Yılbaşı Uçaklı Kars Turu

Yılbaşı Uçaklı Kars TuruYılbaşı Uçaklı Kars TuruYılbaşı Uçaklı Kars Turu


Yeni Yıla Girmek İçin En Keyifli Adreslerden Birisi De Kars... Tüm Yılın Enerjisini Kışların Adeta Bir Şölen Gibi Geçtiği Doğa Manzaralarına Sahip Kışın En Çok Yakıştığı Şehirlerimizden Olan Kars'ta Atıyoruz. Tabii ki bu güzelliklere tebessüm ve muhabbet katmayı da unutmuyoruz...

  • Meşhur Van Kahvaltısı Dahil
  • Gidiş-Dönüş THY Uçak Biletleri Dahil
  • Sezenler Sok – Esenboğa Havalimanı Gidiş- Dönüş Transferleri
  • Uçakta Kahvaltılık Atıştırmalık Sandviç – Meyve Suyu
  • Müze Kart Hediye!
  • Seyahat53 Komisyon İndirimleri
Kaz Eti ve Çıldır Gölü Balıklarının Tadına Doyamayacağınız Bölgede En Güzel Kış Keyfi Sizi Bekliyor...
(Van Başlangıç- Erzurum Bitiş)

Tarihler:
30 Aralık - 01 Ocak

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: VAN – MURADİYE ŞELALESİ- İSHAK PAŞA SARAYI –TUZLUCA MAĞARASI-KARS

Sabah erken saatte (buluşma saati tur tarihine yakın bir zamanda uçak saatine göre belirlenecektir, satış ofisimizden bilgi alabilirsiniz.) Sıhhiye Sezenler Sokak Atatürk Lisesi önünden Esenboğa Havalimanı’na hareket ediyoruz. THY Anadolu Jet ile Ankara- Van Ferit Melen Havalimanı uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. Van Havalimanı’na inişimizin ardından bizi bekleyen aracımızla buluşup gezimize başlıyoruz. İlk olarak Meşhur Van Kahvaltımızı alacağımız restoranımıza gidiyoruz. Kahvaltının ardından Tendürek Dağları’nı aşıp Çaldıran Ovası üzerinden Muradiye’ye ulaşıyoruz. Etkileyici şelale manzaralarını fotoğrafladıktan sonra 5137 metrelik yüksekliğiyle ülkemizin en yüksek dağı olan Ağrı Dağı’nın muhteşem manzarasını gün boyu izleyeceğimiz yolculuğumuza başlıyoruz. Türkiye’nin en yüksek Dağı olan Ağrı Dağı eteğine kurulmuş Doğubayazıt’a ulaşıyoruz. Doğubayazıt’ta Türkiye’ nin tanıtım fotoğraflarında sıklıkla yer alan ve Ağrı Dağı manzarasına bakan İshak Paşa Sarayı’nı geziyoruz. İshak Paşa gezimizden sonra vereceğimiz öğle yemeği molası sonrası yolumuz üzerinde Iğdır’a ulaşıyoruz. Türkiye’nin en büyük Tuz Terapi Merkezi olarak geçen ve Türkiye’nin 100 yıllık tuz ihtiyacını tek başına karşılayabilme kapasitesine sahip olan Tuzluca Tuz Mağaraları’nı geziyoruz. Kars’a hareket ediyoruz. Keyifli manzaralar eşliğinde geçen yolculuğumuz sonrası akşam yemeği ve konaklama için Kars’taki otelimize yerleşiyoruz.

Ortalama KM: 410
KAHVALTI MENÜ: Serpme Meşhur Yöresel Van Kahvaltısı
ÖĞLE YEMEĞİ: Meşhur Yöresel Abdigor Köfte Ve Kavurma İçin İçin Rehberimiz tarafından anlaşmalı restoranımıza yönlendirme yapılacaktır.
dolarKonaklama: Airport Arifoğlu Otel vb.
2. Gün: ANİ -ÇILDIR GÖLÜ-KIZAKLARLA BUZ ÜSTÜNDE GEZİ -KAFKAS GECESİ

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında Ani Harabeleri’ne hareket ediyoruz. Ermenistan sınırımızı çizen Arpaçay’ının dibinde bulunan; Ermeni ve Selçuklu kültürüne ait anıtsal yapılarıyla ünlü kentte; Ani Katedrali, Surp Kirkor ve Surp Pirgiç (Keveli Kilise) Kiliselerini, Türklerin Anadolu'ya girdikten sonra yapılan ilk cami olan Menücehr Camini ve Kervansarayı’nı geziyoruz. Açık bir havaya denk gelirsek efsanevi Ağrı Dağı'nı da görebiliriz. Antik şehir gezimizden sonra 2000 metrede buz tutmuş Çıldır Gölü’ne hareket ediyoruz. Yolumuz üzerinde bulunan peynirleri ile ünlü Yalınçayır köyünü panaromik olarak görüyoruz. Öğle yemeğinde gölden çıkan Sarı Balığı tattıktan sonra gölde atlı kızaklarla gezinti yapabilirsiniz. (Hava koşullarına göre gölün buz tutmaması durumunda atlı kızak gezisi yapılamayacaktır.) Gerçek üstü izlenimi veren bu durağımızda yaklaşık 2000 metredeki buz tutmuş Çıldır Gölü yüzeyinde; kızakla kayan, cirit oynayan, faytona binen, ata binen veya balık tutan insanları fotoğrafladıktan sonra akşam yemeği ve konaklama için otelimize hareket ediyoruz. Ardından otelimize geçip Yılbaşı Özel Yemekli Kafkas Gecesi Eğlencesi’ne katılmak isteyen misafirlerimizle gece için hazırlanıyoruz. Dışarıda yemek ve eğlenceye katılmayan misafirlerimiz otelde extra olarak yemek alabilirler. Aşık Atışmaları, akordeon eşliğinde yöresel müzik ve canlı müzik dinletileri ile Kafkas Dans Gösterisi izleyebileceğimiz bir mekânda Kars Kültürü’nü yaşayarak yeni yıla merhaba diyoruz. Eğlenceye katılan misafirlerimizle gece geç saatlerde otelimize dönüp konaklıyoruz.

Ortalama KM: 250
ÖĞLE YEMEĞİ: Meşhur Göl Balığı İçin Rehberimiz tarafından anlaşmalı restoranımıza yönlendirme yapılacaktır.Konaklama: Airport Arifoğlu Otel vb.
3. Gün: KARS ŞEHİR GEZİSİ-RUS TAŞ YAPILARI -TARİHİ SOKAKLAR- SARIKAMIŞ

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Kars Kalesi, Taş Köprü, Kars Savaş Tarihi Müzesi ve Alexander Nevski Kilisesi(Fethiye Cami)’nin rehberimiz eşliğinde Kale çevresinde gezeceğimiz tarihi yapılardan bazıları Harakani Cami, Havariler Kilisesi (Kümbet Cami), tarihi Osmanlı Hamamları, zamanının en önemli yapılarını barındıran Ordu Caddesi,Demir Köprü, Gazi Muhtar Evi şeklinde olacaktır. Kars’ın geniş ve planlı sokaklarında yürüyerek yapacağımız gezimizde Rus Dönemi taş yapılarından Vali Konağı, PTT Binası, Ortodoks Kilisesi (Merkez Cami), Demir Köprü, İsmet Paşa İlköğretim Okulu, Hekim Evi (Opera Binası), Fevzi Paşa İlköğretim Okulu’nu panoramik olarak görüp fotoğrafladıktan sonra yöresel yemekleri tadabileceğimiz restoranlarda öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Yemekten sonra Sarıkamış’a hareket ediyoruz. Sarıkamış Şehitleri Anıtı ziyaretimizi yaptıktan sonra Katerina Köşkü (Hava şartlarına göre panoramik ziyaret), Ruslardan kalma kilise, tarihi evler ve askeri binaları gördükten sonra ,sarıçam ormanlarının harika manzarası eşliğinde Kayak Merkezi’ne gidiyor ve burada bir süre serbest zaman veriyoruz. Dileyenler telesiyej ile 1. Zirveye doğru çıkabilir ve sıcak bir şeyler içebilirler. Sarıkamış gezimizin ardından Erzurum Havaalanı’na hareket edip akşam saatlerindeki uçağımız ile Ankara’ya dönüyoruz. Esenboğa Havalimanı’nda bizi bekleyen transfer aracımızla Sezenler Sokak Atatürk Lisesi’ne transfer oluyoruz. Bir sonraki Seyahat53 turumuzda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Ortalama KM: 210
ÖĞLE YEMEĞİ: Meşhur Kaz Eti İçin Rehberimiz tarafından anlaşmalı restoranımıza yönlendirme yapılacaktır.Konaklama: DÖNÜŞ YOLCULUĞU

EK BİLGİLER

ÖZEL NOTLAR

Turlarımız karayolu ile 1300 km mesafe kat eden bölgelere 28 kişi ve üzeri sayıyı geçmesi durumunda otobüs ile seyahat edecektir.Karayolu ile 1300 km ve altı bölgelere; 28-46 kişi aralığında (yol otobüse uygun olması şartı ile) otobüs,20-28 kişi aralığında (yol Midibüse uygun olması şartı ile) midibüs,10-19 kişi aralığında minibüs ile seyahat edecektir. Belirtilen sayıların oluşmaması durumunda ,acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Bu durumun tur hareket etmeden önce misafirlere mesaj, sms yada telefonla bilgisi verilir.

Hareket saati baz alınarak haftalık turlarımız için (5 gün ve üzeri konaklamalı) 5 gün, Yarı haftalık turlarımız için (3 veya 4 gece konaklamalı) 4 gün, Haftasonu turlarımız için (bir veya iki gece konaklamalı) 2 gün ve Günübirlik turlarımız için (konaklamasız) 18 saat önce misafirlere mesaj, sms yada telefon yoluyla iptal bilgisi verilir. İptal hesaplaması, turun hareket saati baz alınarak yapılır.

Araç yerleşme planında sağ, sol veya koridor, cam kenarı garantisi verilmez sadece koltuk numarası garantisi verilir.

Araç marka ve model belirtilmez. Acente gerektiğinde araç değişikliği yapabilir.

Turlarımız paket tur olup tur esnasında kullanılmayan ulaşım, transfer, konaklama, çevre gezileri, yemek vb. gibi hakların iadesi gerçekleştirilmez.

Fiyatlarımız kesin kayıt esnasında sabitlenir. Acentemiz, kesin tarihine kadar fiyatlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Turlarımızda kademeli fiyat uygulaması mevcuttur. Doluluk oranına göre fiyatlar değişmektedir.

Zorunlu Seyahat Sigortası; yasada belirtilen seyahat sigortası koşulları geçerlidir.

İptal Güvence Paketi; haftalık veya yarı haftalık turlarda 3. Ayın 30’una kadar yapılan rezervasyonlarda 144 saat önceden misafir tarafından gerekçesiz yapılan iptallerde hiç kesinti yapılmadan ücretin tamamının iade edilmesini kapsar.

Otellerden ayrılış saatleri ve Tur Programında meydana gelebilecek değişiklikler Rehber tarafından ayarlanacaktır.

Tura katılan misafirlerimizin, kişisel sağlık sorunları (kronik hastalıklar vb.) gibi nedenlerden sürekli kullandıkları ilaçları ve sağlık raporlarını yanlarında bulundurmaları ve konuyla ilgili rehbere bilgi vermeleri önerilir. Tura çıkarken bölgenin coğrafi yapısına ve mevsime uygun kıyafetler seçilmelidir. (Spor ayakkabısı, güneş gözlüğü, yağmurluk, kalın bir hırka, sırt çantası) getirebilirsiniz.

Programda yazılı olan fakat resmi tatiller ve özel günler nedeniyle kapalı olan veya ani kapanma kararı alınan müze, ören yerleri vb. yerlerin ziyaret edilememesinden firmamız sorumlu değildir.

Mola yerleri yol güzergahındaki dinlenme tesisleri ya da benzinlikler olarak rehber tarafından belirlenir, bu tesislerdeki yoğunluk tadilat vb. gibi nedenlerle ortaya çıkan hizmet kalitesindeki aksaklıklardan firmamız sorumlu değildir.

Misafirlerimizin rehber tarafından belirlenen buluşma saati ve yerine geç kalmaları durumunda programın aksamaması adına rehber programa devam edecektir. Geç kalan misafirlerimizin ise, bir sonraki ziyaret noktasına kendi imkanları ile gidecekleri düşünülecektir.

Rehber gerekli gördüğü taktirde hava durumu, yol durumu vb. gibi nedenlerle programda gün içerisinde gezilecek noktaların sırasında veya günler arasında değişiklik yapabilir.

0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. Otellerde yapılacak 3 kişilik konaklamalarda her otelde 3 ayrı yatak verilememektedir. Genel olarak 3 kişilik odalarda 1 büyük yatak ve 1 ek yatak organize edilmektedir.

Turlarımızda koltuk oturma planlaması rezervasyon sırasına göre yapılmakta olup rotasyon (koltuk değişimi) uygulamamız bulunmamaktadır.

Trafik Kanunu gereğince araçta bulunulan tüm seyahat sürecinde emniyet kemeri takılması zorunlu olup, aksi haldeki durumlarda şirketimiz sorumlu değildir.

0-2 Yaş Çocuk ücretsizdir talep edilmemesi durumunda araçta koltuk verilmemektedir. 3-6 Yaş Çocuk için ödenen yalnız KOLTUK ücreti olup, tur aracı dışında diğer hizmetleri kapsamamaktadır. Çocuk yaşı indirimleri minimum 2 yetişkin yanında geçerlidir. 1 yetişkin yanında çocuk indirimi uygulanmamaktadır ve iki yetişkin olarak hesaplanmaktadır. Bildirilen çocuk yaşlarının doğruluğu ve yanlışlık durumunda oluşabilecek ücret farklılıkları misafirin sorumluluğundadır.

Grup İndirimleri Hakkında: Tur öncesi, tur kaydını yaptırmadan önce bir araya gelmiş ve tur kaydını toplu bir şekilde yaptırmaya gelen gruplarımız için geçerli olan indirim koşulları aşağıdaki gibidir: GÜNÜBİRLİK TURLARDA; ‘’16’’ Kişide ‘’1’’ Kişi, ‘’32’’ Kişide ‘’2’’ Kişi, 44 Kişide ‘’3’’ Kişi ÜCRETSİZ olarak katılım sağlayabilir. HAFTASONU ve HAFTALIK TURLARDA; ‘’22’’ Kişide ‘’1 Kişi’’, ‘’44’’ Kişide ‘’2’’ Kişi ÜCRETSİZ olarak katılım sağlayabilir. NOT: Tur hareket saatine kadar oluşturulmayan grup indirimleri geçersizdir.

3 Gece ve üzeri konaklamalı turlarımızda 18-65 yaş arası Müze Kartı olmayan misafirlerimize MÜZE KART otobüste dağıtılarak hediye edilecektir.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#81
LOKASYON:
Kars (Ankara çıkışlı)
YEMEK:
3 Sabah, 2 Akşam
ULAŞIM
Uçak   
BULUŞMA:
Uçak Saatine Göre Sabah Sezenler Sokak Atatürk Lisesi Önünde Buluşma
BİTİŞ:
Uçak Saatine Göre Akşam Sezenler Sokak Atatürk Lisesi Önünde Ayrılma
İPTAL POLİTİKASI:
1. Yurt içi turlarda (Uçaklı ve indirimli turlarda iade yapılmaz) tur başlangıç tarihinden en az 35 gün ve öncesinde müşteri gerekçe göstermeksizin turu iade ve iptal hakkına sahiptir. Son 34 günden sonraki iptallerde tur toplamının % 65’nı iade alabilir. Bu halde, acente tarafından kayıt evrakları müşteriden teslim alınarak ücreti kısmı iade edilir. Turun başlangıcına 20 gün ve daha az zaman kala müşteri turun iptal ve iadesini isteyemez. Buna rağmen Müşteri turun iptalini istediği takdirde, tur ücretinin tamamı müşteriden tahsil edilir. Kapalı gruplar için ayrıca ek sözleşme yapılır. (Bu madde İptal pirimi ödeyen misafirler için geçerli değildir. uçak ücreti iade edilmez )
2. Müşteri tarafından acenteye beyan edilen, sözleşme ve eklerinde yazılı telefon numaraları, elektronik posta adresleri ve ikamet adresleri, yasal bildirim adresleri olup bu numara ve adreslere yapılacak tüm bildirimler, reklam amaçlı da olabilir bu konularda müşterinin ve adına ürünü satın aldığı arkadaşının izni alınmış sayılarak usulüne uygun olarak yapılmış kabul edilecektir. Bu bildirimlerin, bilgi eksikliği veya adres değişikliği nedeniyle yapılamaması halinde dahi bildirim yapılmış kabul edilir.
3. Tur programı, sözleşmenin ayrılmaz bir parçası olup müşteri, tur programını imzalayarak kabul etmiş sayılır. Müşteri sözleşmeyi ve eklerini imzalayıp, tur bedelini veya ilk taksitini ödediği tarihte kesin kayıt yapmış kabul edilir. Taraflar, sözleşmeden doğan yükümlülüklerini gereği ifa edeceklerdir. Müşteri kendi adına kayıt ettirdiği kişilerin de sözleşmeye uyacaklarını taahhüt eder. Sözleşmede imzası bulunmayan ancak geziye katılan müşteriler, kendi adlarına görevlendirdikleri müşterinin işbu sözleşmeyi ve eklerini imzalamasıyla sözleşme hükümlerini kabul ve taahhüt etmiş sayılırlar. Müşteriler ve beraberlerindekiler, rehber talimatlarına, sözleşmeye ve eklerine uygun hareket etmeyi taahhüt ve kabul eder. Müşterilerin, Rehbere bildirimde bulunmadan ve yönlendirmelerine aykırı düşecek şekilde, bireysel olarak gruptan ayrılmaları, kısa bir süre için dahi olsa gruptan bağımsız hareket etmeleri sözleşmeye aykırı olup, bu halde müşterilerin uğrayabileceği zararlardan acente sorumlu değildir. Müşterilerin, tur esnasında uyumu ve diğer müşterilerin huzurunu bozacak davranışlar sergilemesi halinde bu durum bir tutanakla tespit edilir ve müşterinin tur ile ilişiği kesilerek, geziden ayrılması sağlanır. Bu halde, acentenin hiçbir bedel iade etme sorumluluğu bulunmamaktadır. Rehber, gezi esnasında, hava ve yol koşullarına göre tur programında, programda kullanılan ulaşım araçlarının türünde (örneğin deniz yerine kara ulaşım aracı tercih edilmesi vb. gibi) değişiklik yapabilir ya da Deniz Kara ve Hava araçları yol güzergâhını değiştirebilir. Hareket saatinde hazır bulunmayan, tur otobüsünü veya ara nakil vasıtalarını kaçıran müşteriden tur ücretinin tamamı tahsil edilir. Müşterilerin büyük ebatlı, kokan, akan, veya patlayıcı, yanıcı, diğer müşterileri rahatsız edici bagajları ve her türlü evcil hayvanı asla alınmaz. Kaydedilen müşteri sayısının, turun düzenlenmesi için gerekli müşteri sayısına ulaşmaması veya sözleşmenin hiç veya gereği gibi ifa edilememesinin tüketicinin kusuruna veya mücbir sebebe dayanması halinde bu durum acentenin haklı fesih sebebidir. Bu durumlardan acente sorumlu tutulamaz. Acentenin kusuru ile sorumluluğunu gerektiren hallerde Kütahya Çizelgesi Yönetmeliği uygulanır. Müşterilerin turlarda çekilen video-fotoğrafların gerek rehber gerek müşterilerin herhangi biri tarafından Acente ya verilmesi durumunda Acente herhangi bir reklam çalışmasında bu fotoğraf-videoyu kişilerden izinsiz istediği gibi tasarrufta bulunur.
4. Müşteri acentenin onayı olmadan seyahat hakkını üçüncü kişilere devredemez. Buna rağmen bir devir gerçekleştirilmesi halinde, acentenin devreden ve devralana karşı hiçbir sorumluluğu bulunmaz. Eğer acentenin onayı ile seyahat hakkı 3. Kişilere devredilirse, seyahat hakkını devralan kişi yeni sözleşme ile, sözleşme ve eklerindeki bütün şartları kabul etmiş sayılır. Bu halde, devredenle devralan acenteye karşı müştereken ve müteselsilden sorumlulardır.
5. Programda acente tarafından gezinin iptal şartları bellidir. Ayrıca turun gerçekleşeceği ülkede veya bölgede terör, sel, grev, olumsuz hava koşulları, savaş, terör olayı veya ihtimali, gibi mücbir sebepler ve/veya idari mercilerin tasarruflarının turun gerçekleşmesini imkânsız hale getirebilecek ve/veya programa bağlı kalınmasını engelleyecek olay ve kararların vuku bulması halinde acente, müşteri tarafından kendisine bildirilmiş olan iletişim ve tebligat adreslerine yapılacak bildirim ile müşteriyi haberdar ederek turu iptal, erteleme hakkını saklı tutar.
6. Otelde olağanüstü bir durumun gerçekleşmesi ve yaşanabilecek herhangi bir ciddi aksaklık halinde, acente programda yazılı olan oteli, aynı şartları haiz olan bir emsali ile değiştirme hakkına sahiptir. Müşterilerin önceden yaptırdıkları eşleşmelerden oda arkadaşlarıyla aralarındaki anlaşmazlıklardan acente maddi veya manevi sorumlu değildir.
7. Gezi esnasında yaşanabilecek tur, nakil ve ara nakil araçlarının karışacağı trafik kazaları dahil tüm kazalarda yaşanacak yaralanma, ölüm, kayıp eşya vs. hallerde maddi ve manevi tazminat yükümlülüğü taşıma şirketlerinin ve sigortaların sorumluluğundadır.
8. Turizm Bakanlığı belgeli veya belediye işletme ruhsatlı otellerden, restoranlardan, otobüs, tren,uçak, feribot gibi taşıyıcı şirketlerin ve diğer işletmelerin hatalı işletmelerinden, iptal ve gecikmelerden kaynaklanacak maddi-manevi tazminat taleplerinden bu işletmeler sorumlu olup, acentanın bu kapsamda müşteriye karşı sorumluluğu yoktur. Turlarda otel yönetimi tarafından oda belirlendiğinden, acenta yapılacak odalamalardan memnuniyetsizlik halinde sorumlu tutulamaz.
9. Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında geçerlidir. Otellerde 0-6 Yaş çocuklar için yatak verilmeyebilir. Triple odalarda 3. Yatak normal yatak konforunda olmayabilir. Otel duruma göre 3. Kişi için açılır-kapanır yatak yada çekyat verebilir.
10. Tur programlarında yazılı otellerde bölgede yaşanan yoğunluk durumunda aynı standartlarda olacak şekilde değişiklik yapılabilir. Otellerde odalamalar otel yetkilileri tarafından yapılmakta olup şirketimiz ve personeli ile ilgisi yoktur.
11. Turlarımız rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Paket turda kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. hakların iadesi yapılmaz.
12. Mucbir sebepler (hava muhalefeti, yol durumu, ziyaret yerlerindeki aşırı yoğunluk, her türlü olağanüstü durum vb. gibi) nedeniyle tur programında yazan yerlerin ziyaret edilememesinden şirketimiz sorumlu tutulamaz.
13. Uçaklı turlarımızda ekonomik sınıf kullanılır ve uçak ile ilgili durumlarda havayolu sözleşmesi geçerlidir. İptal Sigortası uçak ulaşımını kapsamamaktadır.
14. Turlarımızda kademeli fiyat politikası uygulanmaktadır. En düşük fiyat kategorisindeki fiyatlar ile turlar ilan edilir, satışlar arttıkça bir sonraki fiyat kategorisine geçilir.
15. 18 yaşını doldurmamış çocukların tura ebeveynlerinden bir yada ikisi ile tura katılmadığı durumlarda yanlarında muvaffakatname bulundurmaları gerekmektedir.
16. Vadeli ödemelerde, tahsilat makbuzunda yazılı vadelerde ödenmeyen taksitlere, gün hesabı yapılmaksızın her ay için % 2 gecikme faizi uygulanır. Taksitlerden birinin vadesinde ödenmemesi halinde, diğer tüm taksitler de muaccel olacaktır. Sözleşme bedelinin ödenmemesi halinde tahsili amacıyla yasal yollara başvurulacaktır. Sözleşme 16 madde ve iki nüsha olarak tanzim edilmiş olup, bir sureti müşteriye verilmiştir. İhtilaf vukuunda, TÜRSAB tahkim kurulu ile Ankara İcra Daireleri ve Mahkemeleri yetkilidir.
17. İptal Güvence Paketi; haftalık haftalık turlarda 144 saat önceden, yarı haftalık turlarda 96 saat önceden,
hafta sonu turlarında 48 saat önceden misafir tarafından gerekçesiz yapılan iptallerde hiç kesinti
yapılmadan ücretin tamamının iade edilmesini kapsar.

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın3 Gün

Lütfen önce tarih seçiniz

BİLGİ
İSTEYİNİZ

BİLGİ
İSTEYİNİZ

3 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.DAHİL OLANLAR:


Gidiş-Dönüş THY Uçak Biletleri
1 Gece YP Konaklama (Kahvaltı-Akşam Yemeği)
1 Gece Oda- Kahvaltı Konaklama
İlk Gün Restoranda Yöresel Kahvaltı
Zorunlu Paket Tur Seyahat Sigortası
Uçakta Kahvaltılık Atıştırmalık Sandviç – Meyve Suyu
Profesyonel Rehberlik Hizmeti
Programdaki Çevre Gezileri
Yılbaşına Özel Müze Kart Hediye
Milli Park Girişleri
Otopark Ücretleri
Sezenler Sokak – Esenboğa Havalimanı Gidiş- Dönüş Transferleri
Seyahat53 Komisyon İndirimleri
26 Yıllık Seyahat53 Tecrübe ve Güvencesi

HARİÇ OLANLAR:


Öğle Yemekleri
Şahsi Harcamalar
Minibar ve Otellerdeki Diğer Ekstra Harcamalar
Yemekli Kafkas Yılbaşı Özel Eğlencesi
Müze Kart Geçmeyen Özel Müze Giriş Ücretleri
Dahil Olan Hizmetlerde Belirtilmeyen Tüm Harcamalar