HURGHADA TURU 5* BEAU RİVAGE SEA STAR HOTEL

HURGHADA TURU 5* BEAU RİVAGE SEA STAR HOTEL HURGHADA TURU 5* BEAU RİVAGE SEA STAR HOTEL HURGHADA TURU 5* BEAU RİVAGE SEA STAR HOTEL HURGHADA TURU 5* BEAU RİVAGE SEA STAR HOTEL HURGHADA TURU 5* BEAU RİVAGE SEA STAR HOTEL


588$'dan başlayan fiyatlarla...

( 4 GECE - TK1429 / TK1430 )
İSTANBUL - HURGHADA - MISIR
Tarihler: 08 - 13 Kasım / 15 - 20 Kasım / 22 - 27 Kasım / 29 Kasım - 04 Aralık / 13 - 18 Aralık / 20 - 25 Aralık

  • Beau Rivage Sea Star Hotel ‘de 4 gece herşey dahil konseptinde konaklama
  • Profesyonel Türkçe rehberlik ve asistanlık hizmetleri
  • Türk Hava Yolları ile İstanbul (IST) - Hurgada (HRG) - İstanbul (IST) gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti ve havalimanı vergileri
  • Alan-otel-alan transferleri & Otel ve turist şehir vergileri (25-30 USD)


TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: İstanbul - Hurghada

İstanbul Havalimanı Dış hatlar gidiş kontuarında 18:30 ‘da buluşmamızın ardından bagaj ve bilet işlemlerimizi tamamlıyor ve TÜRK Havayolları’nın tarifeli seferi ile Mısır’ın Hurghada kentine yolculuğumuz 22:00’da başlıyor.

Uçuş No: TK1429 (Türk Havayolları) - Kalkış: Istanbul - Tarih: 08 Kasım 2023 - Saat: 22:00 - Varış: Hurghada - Tarih: 09 Kasım 2023 - Saat: 00:50Konaklama: 5* Beau Rivage Sea Star Hotel
2. Gün: Hurghada
Yerel saat ile 00:50’de havalimanına varıyoruz ve her şey dahil konseptinde konaklayacağımız otelimize transferimiz yapılıyor ve konaklamak üzere odalarımıza çekiliyoruz. Sabah alacağımız kahvaltının ardından otelimizde deniz, güneş ve kumların tadını çıkaracağımız serbest saatlerimiz olacak. Konaklama Hurgada’da her şey dahil konaklama ile otelimizde.


Konaklama: 5* Beau Rivage Sea Star Hotel
3. Gün: Hurghada
Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından otelimizde deniz, güneş ve kumların tadını çıkaracağımız serbest saatlerimiz olacak. Geceleme Hurgada’da her şey dahil konaklama ile otelimizde.


Konaklama: 5* Beau Rivage Sea Star Hotel
4. Gün: Hurghada
Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından otelimizde deniz, güneş ve kumların tadını çıkaracağımız serbest saatlerimiz olacak. Geceleme Hurgada’da her şey dahil konaklama ile otelimizde.


Konaklama: 5* Beau Rivage Sea Star Hotel
5. Gün: Hurghada
Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından otelimizde deniz, güneş ve kumların tadını çıkaracağımız serbest saatlerimiz olacak. Daha sonra rehberimizin belirleyeceği saatte havalimanına transferimiz yapılıyor.


Konaklama: 5* Beau Rivage Sea Star Hotel
6. Gün: Hurghada - İstanbul
Türk Havayollarının tarifeli seferi ile uçuş saatimiz 01:35. Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra İstanbul’a uçuşumuz gerçekleşiyor. Türkiye saati ile 04:35 dolaylarında varıyoruz ve turumuz sona eriyor.
Uçuş No: TK1430 (Türk Havayolları) - Kalkış: Hurghada - Tarih: 13 Kasım 2023 - Saat: 01:35 - Varış: Istanbul - Tarih: 13 Kasım 2023 - Saat: 04:35


Konaklama: DÖNÜŞ YOLCULUĞU

EK BİLGİLER

EKSTRA TURLAR

ORANGE BAY ADASI (Pazartesi, Çarşamba, Cuma) Yetişkin 39$ - Çocuk 20$

Sizleri Kızıldeniz'in en güzel adalrından birine götürüyoruz. Bu ada, mercan resifi ve dinlendirici plajıyla tanınmakta.Teknede şnorkelle dalış ekipmanları, öğle yemeği ve içecekler dahil.

SEA SCOPE (Glass Boat) (Her gün) Yetişkin 27$ - Çocuk 14$

Islanmadan su altı dünyasını deneyimleyin ve teknedeki panoramik pencerelerden Kızıl Denizin Eşsiz su altı zenginliğine gözlemleme fırsatı edinin.

SUALTI DALIŞI (Şnorkel ile) (Her gün) Yetişkin 30$ - Çocuk 15$

Kızıldeniz'de harika bir gün geçirme fırsatı! 3 farklı noktaya dalış yapın ve eğer şanslıysanız, yunusları da görebilirsiniz.Şnorkelle dalış ekipmanları ve öğle yemeği dahil.

DENİZALTI (Her gün) Yetişkin 50$ - Çocuk 20$

Islanmadan su altı dünyasını deneyimleyin. Sarı denizaltımızla sizleri Kızıldeniz'de 25 metre derinliğe kadar görebileceğiniz birkaç saatlik bir gezintiye çıkaracağız.

DÜNYA SU PARKI (Pazar) Yetişkin 55$ - Çocuk 28$

Hurghada’daki en büyük su parklarından birinde eğlenin ve güneşin keyfini çıkarın. Açık büfe, içecekler, ve gidiş dönüş transfer dahil.

HURGHADA ŞEHİR TURU (Her gün) Yetişkin 20$ - Çocuk 10$

Hurghada’nın merkezindeki pazarı ve mistik havasını tadını çıkarırken alışverişinizi yapın, Ayrıca Akvaryum, İki Minareli Cami ve Kıptı Kilisesi görülecek yerler arasında.

UÇAKLA KAHİRE'YE TURU (Her gün) Yetişkin 229$ - Çocuk 219$

Mısır'ın başkentine kahireye 40 dakikalık bir yolculukla ulaşarak, Mısır Müzesi'ndeki Kral Tutankhamun'un hazinelerinin ihtişamına tanıklık edebilir, Piramitleri ve Sfenks'i görebilirsiniz.Öğle yemeği de dahil. (içecekler dahil değildir)

OTOBÜSLE KAHİRE'YE GİDİŞ/DÖNÜŞ ( Pazar, Salı, Perşembe) Yetişkin 110$ - Çocuk 55$

7-8 Saaatlik otobüs yolculuğu ile Kahireye ulaşmamızın ardından Piramitleri, Sfenksi ve Mısır Müzesi'ni ziyaret edebilirsiniz. Öğle yemeği de dahil. (içecekler dahil değildir)

OTOBÜSLE LUKSOR'A GİDİŞ/DÖNÜŞ ( Pazar, Salı, Perşembe) Yetişkin 100$ - Çocuk 50$

4 saatlik otobüs yolcuğı ile Eski Mısır'ın başkentini ziyaret edin.Muhteşem Karnak Vadisi Tapınağı, Krallar Vadisi Mezarları ve Kraliçe Hatshepsut Tapınağı'nı Nil nehrinde tekne turu ile görebilirsiniz.

ARAP ÇÖLÜ Yetişkin 55$ - Çocuk 28$

30 dakikalık at veya deve gezintisi deneyimi ardından 45 dakikalık ATV gezintisi ile birlikte Arap Çöllerinin tadını çıkarın. Daha sonra alacağınız Barbekü akşam yemeğinin ardından oryantal ve Tanora gösterisi ile keyifli bir akşam geçireceksiniz. Teleskop ile yıldızlan izleme deneyimini ardından otelinize birçok harika anı ile döneceksiniz.

KATILIM ŞARTI

Bu gezimiz, en az 30 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur başlangıcının 20 gün öncesidir. Katılım yetersizliği nedeniyle iptal edilen tur, acenteniz aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.

VİZE

Umumi Pasaport - Kolay Vize

Yeşil Pasaport - Vize gerekli değil

Hizmet Pasaportu - Vize gerekli değil

Varışta kapıda 25 USD karşılığında alınan harç pulu ile ülkeye giriş yapılır.

Seyahat bitiş tarihinden itibaren 6 ay geçerli ve 10 yıldan eski olmayan pasaportunuzun olması gerekmektedir.

Vize gereken destinasyonlarda, vize başvurusu için acentenizin tarafınıza ileteceği “Vize İçin Gerekli Evraklar” listesinde belirtilen belgeler ile vize başvurusunun yapılması gerekmektedir.

SAĞLIK

Mısır girişinde herhangi bir aşı zorunluluğu bulunmamaktadır. Bölgenin iyi restoranlarında ve otellerde alınacak yemeklerde, sağlığınızı tehdit edecek bir sorun ile karşılaşılacağını düşünmüyoruz. Buna karşın grupla birlikte olmadığınız anlarda yeme içme konusunda dikkatli olmanızı, kesinlikle kapalı şişe suyu tüketmenizi, buz, süt ve süt ürünlerinden kaçınmanızı, iyi pişirildiğine emin olduğunuz et ve balık ürünleri tüketmenizi, meyve konusunda muz, ananas gibi kabuğu soyulabilen meyveler yemenizi öneriyoruz.

UÇUŞ SÜRELERİ

İİstanbul - Hurgada TK 1429 22:00 – 00:50 2 sa 45 dk

Hurgada - İstanbul TK 1430 01:35 – 04:35 3 sa

OPSİYONEL TURLAR & ETKİNLİKLER

Opsiyonel turlar ve Etkinlikler, servis aldığımız yerel acente tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmekte olup, katılım zorunluluğu bulunmamaktadır. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya Opsiyonel tur / etkinlik fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir. Ayrıca Opsiyonel turların / etkinliklerin günleri ve saatleri, gidilecek yerlerdeki müze, ören yerlerinin veya mekânın açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.

PARA BİRİMİ

Mısır para birimi Egypt Pound (EGP)’dur.

Yanınızda Amerikan Doları (USD) bulundurmanızda fayda vardır.

SAAT DİLİMİ

Mısır ile Türkiye arasında saat farkı bulunmamaktadır.

TELEFON KULLANIMI

Cep telefonu hattınız uluslararası aramalara (roaming) açık ise kullanılmaktadır.

KIYAFET ve GEREKLİ EŞYALAR

Yaz sezonunda gidilecekse kolayca giyilip çıkarılabilecek t-shirt, kısa ve uzun kollu gömlekler, pamuklu pantolonlar, şort, rahat yürüyüş ayakkabıları, akşamları için ince bir mont ve ince bir kazak almanızı öneririz. Bunun dışında; şapka, güneş gözlüğü, güneş kremi, olası gürültüye karşı kulak tıkacı, fotoğraf makinesi, video kamera ve bunların şarj aletleri ve yedek hafıza kartları da getirebilirsiniz. Kış döneminde ise, rahat hareket edebileceğiniz ve sizi sıcak tutacak giysiler öneririz.

YEMEK KÜLTÜRÜ

Mısır mutfağı, Mısır'ın zengin Nil Vadisi ve Deltası'ndan gelen kümes hayvanları, baklagiller, sebzeler ve meyvelerden yoğun bir şekilde yararlanır. Mısır yemeklerine örnek olarak pirinç dolgulu sebzeler ve üzüm yaprağı, humus, falafel, kavurma, kebap ve köfte gibi Türk mutfağında da yer alan örnekler verilebilir.

ALIŞVERİŞ

Şehir merkezlerinde bulunan alışveriş merkezleri ve hediyelik eşya satan küçük tezgahlardan alışveriş imkânı bulunmaktadır.


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#86
LOKASYON:
Mısır (İstanbul çıkışlı)
ULAŞIM
Uçak   
BULUŞMA:
İstanbul Havalimanı
BİTİŞ:
İstanbul Havalimanı
İPTAL POLİTİKASI:
ÖNEMLİ NOTLAR

Geçerli pasaportun olması ve/veya vize alınmış (vize gerekli destinasyon/pasaport için) olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmemektedir. Pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan acente sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir.

Acente, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Acente, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.

Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkânsız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından acente sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın6 Gün

Lütfen önce tarih seçiniz

BİLGİ
İSTEYİNİZ

BİLGİ
İSTEYİNİZ

6 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.DAHİL OLANLAR:


Türk Hava Yolları ile İstanbul (IST) - Hurgada (HRG) - İstanbul (IST) gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti ve havalimanı vergileri
Beau Rivage Sea Star Hotel ‘de 4 gece herşey dahil konseptinde konaklama
Alan-otel-alan transferleri & Otel ve turist şehir vergileri (25-30 USD)
Profesyonel Türkçe rehberlik ve asistanlık hizmetleri
TURSAB zorunlu mesleki sorumluluk sigortası ve Seyahat ve sağlık sigortası (65 yaş üzeri sürprim uygulanır)

HARİÇ OLANLAR:


Vize ücreti ve servis bedeli
Yurt dışı çıkış harcı bedeli
Covid-19 Seyahat & Sağlık Sigortası
Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları
Opsiyonel geziler/etkinlikler