UÇAK İLE

Uçaklı Van Kars Erzurum Turu

Uçaklı Van Kars Erzurum TuruUçaklı Van Kars Erzurum TuruUçaklı Van Kars Erzurum TuruUçaklı Van Kars Erzurum TuruUçaklı Van Kars Erzurum TuruUçaklı Van Kars Erzurum Turu


Van Kars Erzurum Turu ile, Çıldır Gölü'nden Ani Harabeleri'ne, Muradiye Şelalesi'nden Van Kalesi'ne kadar birbirinden farklı eşsiz doğal güzelliklerle birleşmiş zengin kültürü içeren bir yolculuk bu!

AKDAMAR ADASI – VAN - İSHAK PAŞA SARAYI –KARS - ANİ HARABELERİ - ERZURUM - ÇILDIR GÖLÜ

  • Gidiş-Dönüş THY Anadolu Jet Uçak Biletleri
  • Uçakta Kahvaltılık Atıştırmalık Sandviç – Meyve Suyu
  • İlk Gün Restoranda Van Kahvaltısı
  • Seyahat53 Komisyon İndirimleri
  • Kafkas Eğlencesi ve Aşık Atışması Gecesi
  • Akdamar Adası Tekne

Tarihler:


TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: ANKARA – AKDAMAR ADASI – VAN KALESİ – KEDİ EVİ – GÜMÜŞ ATÖLYESİ

Sabah erken saatte (buluşma saati tur tarihine yakın bir zamanda uçak saatine göre belirlenecektir, satış ofisimizden bilgi alabilirsiniz.) Sıhhiye Sezenler Sokak Atatürk Lisesi önünden Esenboğa Havalimanı’na hareket ediyoruz. THY Anadolu Jet ile Ankara- Van Ferit Melen Havalimanı uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. Havalimanı’na inişimizin ardından bizi bekleyen aracımızla buluşup gezimize başlıyoruz. İlk olarak meşhur Van kahvaltımızı alacağımız restoranımıza gidiyoruz. Kahvaltının ardından Gevaş’tan Akdamar Adası’na tekneyle geçiyor, Van Gölü’nün en büyük ikinci adasını ve günümüze ulaşan önemli tarihi eserlerden olan Akdamar Kilisesi’ni geziyoruz. Ardından Urartulardan günümüze miras kalmış bir yapıya sahip olan Van Kalesi’nin (Tuşpa Kalesi) eteklerine kadar giderek rehberimizden kale hakkında bilgi alıyoruz. Sonrasında Van Etnografya ve Arkeoloji Müzesi’ne giderek kale gezimizi taçlandırıyoruz. Van denildiğinde akla ilk gelen şey olan eşsiz güzellikteki Van Kedilerini yakından göreceğimiz Kedi Evi’ne gidiyoruz. Van kedileri koruma altında olduğundan Van dışına çıkartılması yasaklanmış durumda bu sebepten özel alanlarda yaşatılmaktadırlar. Bu özel alanlardan birisi olan Kedi Evi gezimiz sonrası Van’ın meşhur Urartu Gümüş sanatı olan Savat ve Arubani Sanatları hakkında bilgi almak üzere Gümüş Atölyelerine uğruyoruz. Burada alacağımız sunumun ardından alışveriş imkânı da buluyoruz. Alışverişimiz sonrası akşam yemeği ve konaklama için Van’daki otelimize gidiyoruz.

Ortalama KM: 40
KAHVALTI MENÜ: Serpme Meşhur Yöresel Van Kahvaltısı
ÖĞLE YEMEĞİ: Rehberimiz tarafından anlaşmalı restoranımıza yönlendirme yapılacaktır.Konaklama: Royal Palas Hotel vb.
2. Gün: MURADİYE ŞELALESİ- İSHAK PAŞA SARAYI –KARS- TUZLUCA MAĞARASI

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından Tendürek Dağları’nı aşıp Çaldıran Ovası üzerinden Muradiye’ye ulaşıyoruz. Etkileyici şelale manzaralarını fotoğrafladıktan sonra 5137 metrelik yüksekliğiyle ülkemizin en yüksek dağı olan Ağrı Dağı’nın muhteşem manzarasını gün boyu izleyeceğimiz yolculuğumuza başlıyoruz. Türkiye’nin en yüksek Dağı olan Ağrı Dağı eteğine kurulmuş Doğubayazıt’a ulaşıyoruz. Doğubayazıt’ta Türkiye’ nin tanıtım fotoğraflarında sıklıkla yer alan ve Ağrı Dağı manzarasına bakan İshak Paşa Sarayı’nı geziyoruz. İshak Paşa gezimizden sonra vereceğimiz öğle yemeği molası sonrası Kars’a hareket ediyoruz. Yolculuğumuz sonrası akşam yemeği ve konaklama için Kars’taki otelimize yerleşiyoruz.

Ortalama KM: 410
ÖĞLE YEMEĞİ: Meşhur Yöresel Abdigor Köfte ve Kavurma İçin Rehberimiz tarafından anlaşmalı restoranımıza yönlendirme yapılacaktır.Konaklama: Airport Arifoğlu Otel vb.
3. Gün: ANİ HARABELERİ-RUS YAPILARI-ÇILDIR GÖLÜ – KAFKAS GECESİ

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından Ermenistan sınırında yer alan ve Arpaçay’ın büyüleyici manzarasına ev sahipliği yapan Ani Harabeleri’ne ulaşıyoruz. Surlar, Aslanlı Kapı, Büyük Katedral, Resimli Kilise, Selçuklu Sarayı, Anadolu’da yapılan ilk cami olan Menuçehr Cami gibi önemli kalıntılar burada göreceğimiz tarihi eserlerden sadece birkaçı. Yapılan anlatımların ardından, Doğunun Efes’i olarak anılan Ani Harabeleri’nde son fotoğraflarımızı alıp öğle yemeği için Kars şehir merkezine dönüyoruz. Yemek molamız sonrasında Kars Kalesi,Taş Köprü, 12 Havariler Kilisesi (Kümbet Cami), Alexander Nevski Kilisesi (Fethiye Cami) gezilerimizin ardından2000 metrede buz tutmuş Çıldır Gölü’ne hareket ediyoruz. Yolumuz üzerinde bulunan peynirleri ile ünlü Yalınçayır köyünü panaromik olarak görüyoruz. Gerçek üstü izlenimi veren bu durağımızda yaklaşık 2000 metredeki buz tutmuş Çıldır Gölü yüzeyinde; kızakla kayan, cirit oynayan, faytona binen, ata binen veya balık tutan insanları fotoğrafladıktan sonra. Dileyen misafirlerimiz verilen serbest zamanda atlı kızak deneyimi yaşayabilirler. (Hava koşullarına göre gölün buz tutmaması durumunda atlı kızak gezisi yapılamayacaktır.) Ardından otelimize geçip akşam yemeğimizi alıyoruz. Yemekten sonra yöreye özgü Aşık Atışması ve Kafkas Gecesi Eğlencesini izlemeye gidiyoruz. Gece geç saatlerde otelimize dönüp konaklıyoruz.

Ortalama KM: 250
ÖĞLE YEMEĞİ: Meşhur Kaz Eti İçin Rehberimiz tarafından anlaşmalı restoranımıza yönlendirme yapılacaktır.Konaklama: Airport Arifoğlu Otel vb.
4. Gün: SARIKAMIŞ ŞEHİTLER ANITI- ERZURUM ÇİFTE MİNARELİ MEDRESE-ULU CAMI

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından güzergahımız üzerindeki Çoban Dede Köprüsü, Allahu Ekber Dağları Sarıkamış Şehitler Anıtı ziyaretlerimizin ardından Erzurum’a hareket ediyoruz. Sırasıyla Üç Kümbetler, Tarihi Erzurum Evleri, Çifte Minareli Medrese, Ulu Cami ve Yakutiye Medresesi'ni ziyaret ediyoruz. Öğle yemeği molamızın sonrasında 23 Temmuz 1919 yılında Erzurum Kongresi'nin yapıldığı Kongre Binası’nı gezip meşhur Cağ Kebabı öğle yemeği için serbest zamanın ardından Erzurum Havaalanı’na hareket ediyoruz. Akşam saatlerindeki THY Anadolu Jet Erzurum-Ankara uçağı ile uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. Esenboğa Havalimanı’nda bizi bekleyen transfer aracımızla Sezenler Sokak Atatürk Lisesi’ne transfer oluyoruz. Bir sonraki Seyahat53 turumuzda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Ortalama KM: 210
ÖĞLE YEMEĞİ: Meşhur Cağ Kebabı İçin Rehberimiz tarafından anlaşmalı restoranımıza yönlendirme yapılacaktır.Konaklama: DÖNÜŞ YOLCULUĞU

EK BİLGİLER

ÖZEL NOTLAR:

Turlarımız karayolu ile 1300 km mesafe kat eden bölgelere 28 kişi ve üzeri sayıyı geçmesi durumunda otobüs ile seyahat edecektir. Karayolu ile 1300 km ve altı bölgelere; 28-46 kişi aralığında (yol otobüse uygun olması şartı ile) otobüs,20-28 kişi aralığında (yol Midibüse uygun olması şartı ile) midibüs,10-19 kişi aralığında minibüs ile seyahat edecektir. Belirtilen sayıların oluşmaması durumunda, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Bu durumun tur hareket etmeden önce misafirlere mesaj, sms yada telefonla bilgisi verilir.

Hareket saati baz alınarak haftalık turlarımız için (5 gün ve üzeri konaklamalı) 5 gün, Yarı haftalık turlarımız için (3 veya 4 gece konaklamalı) 4 gün, Haftasonu turlarımız için (bir veya iki gece konaklamalı) 2 gün ve Günübirlik turlarımız için (konaklamasız) 18 saat önce misafirlere mesaj, sms yada telefon yoluyla iptal bilgisi verilir. İptal hesaplaması, turun hareket saati baz alınarak yapılır.

Araç yerleşme planında sağ, sol veya koridor, cam kenarı garantisi verilmez sadece koltuk numarası garantisi verilir.

Araç marka ve model belirtilmez. Acente gerektiğinde araç değişikliği yapabilir.

Turlarımız paket tur olup tur esnasında kullanılmayan ulaşım, transfer, konaklama, çevre gezileri, yemek vb. gibi hakların iadesi gerçekleştirilmez.

Fiyatlarımız kesin kayıt esnasında sabitlenir. Acentemiz, kesin tarihine kadar fiyatlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Turlarımızda kademeli fiyat uygulaması mevcuttur. Doluluk oranına göre fiyatlar değişmektedir.

Zorunlu Seyahat Sigortası; yasada belirtilen seyahat sigortası koşulları geçerlidir.

İptal Güvence Paketi; haftalık turlarda 144 saat önceden, yarı haftalık turlarda 96 saat önceden, hafta sonu turlarında 48 saat önceden misafir tarafından gerekçesiz yapılan iptallerde hiç kesinti yapılmadan ücretin tamamının iade edilmesini kapsar. Uçak ve trenli turlarda uçak, tren ücretleri iptal güvence paketi kapsamına girmez!

Otellerden ayrılış saatleri ve Tur Programında meydana gelebilecek değişiklikler Rehber tarafından ayarlanacaktır.

Tura katılan misafirlerimizin, kişisel sağlık sorunları (kronik hastalıklar vb.) gibi nedenlerden sürekli kullandıkları ilaçları ve sağlık raporlarını yanlarında bulundurmaları ve konuyla ilgili rehbere bilgi vermeleri önerilir. Tura çıkarken bölgenin coğrafi yapısına ve mevsime uygun kıyafetler seçilmelidir. (Spor ayakkabısı, güneş gözlüğü, yağmurluk, kalın bir hırka, sırt çantası) getirebilirsiniz.

Programda yazılı olan fakat resmî tatiller ve özel günler nedeniyle kapalı olan veya ani kapanma kararı alınan müze, ören yerleri vb. yerlerin ziyaret edilememesinden firmamız sorumlu değildir.

İlan edilen otellerin sezon içerisinde misafirler tarafından olumsuz geri dönüş alması durumunda otel değişikliği yapma hakkını Seyahat53 saklı tutar.

Mola yerleri yol güzergahındaki dinlenme tesisleri ya da benzinlikler olarak rehber tarafından belirlenir, bu tesislerdeki yoğunluk tadilat vb. gibi nedenlerle ortaya çıkan hizmet kalitesindeki aksaklıklardan firmamız sorumlu değildir.

Misafirlerimizin rehber tarafından belirlenen buluşma saati ve yerine geç kalmaları durumunda programın aksamaması adına rehber programa devam edecektir. Geç kalan misafirlerimizin ise, bir sonraki ziyaret noktasına kendi imkanları ile gidecekleri düşünülecektir.

Rehber gerekli gördüğü taktirde hava durumu, yol durumu vb. gibi nedenlerle programda gün içerisinde gezilecek noktaların sırasında veya günler arasında değişiklik yapabilir.

0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. Otellerde yapılacak 3 kişilik konaklamalarda her otelde 3 ayrı yatak verilememektedir. Genel olarak 3 kişilik odalarda 1 büyük yatak ve 1 ek yatak organize edilmektedir.

Turlarımızda koltuk oturma planlaması rezervasyon sırasına göre yapılmakta olup rotasyon (koltuk değişimi) uygulamamız bulunmamaktadır.

Trafik Kanunu gereğince araçta bulunulan tüm seyahat sürecinde emniyet kemeri takılması zorunlu olup, aksi haldeki durumlarda şirketimiz sorumlu değildir.

0-2 Yaş Çocuk ücretsizdir talep edilmemesi durumunda araçta koltuk verilmemektedir. 3-6 Yaş Çocuk için ödenen yalnız KOLTUK ücreti olup, tur aracı dışında diğer hizmetleri kapsamamaktadır. Çocuk yaşı indirimleri minimum 2 yetişkin yanında geçerlidir. 1 yetişkin yanında çocuk indirimi uygulanmamaktadır ve iki yetişkin olarak hesaplanmaktadır. Bildirilen çocuk yaşlarının doğruluğu ve yanlışlık durumunda oluşabilecek ücret farklılıkları misafirin sorumluluğundadır.

Grup İndirimleri Hakkında: Tur öncesi, tur kaydını yaptırmadan önce bir araya gelmiş ve tur kaydını toplu bir şekilde yaptırmaya gelen gruplarımız için geçerli olan indirim koşulları aşağıdaki gibidir: GÜNÜBİRLİK TURLARDA; ‘’16’’ Kişide ‘’1’’ Kişi, ‘’32’’ Kişide ‘’2’’ Kişi, 44 Kişide ‘’3’’ Kişi ÜCRETSİZ olarak katılım sağlayabilir. HAFTASONU ve HAFTALIK TURLARDA; ‘’22’’ Kişide ‘’1 Kişi’’, ‘’44’’ Kişide ‘’2’’ Kişi ÜCRETSİZ olarak katılım sağlayabilir. NOT: Tur hareket saatine kadar oluşturulmayan grup indirimleri geçersizdir.

3 Gece ve üzeri konaklamalı turlarımızda 18-65 yaş arası Müze Kartı olmayan misafirlerimize MÜZE KART otobüste hediye edilecektir.


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#85
LOKASYON:
Van (Ankara çıkışlı)
YEMEK:
4 Sabah, 3 Akşam, Kafkas Gecesinde İkramlar, Uçakta Atıştırmalık
ULAŞIM
Uçak   
BULUŞMA:
Uçak Saatine Göre Sabah Sezenler Sokak Atatürk Lisesi Önünde Buluşma
BİTİŞ:
Uçak Saatine Göre Akşam Sezenler Sokak Atatürk Lisesi Önünde Ayrılma
İPTAL POLİTİKASI:
1. Yurt içi turlarda (Uçaklı ve indirimli turlarda iade yapılmaz) tur başlangıç tarihinden en az 35 gün ve öncesinde müşteri gerekçe göstermeksizin turu iade ve iptal hakkına sahiptir. Son 34 günden sonraki iptallerde tur toplamının % 65’nı iade alabilir. Bu halde, acente tarafından kayıt evrakları müşteriden teslim alınarak ücreti kısmı iade edilir. Turun başlangıcına 20 gün ve daha az zaman kala müşteri turun iptal ve iadesini isteyemez. Buna rağmen Müşteri turun iptalini istediği takdirde, tur ücretinin tamamı müşteriden tahsil edilir. Kapalı gruplar için ayrıca ek sözleşme yapılır. (Bu madde İptal pirimi ödeyen misafirler için geçerli değildir. uçak ücreti iade edilmez )
2. Müşteri tarafından acenteye beyan edilen, sözleşme ve eklerinde yazılı telefon numaraları, elektronik posta adresleri ve ikamet adresleri, yasal bildirim adresleri olup bu numara ve adreslere yapılacak tüm bildirimler, reklam amaçlı da olabilir bu konularda müşterinin ve adına ürünü satın aldığı arkadaşının izni alınmış sayılarak usulüne uygun olarak yapılmış kabul edilecektir. Bu bildirimlerin, bilgi eksikliği veya adres değişikliği nedeniyle yapılamaması halinde dahi bildirim yapılmış kabul edilir.
3. Tur programı, sözleşmenin ayrılmaz bir parçası olup müşteri, tur programını imzalayarak kabul etmiş sayılır. Müşteri sözleşmeyi ve eklerini imzalayıp, tur bedelini veya ilk taksitini ödediği tarihte kesin kayıt yapmış kabul edilir. Taraflar, sözleşmeden doğan yükümlülüklerini gereği ifa edeceklerdir. Müşteri kendi adına kayıt ettirdiği kişilerin de sözleşmeye uyacaklarını taahhüt eder. Sözleşmede imzası bulunmayan ancak geziye katılan müşteriler, kendi adlarına görevlendirdikleri müşterinin işbu sözleşmeyi ve eklerini imzalamasıyla sözleşme hükümlerini kabul ve taahhüt etmiş sayılırlar. Müşteriler ve beraberlerindekiler, rehber talimatlarına, sözleşmeye ve eklerine uygun hareket etmeyi taahhüt ve kabul eder. Müşterilerin, Rehbere bildirimde bulunmadan ve yönlendirmelerine aykırı düşecek şekilde, bireysel olarak gruptan ayrılmaları, kısa bir süre için dahi olsa gruptan bağımsız hareket etmeleri sözleşmeye aykırı olup, bu halde müşterilerin uğrayabileceği zararlardan acente sorumlu değildir. Müşterilerin, tur esnasında uyumu ve diğer müşterilerin huzurunu bozacak davranışlar sergilemesi halinde bu durum bir tutanakla tespit edilir ve müşterinin tur ile ilişiği kesilerek, geziden ayrılması sağlanır. Bu halde, acentenin hiçbir bedel iade etme sorumluluğu bulunmamaktadır. Rehber, gezi esnasında, hava ve yol koşullarına göre tur programında, programda kullanılan ulaşım araçlarının türünde (örneğin deniz yerine kara ulaşım aracı tercih edilmesi vb. gibi) değişiklik yapabilir ya da Deniz Kara ve Hava araçları yol güzergâhını değiştirebilir. Hareket saatinde hazır bulunmayan, tur otobüsünü veya ara nakil vasıtalarını kaçıran müşteriden tur ücretinin tamamı tahsil edilir. Müşterilerin büyük ebatlı, kokan, akan, veya patlayıcı, yanıcı, diğer müşterileri rahatsız edici bagajları ve her türlü evcil hayvanı asla alınmaz. Kaydedilen müşteri sayısının, turun düzenlenmesi için gerekli müşteri sayısına ulaşmaması veya sözleşmenin hiç veya gereği gibi ifa edilememesinin tüketicinin kusuruna veya mücbir sebebe dayanması halinde bu durum acentenin haklı fesih sebebidir. Bu durumlardan acente sorumlu tutulamaz. Acentenin kusuru ile sorumluluğunu gerektiren hallerde Kütahya Çizelgesi Yönetmeliği uygulanır. Müşterilerin turlarda çekilen video-fotoğrafların gerek rehber gerek müşterilerin herhangi biri tarafından Acente ya verilmesi durumunda Acente herhangi bir reklam çalışmasında bu fotoğraf-videoyu kişilerden izinsiz istediği gibi tasarrufta bulunur.
4. Müşteri acentenin onayı olmadan seyahat hakkını üçüncü kişilere devredemez. Buna rağmen bir devir gerçekleştirilmesi halinde, acentenin devreden ve devralana karşı hiçbir sorumluluğu bulunmaz. Eğer acentenin onayı ile seyahat hakkı 3. Kişilere devredilirse, seyahat hakkını devralan kişi yeni sözleşme ile, sözleşme ve eklerindeki bütün şartları kabul etmiş sayılır. Bu halde, devredenle devralan acenteye karşı müştereken ve müteselsilden sorumlulardır.
5. Programda acente tarafından gezinin iptal şartları bellidir. Ayrıca turun gerçekleşeceği ülkede veya bölgede terör, sel, grev, olumsuz hava koşulları, savaş, terör olayı veya ihtimali, gibi mücbir sebepler ve/veya idari mercilerin tasarruflarının turun gerçekleşmesini imkânsız hale getirebilecek ve/veya programa bağlı kalınmasını engelleyecek olay ve kararların vuku bulması halinde acente, müşteri tarafından kendisine bildirilmiş olan iletişim ve tebligat adreslerine yapılacak bildirim ile müşteriyi haberdar ederek turu iptal, erteleme hakkını saklı tutar.
6. Otelde olağanüstü bir durumun gerçekleşmesi ve yaşanabilecek herhangi bir ciddi aksaklık halinde, acente programda yazılı olan oteli, aynı şartları haiz olan bir emsali ile değiştirme hakkına sahiptir. Müşterilerin önceden yaptırdıkları eşleşmelerden oda arkadaşlarıyla aralarındaki anlaşmazlıklardan acente maddi veya manevi sorumlu değildir.
7. Gezi esnasında yaşanabilecek tur, nakil ve ara nakil araçlarının karışacağı trafik kazaları dahil tüm kazalarda yaşanacak yaralanma, ölüm, kayıp eşya vs. hallerde maddi ve manevi tazminat yükümlülüğü taşıma şirketlerinin ve sigortaların sorumluluğundadır.
8. Turizm Bakanlığı belgeli veya belediye işletme ruhsatlı otellerden, restoranlardan, otobüs, tren,uçak, feribot gibi taşıyıcı şirketlerin ve diğer işletmelerin hatalı işletmelerinden, iptal ve gecikmelerden kaynaklanacak maddi-manevi tazminat taleplerinden bu işletmeler sorumlu olup, acentanın bu kapsamda müşteriye karşı sorumluluğu yoktur. Turlarda otel yönetimi tarafından oda belirlendiğinden, acenta yapılacak odalamalardan memnuniyetsizlik halinde sorumlu tutulamaz.
9. Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında geçerlidir. Otellerde 0-6 Yaş çocuklar için yatak verilmeyebilir. Triple odalarda 3. Yatak normal yatak konforunda olmayabilir. Otel duruma göre 3. Kişi için açılır-kapanır yatak yada çekyat verebilir.
10. Tur programlarında yazılı otellerde bölgede yaşanan yoğunluk durumunda aynı standartlarda olacak şekilde değişiklik yapılabilir. Otellerde odalamalar otel yetkilileri tarafından yapılmakta olup şirketimiz ve personeli ile ilgisi yoktur.
11. Turlarımız rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Paket turda kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. hakların iadesi yapılmaz.
12. Mucbir sebepler (hava muhalefeti, yol durumu, ziyaret yerlerindeki aşırı yoğunluk, her türlü olağanüstü durum vb. gibi) nedeniyle tur programında yazan yerlerin ziyaret edilememesinden şirketimiz sorumlu tutulamaz.
13. Uçaklı turlarımızda ekonomik sınıf kullanılır ve uçak ile ilgili durumlarda havayolu sözleşmesi geçerlidir. İptal Sigortası uçak ulaşımını kapsamamaktadır.
14. Turlarımızda kademeli fiyat politikası uygulanmaktadır. En düşük fiyat kategorisindeki fiyatlar ile turlar ilan edilir, satışlar arttıkça bir sonraki fiyat kategorisine geçilir.
15. 18 yaşını doldurmamış çocukların tura ebeveynlerinden bir yada ikisi ile tura katılmadığı durumlarda yanlarında muvaffakatname bulundurmaları gerekmektedir.
16. Vadeli ödemelerde, tahsilat makbuzunda yazılı vadelerde ödenmeyen taksitlere, gün hesabı yapılmaksızın her ay için % 2 gecikme faizi uygulanır. Taksitlerden birinin vadesinde ödenmemesi halinde, diğer tüm taksitler de muaccel olacaktır. Sözleşme bedelinin ödenmemesi halinde tahsili amacıyla yasal yollara başvurulacaktır. Sözleşme 16 madde ve iki nüsha olarak tanzim edilmiş olup, bir sureti müşteriye verilmiştir. İhtilaf vukuunda, TÜRSAB tahkim kurulu ile Ankara İcra Daireleri ve Mahkemeleri yetkilidir.

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın4 Gün

Lütfen önce tarih seçiniz

BİLGİ
İSTEYİNİZ

BİLGİ
İSTEYİNİZ

4 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.DAHİL OLANLAR:


Gidiş-Dönüş THY Anadolu Jet Uçak Biletleri
3 Gece YP Konaklama (Kahvaltı-Akşam Yemeği)
İlk Gün Restoranda Van Kahvaltısı
Zorunlu Paket Tur Seyahat Sigortası
Uçakta Kahvaltılık Atıştırmalık Sandviç – Meyve Suyu
Profesyonel Rehberlik Hizmeti
Programdaki Çevre Gezileri
Kafkas Eğlencesi ve Aşık Atışması Gecesi
Milli Park Girişleri
Otopark Ücretleri
Sezenler Sokak – Esenboğa Havalimanı Gidiş- Dönüş Transferleri
Akdamar Adası Tekne
Seyahat53 Komisyon İndirimleri
26 Yıllık Seyahat53 Tecrübe ve Güvencesi

HARİÇ OLANLAR:


Öğle Yemekleri
Minibar ve Otellerdeki Diğer Ekstra Harcamalar
Müze vb. Giriş Ücretleri
Dahil Olan Hizmetlerde Belirtilmeyen Tüm Harcamalar