Tur Hakkında


KÜLTÜR TURLARI

Seyahat53 Turizm olarak, sizlere Akdeniz’den Ege’ye, Karadeniz’den Güneydoğu’ya farklı bölgelerin kültürlerini tanıtmak , o bölgelerin lezzetlerini birlikte tadıp en güzel otellerde ferah ve güven içerisinde kalmak, kokartlı rehberlerimizle bölgenin tarihini dokusunu anlatmak ve aile sıcaklığını hissettirmek kendimize görev edindiğimiz amaçlarımızdan sadece birkaçı... Aramıza katılan her yeni misafirlerimizle ailemiz her geçen gün daha da büyümektedir.

KARADENİZ TURLARI HAKKINDA

Karadeniz'in mavi fonunda, yeşilin her tonu gözlerinizin önüne serilir. Yeşil ve Mavi'nin kardeşliği bölge insanının misafirperverliğine yansır. Temiz havası, yöresel lezzetleri ile şehir yaşamından kısa süre de olsa kaçmanıza ve hafızanızda görsel bir şölen kalmasına vesile olmak istedik. Seyahat53 Turizm olarak sizleri yeşil ve mavinin en güzel tonunda buluşturmaya, Sinop’tan Samsun’a , Ordu’dan Giresun’a, muhlamasıyla, yaylalarıyla, fırtına deresinin hırçın sularıyla, heyecanı doruklarda yaşayacağınız rafting ve zipline keyfiyle buluşturmaya devam etmekteyiz. Karadeniz'de aklınızı bırakmaya hazır olun..

Doğal Karadeniz Turumuzla hem şehir merkezlerini, hem yaylalarını görebileceğiniz Karadeniz tarihini, kültürünü yaşamanızı, Endemik Karadeniz Turumuzla kendinizi bulutların üzerinde hissedeceğiniz en güzel yaylalara şahitlik edip en güzel yayla otellerinde konaklamanızı, Kısa Karadeniz Turumuzla vakit bulamayan ama gitmek de isteyen misafirlerimize Karadeniz’in tertemiz havasını soluyup bir nefes alabilmesini amaçladık. Bugüne kadar olduğu gibi en özel şekilde en uygun fiyatlı ve güvenilir bir seyahati sizlere yaşatmaya bu senede hazırız.

DOĞU-GAP TURLARI HAKKINDA

Seyahat53 Turizm’den Ankara çıkışlı Güney Doğu Anadolu Gün Batımı Turu; Kahramanmaraş’tan Mardin’e , peygamberler şehri olan Şanlıurfa’ya ,Harran’a , Midyat’a, tarihin sıfır noktası olan Göbeklitepe’ye gidip Nemrut Dağı’nda gün batımını izleyip tarihin dokusunu iliklerinize kadar yaşayacak farklı duyguları bizimle birlikte paylaşacaksınız.

Doğu Anadolu Turumuzla, Sırtında yitip gitmiş yüzlerce medeniyetin kalıntısını taşıyan bu güzel toprakların zengin kültürünü, tarihini tanırken birbirinden lezzetli yemeklerin tadına bakma fırsatını bulabileceksiniz. Bu fantastik yolculuğa hepinizi bekliyoruz.

EGE-AKDENİZ TURLARI HAKKINDA

Ankara çıkışlı Ege-Akdeniz turlarımız tüm gün tesiste kapalı kalmadan yaz tatili hedefleyen konuklarımıza yönelik hazırlanmıştır. En güzel tatil beldelerini kapsayan özenle hazırlanmış programlarımızla misafirlerimize deniz-kum-güneş imkanını da sunuyoruz. Sadece deniz mi? Elbette değil. Antik kentler ve daha fazlasıyla da karşılaşacaksınız.

YARI HAFTALIK TURLAR HAKKINDA

Seyahat53 Turizm olarak birbirinden farklı özel tur programlarımızla bizimle birlikte yeni rotalar keşfedebilirsiniz. İstanbul’dan Trakya’ya, lezzetler diyarı Antakya’dan Mersin’e , Tunceli Munzur Vadisi'nden Arapgir’e , kayısının başkenti Malatya’ya kadar aklınıza gelen birçok destinasyon...

TURİSTİK DOĞU EKSPRESİ İLE KARS TURU HAKKINDA

Son zamanların popüler ve vazgeçilmez programlarından biri olan Turistik Doğu Ekspresi ile gezmek, kış tatili için yeni bir alternatif olarak öne çıkıyor. Doğanın muhteşem dokusunu yataklı kompartımanlarınızdan izlerken huzuru içinizde hissedeceksiniz. Bu masalsı yolculukta en güzel anılarınızı birlikte yaşama fırsatı bulacağız.

GÜNÜBİRLİK – HAFTASONU TURLARI HAKKINDA

Siz de yorucu geçen bir haftanın sonunda özlediğiniz yerleri tekrar görebilir, rutininizden çıkabilir kısa süreliğine de olsa hayatınıza farklılık katabilirsiniz.

FİYATLARIMIZ HAKKINDA

Seyahat53 Turizm olarak, (günübirlik turlarımız hariç) turlarımızda kademeli satış sistemimiz bulunmaktadır. Her turumuz için belirli koltuk sayılarında fiyat değişikliği uygulanmaktadır. Erken rezervasyon fırsatları ile erken karar veren misafirlerimiz hem ön koltuklarda seyahat etme imkanı bulup hem de uygun fiyatlardan turlarımıza katılabilmektedir.