KVKK Aydınlatma Metni


Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi hakkında bilgilendirme; Seyahat53 Turizm tarafından yönetilmekte olan seyahat53.com adresinde yer alan internet sitesinin kullanımı sırasında elde edilen bilgilerin kişisel verilerin kullanımına ilişkin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Kanunun maddesi gereğince getirilen aydınlatma yükümlülüğüne Seyahat Turizm İNŞ.GID.REK.TAŞ.SAN.ve TİC.LTD.ŞTİ olarak tamamen uygunluk göstermekteyiz.

Ayrıca; Kişisel bilgiler , sadece seyahat53.com'u kullanabilme amacı doğrultusunda ya da Seyahat53 Turizm olarak sizinle iletişime geçilmesi için kullanılır. Türkiye Cumhuriyeti yasaları tarafından mecbur tutulan durumlar hariç, kişisel bilgiler üçüncü şahıslar ile izniniz olmadan kesinlikle paylaşılmaz.

SEYAHAT53 TURİZM; 1618 Sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu, Paket Tur Sözleşme Yönetmeliğindeki 21. Madde olan ''(Seyahat Acentaları müşterilerinin isim ve adreslerini ve gezileri ile ilgili kişisel hususları gizli tutarlar. Bu hususlarda ilgili kanun hükümleri saklıdır)'' maddesini uygulamaktadır.

Ayrıca; www.seyahat53.com sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları SEYAHAT 53 Turizm'e aittir. Basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz veya kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından SEYAHAT 53 Turizm sorumlu tutulamaz.