SİZE ÖZEL

İzmir'in Köyleri ve Deniz Turu

İzmir'in Köyleri ve Deniz Turuİzmir'in Köyleri ve Deniz Turuİzmir'in Köyleri ve Deniz Turuİzmir'in Köyleri ve Deniz Turuİzmir'in Köyleri ve Deniz Turuİzmir'in Köyleri ve Deniz Turuİzmir'in Köyleri ve Deniz Turuİzmir'in Köyleri ve Deniz Turuİzmir'in Köyleri ve Deniz Turuİzmir'in Köyleri ve Deniz Turuİzmir'in Köyleri ve Deniz Turuİzmir'in Köyleri ve Deniz Turuİzmir'in Köyleri ve Deniz Turuİzmir'in Köyleri ve Deniz Turuİzmir'in Köyleri ve Deniz Turuİzmir'in Köyleri ve Deniz Turu


Şehrin gürültüsünden kaçmak, huzur bulmak, bilinmeyeni keşfetmek için...Bu turda öyle yerlere gidiyoruz ki , kendinizi ''ne kadar güzel yerler, keşke orda yaşasam'' dediğiniz dizilerin içerisinde bulacaksınız!!

İzmir - Nazarköy -Alaçatı - Çeşme - Ilıca Plajı - Barbaros Köyü - Eski Foça - Yeni Foça

  • 3 Gece 4* Otelde YP Konaklama (Kahvaltı- Akşam Yemeği)
  • Özel Tur Aracı İle Yolculuk
  • İlk Gün Restoranda Serpme Kahvaltı Dahil
  • Tekne Turuna Katılma Fırsatı
  • Hediye Müze Kart
  • Tüm Komisyon İndirimleri

Urla'nın şirin mi şirin bir köyü olan Korkuluk Festivalleri ile ünlenen Barbaros Köyüne gidiyor, Çat Kapı Evlerinde ne varsa onu yiyor, gönlümüzden kopanı da ödüyoruz... Köyleri keşfederken  denizin serin sularında yüzmek veya kumsalda dinlenmek paha biçilemez. Sakinlik ve keşif bir arada seni bekliyor... #Hayat Gezince Güzel

''İzmir bir prensestir, bazen bir sevgili veya eş, bazen kız kardeştir, bazen de küçük bir kız çocuğu.'' Victor Hugo

Tur Tarihi:

24-28 Temmuz 2024


TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: ANKARA- AFYON-UŞAK-SALİHLİ-TURGUTLU-NAZARKÖY

Akşam saat 23:00’da Sıhhiye Sezenler Sokak Atatürk Lisesi önünden İzmir/ Nazarköy’e hareket ediyoruz. Ankara dışından ve tur güzergahında bulunan şehirlerden turumuza katılım sağlayacak olan misafirlerimizin olması durumunda tur güzergahını değiştirmeyecek şekilde belirlenmiş noktalardan binecek misafirlerimizi de alarak Afyon, Uşak üzerinden gerekli molalarla sabah saatlerinde Nazarköy’e ulaşıyoruz. (NOT: Bu turumuza Ankara dışından misafirlerimiz, tur güzergâhındaki her il havaalanı ve otobüs terminallerinden tur öncesi satış ekibimizle görüşerek katılabilirler!)

Ortalama Km: 570
Konaklama: GECE YOLCULUĞU
2. Gün: NAZARKÖY – ALAÇATI- ÇEŞME ILICA PLAJI- BARBAROS KÖYÜ- ÇAT KAPI EVİ

Sabah erken saatlerde Nazarköy’e ulaşıyoruz. Bu şirin köyde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyoruz. Kahvaltıdan sonra İzmir'in köylerinden kendisini farklı bir özelliği ile ön plana çıkarmış olan ve kaybolmaya yüz tutmuş mesleklerden rengarenk nazar boncukları ile büyüleniyoruz. Bizi kem gözlerden koruduğuna inanılan, negatif enerjiye karşı iyi geldiği söylenen el emeği, göz nuru, köy halkının geçim kaynağı Nazar Boncuğu üretiminin yapıldığı boncuk yapımı atölyelerini geziyor ve yerinde alışveriş imkânı için serbest zaman veriyoruz. Sonrasında ise Alaçatı’ya geçiyoruz. Türk - Yunan karışımı Ege Mimari özellikleriyle, parke taşlı Arnavut kaldırımlarıyla, yüzyıl öncesinden kalan yel değirmenleri ve sakız bahçeleri ile ünlü Alaçatı’da rehberimizin anlatımları ve yönlendirmeleri sonrasında serbest zaman veriyoruz. Bu süre içerisinde alışveriş yapabilir, Hristiyanlar ve Müslümanlar için bir hoşgörü simgesi olan Pazaryeri Cami’yi görebilir, Alaçatı sokaklarında fotoğraf çekebilir veya bir kısmı Rumlardan kalma eski Alaçatı evlerini görebilirisiniz. Belirlenen saatte buluşarak Ilıca Plajı’na hareket ediyoruz. Burada kendimizi deniz kum ve güneş terapisine bırakmak için serbest zaman veriyoruz. Deniz molamızın ardından rehberimizin belirttiği saatte buluşarak Barbaros Köyü’ne gidiyoruz. Urla’nın şirin mi şirin bir köyü olan Barbaros Türkiye’nin ilk Tematik Festivali Oyuk (Korkuluk) Festivali’ne sahip olması ile ön plana çıkmış Çat Kapı Evleri ile farklı bir konsepte sahiptir. Köyü keşfederken dilerseniz kapısında Çat Kapı Evi yazan başarılı köy kadınlarının işlettiği bu yerlere girip cüzi bir ücret karşılığında köylülerin sofralarına konuk olabilir, keyifli sohbetlerine katılabilirsiniz. Birbirinden şirin oyuklarla (korkuluklarla) süslü köyün her bir köşesinde ilginç fotoğraflar çekebilirsiniz. Bu keyifli günün sonrasında akşam yemeği ve konaklama için İzmir’deki otelimize gidiyoruz.

Ortalama Km: 200

SERPME KAHVALTI MENÜ: Peynir Tabağı, Söğüş Tabağı, Bal- Kaymak, Zeytin Tabağı, Ballı yoğurt, Çemen, Çikolata, Çerez Tabağı, Tereyağı, Erzurum Peyniri, Reçel, Patlıcan Kızartması, Patates Cipsi, Paçanga Böreği, Hellim Peyniri, Tava Peynirli Yumurta, Semaverde Çay, Su.

Yöresel restoranımızın ismini satış ofisimizden öğrenebilirsiniz.
Konaklama: 4* İsmira Hotel vb.
3. Gün: ESKİ FOÇA- YENİ FOÇA- KARŞIYAKA ZÜBEYDE HANIM ANIT MEZARI

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Eski Foça’ya gidiyoruz. Burada Pers Mezar Anıtı ve Kybele Tapınağı’nı görüyoruz. Ardından nostaljik taş evli sokaklar arasında rehberimizle birlikte yürüyerek Eski Foça’yı keşfediyoruz. Sonrasında Yeni Foça ile yol üzerinde kalan müsait plajlardan birine gidip buradaki plajlardan birinde öğle yemeği ve yüzme molası veriyoruz. Belirlenen saatte buluşarak Karşıyaka’da Zübeyde Hanım Anıt Mezarı’nı ziyaret edip akşam yemeği ve konaklama için İzmir’deki otelimize gidiyoruz.

Ortalama Km: 150
Konaklama: 4* İsmira Hotel vb.
4. Gün: SIĞACIK TAM GÜN YEMEKLİ TEKNE TURU -BADEMLER KÖYÜ

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Sığacık’a hareket ediyoruz. Tüm gün sürecek yemekli tekne turumuza başlıyoruz.(EXTRA) Gün boyu 5 ayrı koyda vereceğimiz deniz molalarımızda maviliklere kulaç atıyoruz. Ardından Urla’ya bağlı Bademler Köyü’nde buluyoruz kendimizi. Bu köyümüzde Türkiye’nin ilk ve tek Köy Tiyatrosu’nu 20 yıllık Oyuncak Müzesi’ni ve 80 yıldır hizmet veren Halk Kütüphanesi’ni görüyoruz. Bu keyifli günün sonrasında akşam yemeği ve konaklama için otelimize gidiyoruz.

Ortalama Km: 110
Konaklama: 4* İsmira Hotel vb.
5. Gün: TARİHİ ASANSÖR – SAAT KULESİ – DİKİLİ MAVİ BAYRAKLI HALK PLAJI

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Nesim Levi tarafından yaptırılan Tarihi Asansör’de bir çay molası veriyoruz. (Asansör için aracımızdan ayrıldıktan sonra 15 dakika rampa yukarı yürümemiz gerekecektir.) Ardından İzmir denilince ilk akla gelen sembol olan Saat Kulesi’ne gidiyoruz. Burada fotoğraf çekimi için vereceğimiz kısa bir molanın ardından Dikili’ye doğru yolumuza devam ediyoruz. Dikili Mavi Bayraklı Halk Plajı’nda yüzme için vereceğimiz serbest zaman sonrasında belirtilen yer ve saatte buluşup bu keyifli turumuzu noktalayarak Ankara’ya dönüş yoluna geçiyoruz. Keyifli bir yolculuğun ardından gerekli molalarla gece geç saatlerde Ankara’da oluyoruz. Turumuzu Sıhhıye Sezenler Sokak Atatürk Lisesi önünde noktalıyoruz. Bir başka Seyahat53 turunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Ortalama Km: 800
Konaklama: DÖNÜŞ YOLCULUĞU

EK BİLGİLER

Turlarımız karayolu ile 1300 km mesafe kat eden bölgelere 28 kişi ve üzeri sayıyı geçmesi durumunda otobüs ile seyahat edecektir.Karayolu ile 1300 km ve altı bölgelere; 28-46 kişi aralığında (yol otobüse uygun olması şartı ile) otobüs,20-28 kişi aralığında (yol Midibüse uygun olması şartı ile) midibüs,10-19 kişi aralığında minibüs ile seyahat edecektir. Belirtilen sayıların oluşmaması durumunda ,acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Bu durumun tur hareket etmeden önce misafirlere mesaj, sms yada telefonla bilgisi verilir.
Hareket saati baz alınarak haftalık turlarımız için (5 gün ve üzeri konaklamalı) 5 gün, Yarı haftalık turlarımız için (3 veya 4 gece konaklamalı) 4 gün, Haftasonu turlarımız için (bir veya iki gece konaklamalı) 2 gün ve Günübirlik turlarımız için (konaklamasız) 18 saat önce misafirlere mesaj, sms yada telefon yoluyla iptal bilgisi verilir. İptal hesaplaması, turun hareket saati baz alınarak yapılır.
Araç yerleşme planında sağ, sol veya koridor, cam kenarı garantisi verilmez sadece koltuk numarası garantisi verilir.
Araç marka ve model belirtilmez. Acente gerektiğinde araç değişikliği yapabilir.
Turlarımız paket tur olup tur esnasında kullanılmayan ulaşım, transfer, konaklama, çevre gezileri, yemek vb. gibi hakların iadesi gerçekleştirilmez.
Fiyatlarımız kesin kayıt esnasında sabitlenir. Acentemiz, kesin tarihine kadar fiyatlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Turlarımızda kademeli fiyat uygulaması mevcuttur. Doluluk oranına göre fiyatlar değişmektedir.
Zorunlu Seyahat Sigortası; yasada belirtilen seyahat sigortası koşulları geçerlidir.
İptal Güvence Paketi; haftalık veya yarı haftalık turlarda 3. Ayın 30’una kadar yapılan rezervasyonlarda 144 saat önceden misafir tarafından gerekçesiz yapılan iptallerde hiç kesinti yapılmadan ücretin tamamının iade edilmesini kapsar.
Otellerden ayrılış saatleri ve Tur Programında meydana gelebilecek değişiklikler Rehber tarafından ayarlanacaktır.
Tura katılan misafirlerimizin, kişisel sağlık sorunları (kronik hastalıklar vb.) gibi nedenlerden sürekli kullandıkları ilaçları ve sağlık raporlarını yanlarında bulundurmaları ve konuyla ilgili rehbere bilgi vermeleri önerilir. Tura çıkarken bölgenin coğrafi yapısına ve mevsime uygun kıyafetler seçilmelidir. (Spor ayakkabısı, güneş gözlüğü, yağmurluk, kalın bir hırka, sırt çantası) getirebilirsiniz.
Programda yazılı olan fakat resmi tatiller ve özel günler nedeniyle kapalı olan veya ani kapanma kararı alınan müze, ören yerleri vb. yerlerin ziyaret edilememesinden firmamız sorumlu değildir.
Mola yerleri yol güzergahındaki dinlenme tesisleri ya da benzinlikler olarak rehber tarafından belirlenir, bu tesislerdeki yoğunluk tadilat vb. gibi nedenlerle ortaya çıkan hizmet kalitesindeki aksaklıklardan firmamız sorumlu değildir.
Misafirlerimizin rehber tarafından belirlenen buluşma saati ve yerine geç kalmaları durumunda programın aksamaması adına rehber programa devam edecektir. Geç kalan misafirlerimizin ise, bir sonraki ziyaret noktasına kendi imkanları ile gidecekleri düşünülecektir.
Rehber gerekli gördüğü taktirde hava durumu, yol durumu vb. gibi nedenlerle programda gün içerisinde gezilecek noktaların sırasında veya günler arasında değişiklik yapabilir.
0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. Otellerde yapılacak 3 kişilik konaklamalarda her otelde 3 ayrı yatak verilememektedir. Genel olarak 3 kişilik odalarda 1 büyük yatak ve 1 ek yatak organize edilmektedir.
Turlarımızda koltuk oturma planlaması rezervasyon sırasına göre yapılmakta olup rotasyon (koltuk değişimi) uygulamamız bulunmamaktadır.
Trafik Kanunu gereğince araçta bulunulan tüm seyahat sürecinde emniyet kemeri takılması zorunlu olup, aksi haldeki durumlarda şirketimiz sorumlu değildir.
0-2 Yaş Çocuk ücretsizdir talep edilmemesi durumunda araçta koltuk verilmemektedir. 3-6 Yaş Çocuk için ödenen yalnız KOLTUK ücreti olup, tur aracı dışında diğer hizmetleri kapsamamaktadır. Çocuk yaşı indirimleri minimum 2 yetişkin yanında geçerlidir. 1 yetişkin yanında çocuk indirimi uygulanmamaktadır ve iki yetişkin olarak hesaplanmaktadır. Bildirilen çocuk yaşlarının doğruluğu ve yanlışlık durumunda oluşabilecek ücret farklılıkları misafirin sorumluluğundadır.
Grup İndirimleri Hakkında: Tur öncesi, tur kaydını yaptırmadan önce bir araya gelmiş ve tur kaydını toplu bir şekilde yaptırmaya gelen gruplarımız için geçerli olan indirim koşulları aşağıdaki gibidir: GÜNÜBİRLİK TURLARDA; ‘’16’’ Kişide ‘’1’’ Kişi, ‘’32’’ Kişide ‘’2’’ Kişi, 44 Kişide ‘’3’’ Kişi ÜCRETSİZ olarak katılım sağlayabilir. HAFTASONU ve HAFTALIK TURLARDA; ‘’22’’ Kişide ‘’1 Kişi’’, ‘’44’’ Kişide ‘’2’’ Kişi ÜCRETSİZ olarak katılım sağlayabilir. NOT: Tur hareket saatine kadar oluşturulmayan grup indirimleri geçersizdir.
3 Gece ve üzeri konaklamalı turlarımızda 18-65 yaş arası Müze Kartı olmayan misafirlerimize MÜZE KART otobüste dağıtılarak hediye edilecektir.


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#37
LOKASYON:
Ege (Ankara çıkışlı)
YEMEK:
4 sabah, 3 akşam
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van   
BULUŞMA:
23:00 Sıhhiye Sezenler Sok.(Atatürk Lisesi Önü)
23:05 Milli Kütüphane (Eskişehir Yönü)
23:10 Armada Avm Önü
23:15 Ümitköy Köprüsü
23:35 Mesa Koru Karşısı (Anse Otoparkı)
NOT: Bu turumuza Ankara dışından katılacak misafirlerimiz, tur güzergâhındaki her il havaalanı ve otobüs terminallerinden katılabilirler ( Tur öncesi Satış Ekibimizle Görüşülmesi Gerekmektedir!)
BİTİŞ:
Biniş noktaları ile aynı noktalarda iniş yapılacaktır.
İPTAL POLİTİKASI:
1. Yurt içi turlarda (Uçaklı ve indirimli turlarda iade yapılmaz) tur başlangıç tarihinden en az 35 gün ve öncesinde müşteri gerekçe göstermeksizin turu iade ve iptal hakkına sahiptir. Son 34 günden sonraki iptallerde tur toplamının % 65’nı iade alabilir. Bu halde, acente tarafından kayıt evrakları müşteriden teslim alınarak ücreti kısmı iade edilir. Turun başlangıcına 20 gün ve daha az zaman kala müşteri turun iptal ve iadesini isteyemez. Buna rağmen Müşteri turun iptalini istediği takdirde, tur ücretinin tamamı müşteriden tahsil edilir. Kapalı gruplar için ayrıca ek sözleşme yapılır. (Bu madde İptal pirimi ödeyen misafirler için geçerli değildir. uçak ücreti iade edilmez )
2. Müşteri tarafından acenteye beyan edilen, sözleşme ve eklerinde yazılı telefon numaraları, elektronik posta adresleri ve ikamet adresleri, yasal bildirim adresleri olup bu numara ve adreslere yapılacak tüm bildirimler, reklam amaçlı da olabilir bu konularda müşterinin ve adına ürünü satın aldığı arkadaşının izni alınmış sayılarak usulüne uygun olarak yapılmış kabul edilecektir. Bu bildirimlerin, bilgi eksikliği veya adres değişikliği nedeniyle yapılamaması halinde dahi bildirim yapılmış kabul edilir.
3. Tur programı, sözleşmenin ayrılmaz bir parçası olup müşteri, tur programını imzalayarak kabul etmiş sayılır. Müşteri sözleşmeyi ve eklerini imzalayıp, tur bedelini veya ilk taksitini ödediği tarihte kesin kayıt yapmış kabul edilir. Taraflar, sözleşmeden doğan yükümlülüklerini gereği ifa edeceklerdir. Müşteri kendi adına kayıt ettirdiği kişilerin de sözleşmeye uyacaklarını taahhüt eder. Sözleşmede imzası bulunmayan ancak geziye katılan müşteriler, kendi adlarına görevlendirdikleri müşterinin işbu sözleşmeyi ve eklerini imzalamasıyla sözleşme hükümlerini kabul ve taahhüt etmiş sayılırlar. Müşteriler ve beraberlerindekiler, rehber talimatlarına, sözleşmeye ve eklerine uygun hareket etmeyi taahhüt ve kabul eder. Müşterilerin, Rehbere bildirimde bulunmadan ve yönlendirmelerine aykırı düşecek şekilde, bireysel olarak gruptan ayrılmaları, kısa bir süre için dahi olsa gruptan bağımsız hareket etmeleri sözleşmeye aykırı olup, bu halde müşterilerin uğrayabileceği zararlardan acente sorumlu değildir. Müşterilerin, tur esnasında uyumu ve diğer müşterilerin huzurunu bozacak davranışlar sergilemesi halinde bu durum bir tutanakla tespit edilir ve müşterinin tur ile ilişiği kesilerek, geziden ayrılması sağlanır. Bu halde, acentenin hiçbir bedel iade etme sorumluluğu bulunmamaktadır. Rehber, gezi esnasında, hava ve yol koşullarına göre tur programında, programda kullanılan ulaşım araçlarının türünde (örneğin deniz yerine kara ulaşım aracı tercih edilmesi vb. gibi) değişiklik yapabilir ya da Deniz Kara ve Hava araçları yol güzergâhını değiştirebilir. Hareket saatinde hazır bulunmayan, tur otobüsünü veya ara nakil vasıtalarını kaçıran müşteriden tur ücretinin tamamı tahsil edilir. Müşterilerin büyük ebatlı, kokan, akan, veya patlayıcı, yanıcı, diğer müşterileri rahatsız edici bagajları ve her türlü evcil hayvanı asla alınmaz. Kaydedilen müşteri sayısının, turun düzenlenmesi için gerekli müşteri sayısına ulaşmaması veya sözleşmenin hiç veya gereği gibi ifa edilememesinin tüketicinin kusuruna veya mücbir sebebe dayanması halinde bu durum acentenin haklı fesih sebebidir. Bu durumlardan acente sorumlu tutulamaz. Acentenin kusuru ile sorumluluğunu gerektiren hallerde Kütahya Çizelgesi Yönetmeliği uygulanır. Müşterilerin turlarda çekilen video-fotoğrafların gerek rehber gerek müşterilerin herhangi biri tarafından Acente ya verilmesi durumunda Acente herhangi bir reklam çalışmasında bu fotoğraf-videoyu kişilerden izinsiz istediği gibi tasarrufta bulunur.
4. Müşteri acentenin onayı olmadan seyahat hakkını üçüncü kişilere devredemez. Buna rağmen bir devir gerçekleştirilmesi halinde, acentenin devreden ve devralana karşı hiçbir sorumluluğu bulunmaz. Eğer acentenin onayı ile seyahat hakkı 3. Kişilere devredilirse, seyahat hakkını devralan kişi yeni sözleşme ile, sözleşme ve eklerindeki bütün şartları kabul etmiş sayılır. Bu halde, devredenle devralan acenteye karşı müştereken ve müteselsilden sorumlulardır.
5. Programda acente tarafından gezinin iptal şartları bellidir. Ayrıca turun gerçekleşeceği ülkede veya bölgede terör, sel, grev, olumsuz hava koşulları, savaş, terör olayı veya ihtimali, gibi mücbir sebepler ve/veya idari mercilerin tasarruflarının turun gerçekleşmesini imkânsız hale getirebilecek ve/veya programa bağlı kalınmasını engelleyecek olay ve kararların vuku bulması halinde acente, müşteri tarafından kendisine bildirilmiş olan iletişim ve tebligat adreslerine yapılacak bildirim ile müşteriyi haberdar ederek turu iptal, erteleme hakkını saklı tutar.
6. Otelde olağanüstü bir durumun gerçekleşmesi ve yaşanabilecek herhangi bir ciddi aksaklık halinde, acente programda yazılı olan oteli, aynı şartları haiz olan bir emsali ile değiştirme hakkına sahiptir. Müşterilerin önceden yaptırdıkları eşleşmelerden oda arkadaşlarıyla aralarındaki anlaşmazlıklardan acente maddi veya manevi sorumlu değildir.
7. Gezi esnasında yaşanabilecek tur, nakil ve ara nakil araçlarının karışacağı trafik kazaları dahil tüm kazalarda yaşanacak yaralanma, ölüm, kayıp eşya vs. hallerde maddi ve manevi tazminat yükümlülüğü taşıma şirketlerinin ve sigortaların sorumluluğundadır.
8. Turizm Bakanlığı belgeli veya belediye işletme ruhsatlı otellerden, restoranlardan, otobüs, tren,uçak, feribot gibi taşıyıcı şirketlerin ve diğer işletmelerin hatalı işletmelerinden, iptal ve gecikmelerden kaynaklanacak maddi-manevi tazminat taleplerinden bu işletmeler sorumlu olup, acentanın bu kapsamda müşteriye karşı sorumluluğu yoktur. Turlarda otel yönetimi tarafından oda belirlendiğinden, acenta yapılacak odalamalardan memnuniyetsizlik halinde sorumlu tutulamaz.
9. Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında geçerlidir. Otellerde 0-6 Yaş çocuklar için yatak verilmeyebilir. Triple odalarda 3. Yatak normal yatak konforunda olmayabilir. Otel duruma göre 3. Kişi için açılır-kapanır yatak yada çekyat verebilir.
10. Tur programlarında yazılı otellerde bölgede yaşanan yoğunluk durumunda aynı standartlarda olacak şekilde değişiklik yapılabilir. Otellerde odalamalar otel yetkilileri tarafından yapılmakta olup şirketimiz ve personeli ile ilgisi yoktur.
11. Turlarımız rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Paket turda kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. hakların iadesi yapılmaz.
12. Mucbir sebepler (hava muhalefeti, yol durumu, ziyaret yerlerindeki aşırı yoğunluk, her türlü olağanüstü durum vb. gibi) nedeniyle tur programında yazan yerlerin ziyaret edilememesinden şirketimiz sorumlu tutulamaz.
13. Uçaklı turlarımızda ekonomik sınıf kullanılır ve uçak ile ilgili durumlarda havayolu sözleşmesi geçerlidir. İptal Sigortası uçak ulaşımını kapsamamaktadır.
14. Turlarımızda kademeli fiyat politikası uygulanmaktadır. En düşük fiyat kategorisindeki fiyatlar ile turlar ilan edilir, satışlar arttıkça bir sonraki fiyat kategorisine geçilir.
15. 18 yaşını doldurmamış çocukların tura ebeveynlerinden bir yada ikisi ile tura katılmadığı durumlarda yanlarında muvaffakatname bulundurmaları gerekmektedir.
16. Vadeli ödemelerde, tahsilat makbuzunda yazılı vadelerde ödenmeyen taksitlere, gün hesabı yapılmaksızın her ay için % 2 gecikme faizi uygulanır. Taksitlerden birinin vadesinde ödenmemesi halinde, diğer tüm taksitler de muaccel olacaktır. Sözleşme bedelinin ödenmemesi halinde tahsili amacıyla yasal yollara başvurulacaktır. Sözleşme 16 madde ve iki nüsha olarak tanzim edilmiş olup, bir sureti müşteriye verilmiştir. İhtilaf vukuunda, TÜRSAB tahkim kurulu ile Ankara İcra Daireleri ve Mahkemeleri yetkilidir.
17. İptal Güvence Paketi; haftalık haftalık turlarda 144 saat önceden, yarı haftalık turlarda 96 saat önceden,
hafta sonu turlarında 48 saat önceden misafir tarafından gerekçesiz yapılan iptallerde hiç kesinti
yapılmadan ücretin tamamının iade edilmesini kapsar.

TARİH VE FİYATLAR

EKSTRALAR

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.

EK HİZMET VE SERVİSLER
400 TL
İptal/İade Güvencesi #YH (96 saate kadar kesintisiz iptal hakkı! Lütfen Kişi Sayısı Kadar Ekleyiniz.)

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın5 Gün

Lütfen önce tarih seçiniz

9.010TL

en düşük kişi başı
  %15 İndirim


DAHİL OLANLAR:


3 Gece YP Konaklama (Kahvaltı –Akşam Yemeği)
Özel Tur Aracı İle Yolculuk
Zorunlu Paket Tur Seyahat Sigortası
İlk Gün Restoranda Serpme Kahvaltı
Profesyonel Rehberlik Hizmeti
Programdaki Çevre Gezileri
Milli Park – Otopark Ücretleri
Seyahat53 Komisyon İndirimleri
26 Yıllık Seyahat53 Güvence ve Tecrübesi

HARİÇ OLANLAR:


Şahsi Harcamalar
Otelde Minibar ve Diğer Ekstra Harcamalar
Müze Kart Geçmeyen Belediyelere
ya da Özel Müzelere Giriş Ücretleri
Öğle yemekleri
Sığacık Tekne Turu
Son Gün Akşam Yemeği
Dahil Olan Hizmetlerde Belirtilmeyen Tüm Harcamalar