uçak, feribot gibi taşıyıcı şirketlerin ve diğer işletmelerin hatalı işletmelerinden, iptal ve gecikmelerden kaynaklanacak maddi-manevi tazminat taleplerinden bu işletmeler sorumlu olup, acentanın bu kapsamda müşteriye karşı sorumluluğu yoktur. Turlarda otel yönetimi tarafından oda belirlendiğinden, acenta yapılacak odalamalardan memnuniyetsizlik halinde sorumlu tutulamaz.
9. Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında geçerlidir. Otellerde 0-6 Yaş çocuklar için yatak verilmeyebilir. Triple odalarda 3. Yatak normal yatak konforunda olmayabilir. Otel duruma göre 3. Kişi için açılır-kapanır yatak yada çekyat verebilir.
10. Tur programlarında yazılı otellerde bölgede yaşanan yoğunluk durumunda aynı standartlarda olacak şekilde değişiklik yapılabilir. Otellerde odalamalar otel yetkilileri tarafından yapılmakta olup şirketimiz ve personeli ile ilgisi yoktur.
11. Turlarımız rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Paket turda kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. hakların iadesi yapılmaz.
12. Mucbir sebepler (hava muhalefeti, yol durumu, ziyaret yerlerindeki aşırı yoğunluk, her türlü olağanüstü durum vb. gibi) nedeniyle tur programında yazan yerlerin ziyaret edilememesinden şirketimiz sorumlu tutulamaz.
13. Uçaklı turlarımızda ekonomik sınıf kullanılır ve uçak ile ilgili durumlarda havayolu sözleşmesi geçerlidir. İptal Sigortası uçak ulaşımını kapsamamaktadır.
14. Turlarımızda kademeli fiyat politikası uygulanmaktadır. En düşük fiyat kategorisindeki fiyatlar ile turlar ilan edilir, satışlar arttıkça bir sonraki fiyat kategorisine geçilir.
15. 18 yaşını doldurmamış çocukların tura ebeveynlerinden bir yada ikisi ile tura katılmadığı durumlarda yanlarında muvaffakatname bulundurmaları gerekmektedir.
16. Vadeli ödemelerde, tahsilat makbuzunda yazılı vadelerde ödenmeyen taksitlere, gün hesabı yapılmaksızın her ay için % 2 gecikme faizi uygulanır. Taksitlerden birinin vadesinde ödenmemesi halinde, diğer tüm taksitler de muaccel olacaktır. Sözleşme bedelinin ödenmemesi halinde tahsili amacıyla yasal yollara başvurulacaktır. Sözleşme 16 madde ve iki nüsha olarak tanzim edilmiş olup, bir sureti müşteriye verilmiştir. İhtilaf vukuunda, TÜRSAB tahkim kurulu ile Ankara İcra Daireleri ve Mahkemeleri yetkilidir.
17. İptal Güvence Paketi; haftalık haftalık turlarda 144 saat önceden, yarı haftalık turlarda 96 saat önceden,
hafta sonu turlarında 48 saat önceden misafir tarafından gerekçesiz yapılan iptallerde hiç kesinti
yapılmadan ücretin tamamının iade edilmesini kapsar.

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

Seyahat 53 Misafiri
28/03/2024
Cevat AKSOY

KAMİL BEYE ÇOK TEŞEKKÜRLER!! BİLGİLERİYLE NE ZAMANDAN BERİ YAPMAK İSTEDİĞİM GEZİYİ GERÇEKLEŞTİRDİK.TARİHİ BÖLGELERE YAPILAN GEZİLER, ENAZINDAN BİR GECE KALMALI OLMALI! DÜŞÜNCESİNDEYİM! SEYAHAT 53 ÇALİŞAN LARINA ESEN HN.A, VE DİĞER ÇALİŞAN LARINA TEŞEKKÜREDERİZ!!
Seyahat 53 Misafiri
28/03/2024
Ferit AKOK

GB Sivas turumuzda donuyoruz.
Tabi memnun bir şekilde
Rehberimiz Kamil bey hem bilgili hem guleryuzlu.iyki seyhat 53 tercih etmisiz
Herzaman olduğu gibi
Tşk. Seyhat 53 tşk Kamil bey
Seyahat 53 Misafiri
28/03/2024
Ersin ABLAY

21 ocak Sivas turumuz çok güzel geçti Kamil rehberimiz e çok teşekkür ederim
Seyahat 53 Misafiri
28/03/2024
Faika Sürenkök GÜRSAL

Günü birlik sivas turunuzda çok memnun kaldım bilhassa rehberimiz kamil uysal çok iyi hizmet verdi 21 ocak tarihli gezi

Seyahat 53 Misafiri
28/03/2024
Rukiye Alçıkaya

21 Ocak 2023 te katıldığım günübirlik Sıvas turu harikaydi. Başta rehberimiz Kamil Bey olmak üzere, emeği geçen herkese teşekkürler
Seyahat 53 Misafiri
28/03/2024
Semra Sahin

Sivas turu keyifli, temposu yorucu olmayan, doyurucu,güzel bir turdu, Esen hanıma ve bizi kapsamlı bir şekilde bilgilendiren rehberimiz Kamil beye teşekkür ederiz, başka turlarda buluşmak üzere
Seyahat 53 Misafiri
28/03/2024
Öznur YÜCE

Günün sonu, dönüş trenindeyiz. Cooook keyifli bir Sivas gezisiydi. Rehberimiz Kamil beye ilgisi ve naifliği için çok teşekkür ederiz. Başka gezilerde görüşmek dileği ile teşekkürler Seyahat53...
Seyahat 53 Misafiri
28/03/2024
Akın ARIÖZ

Ankara - Sivas hızlı trenle çok güzel hızlı bir geziyi eşimle ve ben yaptık.Hızlı bir gezi olması çok özeldi. Yanlız tren gecikmeli olarak Sivasa geldi. Şansımdan dolayı oturduğum yer manzarayı etkiledi. Hem giderken hem gelirken.
Tur rehberimiz çok güzel bir şekilde bizi karşıladı. Bize Sivasa ilgili bilgileri detaylı
ıbir şekilde anlattı.Kendisine çok teşekkürler. Ayrıcads da Seyahayat 53 yetkilisine ve çalışanlarına çok teşekkürler. Bana tur için seyahat 53 bürosundaki çalışanlarına çok teşekkürler.

1 Gün

Lütfen önce tarih seçiniz

2.200TL

en düşük kişi başı


DAHİL OLANLAR:


Profesyonel Rehberlik Hizmeti
Gidiş- Dönüş Hızlı Tren Biletleri
Kahvaltılık Sandviç- Meyve Suyu İkramı
Özel Tur Aracı İle Bölge Transferi
Yöresel Öğle Yemeği (Yöresel Sivas Tabağı: Madımak Çorbası, Sivas Köfte, Mumbar, İçli Köfte, Hingel, Mantı, Salata, Ev Yapımı Yoğurt, Kalbura Bastı, Su, Çay.)
Programdaki Çevre Gezileri
Milli Park – Otopark Ücretleri
26 Yıllık Seyahat53 Güvencesi ve Tecrübesi
Seyahat53 Komisyon İndirimleri

HARİÇ OLANLAR:


Şahsi Harcamalar
Müze ve Ören Yeri vb. Giriş Ücretleri
Dâhil Olan Hizmetlerde Belirtilmeyen Tüm Harcamalar