Bilmeniz Gerekenler


Merhaba Değerli Misafirimiz;

Seyahat53 Turizm olarak sizleri kültür programları alırken bazı konularda bilgilendirmek isteriz. Çünkü Seyahat53 misafirleri, 27 yıldır sizlerle süren bağını, sunmuş olduğu şeffaflığa borçludur. Gelin bunlar nelerdir beraber göz atalım;

  • Bir tur satın alırken; dahil olan hizmetler, oteller, nerede yemek alındığı, extra tur olup olmadığı, sizin üzerinizden komisyon alınıp alınmadığı bilgilerine ulaşmak en sağlıklı seyahat olacaktır.
  • Birçok firma fiyatı daha düşük tutabilmek için programda gidilecek yerler içerisinde bulunmasına rağmen; Ayder Yaylası, Zilkale, Palovit Şelalesi, Batum, Karagöl, Nemrut Dağı,.... gibi noktalara ulaşımınızda, sizden tur esnasında extra ücret talep eder. Dolayısıyla, ücreti öderseniz Ayder Yaylasını görebilirsiniz :)
  • Çoğu firma sizin yapmış olduğunuz alışverişlerden(çay, bıçak, rize bezi, fındık, zipline, transferler, yemek,...) sizden habersiz komisyon alır. Yani 50tl olan ürünü size tur esnasında 150tl üzerinden satar, aradaki farkı ise kendi bünyesine koyar. Ve sizin bundan haberiniz olmaz. Bizde ise size alışverişlerinizde kaşeli imzalı indirim olarak yansıtılan belgeler verilir, gönül rahatlığı ile alış verişinizi yapabilirsiniz :)
  • Karadeniz turlarında öğle yemeği çoğunlukla fiyata dahil tutulmamaktadır. Fakat Seyahat 53 sizin için bölgenin en seçkin mekanlarında yöresel öğle yemeğini ücretsiz olarak sizlere sunmaktadır. Eğer öğle yemeği fiyata dahil olmazsa bu sizin için bölgede epey tuzlu olacaktır :)

Değerli misafirlerimiz; unutmamalıyız ki ucuz bir hizmetle kaliteli bir tatil yaşanmaz. İyi hizmetler her zaman daha pahalıdır. Tıpkı bazı anların parayla ölçülemeyeceği gibi...